رفتن به مطلب

مشکل در نصب افزونه پست خودکار مطالب به اینستاگرام

پست های پیشنهاد شده

سلام

با راهنمایی دوستان مشکل نصب افزونه ها رو برطرف کردم.

اما فقط یک افزونه هست که به هیچ طریقی رضایت به نصب نمیده. (افزونه های مربوط به پست خودکار مطالب وردپرس به اینستاگرام). حدود 3 تا از این افزونه ها رو از مخزن وردپرس دانلود کردم اما همه شون همین پیغام رو هنگام نصب میدن.

عنوان خطا : به دلیل داشتن مشکلی جدی افزونه نصب نشد!

Auto-Post WordPress To Instagram

WP Posts to Instagram by Kolesyane

WordPress to Instagram - wp2instagram

و...

افزونه های دیگه ای رو هم از مخزن نصب کردم که نصب شدن بدون مشکل و دارم استفاده میکنم (مثل افزونه های ارسال خودکار پست از وردپرس به فیسبوک و تلگرام)

ویرایش شده توسط logomaster
لینک به ارسال

خب حداقل اگه کسی الان داره به هرشکلی پستای وردپرسشو خودکار به اینستاگرام ارسال میکنه منو راهنمایی کنه :)

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ ه‍.ش. at 20:51، logomaster گفته است :

سلام

اما فقط یک افزونه هست که به هیچ طریقی رضایت به نصب نمیده. (افزونه های مربوط به پست خودکار مطالب وردپرس به اینستاگرام). حدود 3 تا از این افزونه ها رو از مخزن وردپرس دانلود کردم اما همه شون همین پیغام رو هنگام نصب میدن.

و...

افزونه های دیگه ای رو هم از مخزن نصب کردم که نصب شدن بدون مشکل و دارم استفاده میکنم (مثل افزونه های ارسال خودکار پست از وردپرس به فیسبوک و تلگرام)

سلام به شما . یک افزونه هست که البته خودم ازش استفاده نکردم ، ولی طبق توضیحاتش ، فکر میکنم که مناسب برای کار شما باشه ؛ اسمش instagram auto poster هست که البته یک افزونه ی تجاریه ، ولی در برخی سایتها به صورت رایگان هم عرضه شده ، البته نمیدونم که نسخه رایگانش قابل اطمینان هست یا نه ؟ ولی به هر حال گفتم بهتون معرفی کنم شاید به دردتون بخوره .

لینک به ارسال

اینو من نصب کردم مشکلی نداره

https://wordpress.org/plugins/auto-post-to-instagram/

اگر مشکل در دانلود/نصب هست. دانلود کنید و از بخش نصب آپلود

لینک به ارسال
در در 2/6/2017 at 00:34، Parsa گفته است :

اینو من نصب کردم مشکلی نداره

https://wordpress.org/plugins/auto-post-to-instagram/

اگر مشکل در دانلود/نصب هست. دانلود کنید و از بخش نصب آپلود

ممنونم از راهنمایی دوستان

من فکر کنم کلا با این افزونه مشکل داره سایت من :unsure:

دلیلش چیه واقعا؟ هر افزونه ای رو با این عنوان نصب میکنم خطای زیر رو میده

به‌دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد.

Parse error: syntax error, unexpected '[' in /home3/logomast/public_html/wp-content/plugins/auto-post-to-instagram/mgp25/instagram-php/src/Instagram.php on line 104

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ ه‍.ش. at 20:51، logomaster گفته است :

سلام

و...

در 6 ساعت قبل، logomaster گفته است :

ممنونم از راهنمایی دوستان

من فکر کنم کلا با این افزونه مشکل داره سایت من :unsure:

دلیلش چیه واقعا؟ هر افزونه ای رو با این عنوان نصب میکنم خطای زیر رو میده

به‌دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد.

Parse error: syntax error, unexpected '[' in /home3/logomast/public_html/wp-content/plugins/auto-post-to-instagram/mgp25/instagram-php/src/Instagram.php on line 104

سلام و عرض ادب به استارتر محترم و مابقی دوستان .

دوست عزیز ، وقتی شما چندین افزونه ی مختلف با یک کارکرد رو نصب می کنید و بعد از نصب ، به یک خطای مشترک برخورد می کنید ، یعنی مشکل به احتمال 99% از جای دیگه س ، نه افزونه ها !

پیشنهاد بنده اینه که : اول اگه تغییراتی در فایلهای حیاتی قالب ، نظیر فانکشن ایجاد کردید ، به حالت پیش فرض و اولیه برگردونید ( البته بک آپ از فایلها فراموش نشه ) ، بعد دوباره تست کنید ، اگه مشکل پابرجا بود ، اینبار کلیه ی افزونه هاتون رو غیرفعال کنید و فقط همین یک افزونه رو فعال نگه دارید ، ببینید بازم مشکل پابرجاست یا خیر ، اگه بازم مشکل پابرجا بود ، 100 درصد دنبال ایراد در قالبتون باشید .

