رفتن به مطلب

انتقال وب سایت همراه با تعویض قالب بدون دستکاری دیتابیس

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز

از طرف یکی از دوستان پیشنهاد کاری شده بود 

یه وب سایت با رنک بالا میخواد قالب رو کلا عوض کنه منتها نمیخواد مطالب قدیمیش از دست بره

خواستم ببینم راهی داره بدون اینکه مطالب قدیمی از دست برن سایت رو کلا عوض کنیم.با تشکر

لینک به ارسال

مطالب که در دیتابیس ذخیره میشن و جاشون پایگاه داده و هاست ثابته

حالا تغییر قالب سایت یا کلا عوض کردن سایت رو نمیفهمم چه ارتباطی میتونه داشته باشه با این قضیه والا

لینک به ارسال

سلام

نمیدونم شاید منظورم رو درست نتونستم برسونم

تغییرش میدم به دوتا سوال

1-چگونه سایتی که با وردپرس نوشته شده رو مثلا بکنیم asp.net یا php یا جوملا و..... یعنی من سایت تازه ای طراحی میکنم منتها میخوام مطالب قبلیم و نظرات کاربران همچنان باقی بمونن (مثل کاری که زومیت انجام داد قبلا جوملا بود اما حالا شده asp.net اما هم همه مطالب قدیمی حتی از چند سال گذشته باقی مموندن و هم نظرات کاربران 

2-مثلا من اصلا یه وب سایت جدید با وردپرس راه اندازی میکنم و کلا بازنویسی میکنم سایتو چطر کاری کنم از مطالب و نظرات و محتواهای سایت قدیم بکاپ بگیرم و منتقلشون کنم به سایت جدید.

امیدوارم منظورم رو رسونده باشم.با تشکر

لینک به ارسال

شما ببینین اگه هاستتون لینوکسی باشه که این امکان وجود نداره

باید هاستتون ویندوزی باشه

فکر نمیکنم کار ساده ای باشه احتیاج به یه برنامه نویسی خیلی قوی داره

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، reza30007 گفته است :

سلام

نمیدونم شاید منظورم رو درست نتونستم برسونم

تغییرش میدم به دوتا سوال

1-چگونه سایتی که با وردپرس نوشته شده رو مثلا بکنیم asp.net یا php یا جوملا و..... یعنی من سایت تازه ای طراحی میکنم منتها میخوام مطالب قبلیم و نظرات کاربران همچنان باقی بمونن (مثل کاری که زومیت انجام داد قبلا جوملا بود اما حالا شده asp.net اما هم همه مطالب قدیمی حتی از چند سال گذشته باقی مموندن و هم نظرات کاربران 

2-مثلا من اصلا یه وب سایت جدید با وردپرس راه اندازی میکنم و کلا بازنویسی میکنم سایتو چطر کاری کنم از مطالب و نظرات و محتواهای سایت قدیم بکاپ بگیرم و منتقلشون کنم به سایت جدید.

امیدوارم منظورم رو رسونده باشم.با تشکر

سلام 

فکر میکنم منظورتون تغیر مدیریت محتوای سایت هست

بهتون توصیه میکنم اگر مشکل جدی با مدیریت محتوای فعلیتون ندارید به هیچ عنوان این کار رو نکنید چون ریسک بسیار بالایی داره و میتونه باعث نابود شدن سایتتون بشه

نمونش هم سایت دانلودی که حضور ذهن ندارم کدوم سایت بود با این کار از رتبه 80 پس از انتقال به رتبه 450 رسید !!!

لینک به ارسال

بذارید یکم موضوع رو شفاف سازی کنم

وب سایت مد نظر بنده با وردپرس طراحی توسط شخص و شرکت دیگه ای اما حالا مدیر وب سایت میخواد بدون اینکه اونا متوجه بشن سایت رو بده بنده باز طراحی کنم

خواستم ببینم بایستی از هسته یا... چیزی برداشته بشه یا .... یا مثلا بکاپی از مطالب و نظرات گرفته بشه و انا رو یجوری به بنده برسونه که سایت جدید رو راه اندازی کنم.

در ضمن منم میخوام با وردپرس سایت رو باز طراحی کنم

امیدارم بتونم مطلبو رسونده باشم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...