این افزونه هایی که معرفی کردید ، هیچکدوم مشکلی ندارن و کاملا سالم هستن و خیلی ها دارن ازشون استفاده میکنن ، پس درنتیجه مشکل از یه چیز دیگه س که فکر میکنم اگه قدم به قدم پیش برید ، میتونید پیداش کنید . دنبال افزونه ی دیگه ای نباشید ، دنبال رفع مشکل در قالب و یا افزونه های نصبیتون باشید .

ضمنا همین خط 104 در فایل Instagram.php افزونه ی نصبیتون رو هم اینجا قرار بدید ، شاید چیزی باشه که تشخیص رو راحت تر کنه .

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، تازه وارد گفته است :

سلام و عرض ادب به استارتر محترم و مابقی دوستان .

دوست عزیز ، وقتی شما چندین افزونه ی مختلف با یک کارکرد رو نصب می کنید و بعد از نصب ، به یک خطای مشترک برخورد می کنید ، یعنی مشکل به احتمال 99% از جای دیگه س ، نه افزونه ها !

پیشنهاد بنده اینه که : اول اگه تغییراتی در فایلهای حیاتی قالب ، نظیر فانکشن ایجاد کردید ، به حالت پیش فرض و اولیه برگردونید ( البته بک آپ از فایلها فراموش نشه ) ، بعد دوباره تست کنید ، اگه مشکل پابرجا بود ، اینبار کلیه ی افزونه هاتون رو غیرفعال کنید و فقط همین یک افزونه رو فعال نگه دارید ، ببینید بازم مشکل پابرجاست یا خیر ، اگه بازم مشکل پابرجا بود ، 100 درصد دنبال ایراد در قالبتون باشید .

این افزونه هایی که معرفی کردید ، هیچکدوم مشکلی ندارن و کاملا سالم هستن و خیلی ها دارن ازشون استفاده میکنن ، پس درنتیجه مشکل از یه چیز دیگه س که فکر میکنم اگه قدم به قدم پیش برید ، میتونید پیداش کنید . دنبال افزونه ی دیگه ای نباشید ، دنبال رفع مشکل در قالب و یا افزونه های نصبیتون باشید .

ضمنا همین خط 104 در فایل Instagram.php افزونه ی نصبیتون رو هم اینجا قرار بدید ، شاید چیزی باشه که تشخیص رو راحت تر کنه .

مرسی واقعا که حوصله کردی و اینهمه توضیح دادی. من موارد رو قبلا انجام داده بودم , افزونه ها رو غیرفعال کرده بودم , حتی دسترسی پوشه پلاگین رو بالابردم ، قالب هم اورجینال نیست متاسفانه ، اما خب مطمئنا هیچ مشکلی نداره (از بابت قالب مطمئن هستم) . فایل های افزونه رو هم اصلا دستکاری نکردم. و فقط میونه راه آخر که من اون لاین از کدها رو اینجا قرار بدم که شما ببینید. چون واقعا از php سردر نمیارم :)

این کدهای خط 89 تا 188 از فایل instagram.php که مربوط به یک بخش از کدنویسی میشه (بخش لاگین افزونه اینستاگرام)

/**
   * Login to Instagram.
   *
   * @param bool $force
   *   Force login to Instagram, this will create a new session
   *
   * @return array
   *    Login data
   */
  public function login($force = false)
  {
      if (!$this->isLoggedIn || $force) {
          $fetch = $this->http->request('si/fetch_headers/?challenge_type=signup&guid='.SignatureUtils::generateUUID(false), null, true);
          preg_match('#Set-Cookie: csrftoken=([^;]+)#', $fetch[0], $token);

$data = [
          'phone_id'            => SignatureUtils::generateUUID(true),
          '_csrftoken'          => $token[0],
          'username'            => $this->username,
          'guid'                => $this->uuid,
          'device_id'           => $this->device_id,
          'password'            => $this->password,
          'login_attempt_count' => '0',
      ];

$login = $this->http->request('accounts/login/', SignatureUtils::generateSignature(json_encode($data)), true);
          $response = new LoginResponse($login[1]);

if (!$response->isOk()) {
              throw new InstagramException($response->getMessage());

return $response;
          }

$this->isLoggedIn = true;
          $this->username_id = $response->getUsernameId();
          $this->settings->set('username_id', $this->username_id);
          $this->rank_token = $this->username_id.'_'.$this->uuid;
          preg_match('#Set-Cookie: csrftoken=([^;]+)#', $login[0], $match);
          $this->token = $match[1];
          $this->settings->set('token', $this->token);

$this->syncFeatures();
          $this->autoCompleteUserList();
          $this->timelineFeed();
          $this->getv2Inbox();
          $this->getRecentActivity();

return $response;
      }

$check = $this->timelineFeed();
      if (isset($check['message']) && $check['message'] == 'login_required') {
          $this->login(true);
      }
      $this->getv2Inbox();
      $this->getRecentActivity();
  }

public function syncFeatures()
    {
        $data = json_encode([
        '_uuid'         => $this->uuid,
        '_uid'          => $this->username_id,
        'id'            => $this->username_id,
        '_csrftoken'    => $this->token,
        'experiments'   => Constants::EXPERIMENTS,
    ]);

return $this->http->request('qe/sync/', SignatureUtils::generateSignature($data))[1];
    }

protected function autoCompleteUserList()
    {
        return $this->http->request('friendships/autocomplete_user_list/')[1];
    }

protected function timelineFeed()
    {
        return $this->http->request('feed/timeline/')[1];
    }

protected function megaphoneLog()
    {
        return $this->http->request('megaphone/log/')[1];
    }

public function expose()
    {
        $data = json_encode([
        '_uuid'        => $this->uuid,
        '_uid'         => $this->username_id,
        'id'           => $this->username_id,
        '_csrftoken'   => $this->token,
        'experiment'   => 'ig_android_profile_contextual_feed',
    ]);

$this->http->request('qe/expose/', SignatureUtils::generateSignature($data))[1];
    }

/**
   * Logout of Instagram.
   *
   * @return bool
   *    Returns true if logged out correctly
   */

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، logomaster گفته است :

مرسی واقعا که حوصله کردی و اینهمه توضیح دادی. من موارد رو قبلا انجام داده بودم , افزونه ها رو غیرفعال کرده بودم , حتی دسترسی پوشه پلاگین رو بالابردم ، قالب هم اورجینال نیست متاسفانه ، اما خب مطمئنا هیچ مشکلی نداره (از بابت قالب مطمئن هستم) . فایل های افزونه رو هم اصلا دستکاری نکردم. و فقط میونه راه آخر که من اون لاین از کدها رو اینجا قرار بدم که شما ببینید. چون واقعا از php سردر نمیارم :)

این کدهای خط 89 تا 188 از فایل instagram.php که مربوط به یک بخش از کدنویسی میشه (بخش لاگین افزونه اینستاگرام)

دوست عزیز اگه قالبتون اوریجینال نیست ، لینک دانلود قالب رو بدید تا بنده روی لوکال ، هم قالبتون رو نصب کنم و هم افزونه رو ، ایشالله که بشه مشکل رو برطرف کرد .

این کدهایی که دادید رو من در نوت پد 2 پلاس گذاشتم و خط 104 ش چیزی نداشت که بشه متوجه شد مشکل از کجاس . فکر کنم بهترین راهکار همین باشه که هم افزونه ی مربوطه و هم قالب رو روی لوکال اجرا کنیم ، شاید اونجوری بشه بهتر راهنمایی کرد .

در صورتیکه دوست نداشتید لینک قالب رو به هر دلیلی در اینجا بزارید ، واسه بنده خصوصی کنید .

موفق باشید .

ویرایش شده توسط تازه وارد
لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، تازه وارد گفته است :

دوست عزیز اگه قالبتون اوریجینال نیست ، لینک دانلود قالب رو بدید تا بنده روی لوکال ، هم قالبتون رو نصب کنم و هم افزونه رو ، ایشالله که بشه مشکل رو برطرف کرد .

این کدهایی که دادید رو من در نوت پد 2 پلاس گذاشتم و خط 104 ش چیزی نداشت که بشه متوجه شد مشکل از کجاس . فکر کنم بهترین راهکار همین باشه که هم افزونه ی مربوطه و هم قالب رو روی لوکال اجرا کنیم ، شاید اونجوری بشه بهتر راهنمایی کرد .

در صورتیکه دوست نداشتید لینک قالب رو به هر دلیلی در اینجا بزارید ، واسه بنده خصوصی کنید .

موفق باشید .

شما خیلی به من لطف دارید . من قالب رو خیلی شخصی سازی کردم و برای شما خصوصی میفرستمش. افزونه هم که این هستش  https://wordpress.org/plugins/auto-post-to-instagram/  پارسا معرفی کرد.

برای اینکه بیشتر از این منو شرمنده نکنید ، هر وقت تونستید بررسی کنید ، من اصلا عجله ای ندارم. :wub:

لینک به ارسال

از افزونه های استفاده کن که در هفته اخیر اپدیت شده باشند این طور وردپرس به شما دیگر اخطار نمی دهد یا می تونی از افزونه social network auto poster استفاده کنی و فقط قسمت ارسال به اینستاگرام  را فعال کنی....

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، nasri گفته است :

از افزونه های استفاده کن که در هفته اخیر اپدیت شده باشند این طور وردپرس به شما دیگر اخطار نمی دهد یا می تونی از افزونه social network auto poster استفاده کنی و فقط قسمت ارسال به اینستاگرام  را فعال کنی....

اتفاقا از همین افزونه هم استفاده کردم و وقتی که میخوام پست ارسال کنم کلا همه چی به هم میریزه و یه صفحه میاد با کلی خطا ، دقیقا همین خطایی که هنگام فعال کردن افزونه میده. میگه که به دلیل وجود مشکلی جدی افزونه فعال نشد. افزونه نصب میشه اما فعال نمیشه

لینک به ارسال

اقا یه راه ساده تر این است که اگر پست ها رو به فیسبوک ارسال می شود و بروید در سایت http://ifttt.com/ 

عضو شوید و یک پلن که طوری طراحی کنید اگه پست های فیسبوک شما را به صورت خودکار به اینستاگرام شما ارسال کنه این طوری لازم نیست تا افزونه ای در وردپرس نصب کنید...

یعنی وقتی یک پست به فیسبوک شما ارسال شود این سایت به طور خودکار همان پست در اینستاگرام ارسال می کند می توانید نحوه کار با ان سایت در وب سرچ کنید....

ولی باز هم فک کنم کد نویسی قالب شما یا تنظیمات وردپرس تان خراب است در لوکال با قالب های دیگر و نسخه های قدیمی تر وردپرس امتحان کنید....

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، logomaster گفته است :

شما خیلی به من لطف دارید . من قالب رو خیلی شخصی سازی کردم و برای شما خصوصی میفرستمش. افزونه هم که این هستش  https://wordpress.org/plugins/auto-post-to-instagram/  پارسا معرفی کرد.

برای اینکه بیشتر از این منو شرمنده نکنید ، هر وقت تونستید بررسی کنید ، من اصلا عجله ای ندارم. :wub:

دوست عزیز ، قالبی که به بنده دادید ، دقیقا همون قالب شخصی سازی شده تون هست یا اینکه نسخه ی بدون ادیت رو به بنده دادید ؟

آخه بنده قالبی که دادید ، بهمراه افزونه ی مد نظرتون رو ابتدا روی دیتابیس اولیه ی لوکال هاستم نصب کردم و به مشکلی که گفتید برنخوردم ، بعد واسه اینکه بیشتر مطمئن بشم ، یک دیتابیس تازه ایجاد کردم و مجددا وردپرس رو نصب و اجرا کردم و قالب و افزونه ی مد نظرتون رو در اونجا هم نصب و فعال کردم ، ولی بازم به خطایی برنخوردم !

لازم به توضیحه که در همون ابتدای فعالسازی پوسته ی مذکور ، از بنده درخواست شد که افزونه های مربوط به قالب رو نصب و فعال کنم ( اگه اشتباه نکنم 7تا افزونه بود ) ، بنده اونها رو نصب و فعال کردم و در انتها ، افزونه ی ارسال خودکار به اینستاگرامی که لینکش رو داده بودید هم فعال کردم و افزونه بدون کوچکترین خطا و مشکلی فعال شد .

نسخه ی وردپرسی که بنده این کارها رو روش انجام دادم " وردپرس فارسی نسخه ی 4.6.3 " هست .

نتیجه گیری اینکه : با توجه به همه ی موارد گفته شده و طبق صحبت های شما که فرمودید تمامی تست های اولیه ( نظیر غیرفعالسازی افزونه ها و ... ) رو خودتون انجام دادید ، میشه گفت که احتمال 99% باید خود وردپرسی که نصب دارید ، به دلایلی دچار مشکل شده باشه .

پیشنهاد بنده اینه که اگه وردپرستون نسخه ی قدیمی هست ، به نسخه ی جدید بروزرسانی کنید ، اگه هم نسخه ی جدیده ، مجددا فایلش رو دانلود و به صورت دستی ، پوشه ها و فایلها رو جایگزین قبلی ها کنید .

امیدوارم که مشکل برطرف شه .

ضمنا بنده اسکرین شات لوکال هاست رو هم ضمیمه ی این پیام میکنم تا خودتون هم مشاهده کنید که افزونه بدون هیچ مشکلی نصب و فعال شده .

اسکرین شات : screencapture148650.png

سئوالی بود درخدمتم .

موفق باشید و یا علی .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...