رفتن به مطلب

چگونه فرم جستجو پیش فرض سایت را Ajax کنیم ؟

bzdesign

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه عزیزان

ببخشید من یه سوال از دوستان داشتم.

چطور میشه فرم جستجو فابریک وردپرس رو مثل همه سایتهای دیگر ajax کرد؟ البته میخوام فقط بین محصولات جستجو کنه. افزونه های زیادی برای سرچ وجود دارند ولی همشون خودشون یه فرم جستجو مخصوص خودشون رو دارند و تغییر در فرم جستجو سایت ایجاد نمیکنند. و مشکل همشون اینه که فیلد جستجوشون فوق العاده ساده و زشت و مهمتر از همه انگیلیسی هست و به محض راست چین کردن بهم میریزن. خود فیلد جستجو ajax ووکامرس هم بدرد نمیخوره. چون فقط ازش میشه تو صفحات استفاده کرد، نه تو هدر سایت.

این قالب من هست

rrree.png

برای درک بهتر مسله تصویر gif زیر رو با دقت ببینید. یه فیلد جستجو داره که با تایپ داخلش لیست محصولات رو با عکس نشون میده.

ddee.gif

این هم نمونه یک سایت ایرانی که همون چیزی رو که من میخوام داره. یعنی به محض تایپ کردن تو فیلد جستجو بالای سایتش نتیجه هارو سورت میکنه

Screen Shot 1395-11-17 at 16.35.46.png

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، مهدی گفته است :

سلام

به انجمن خوش اومدید

برای فروش از ووکامرس استفاده می‌کنید یا سیستم دیگه‌ای؟

با تشکر از شما. خیلی ممنونم.

بله بزرگوار، ووکامرس هست.

لینک به ارسال

خیلی ممنونم عزیز. همونطور که عرض کردم تمام این پلاگین ها رو امتحان کردم. هیچکدومشون تو هدر سایت قرار نمیگیرن و هیچکدومشون جایگزین فیلد جستجو پیش فرض سایت هم نمیشن.

فقط به عنوان ابزارک میشه تو یه جاهای از پیش تعیین شده سایت قرارشون داد.

لینک به ارسال

میتونید در بخش مورد نظر محلی برای نمایش ابزارک تعریف کنید 

https://codex.wordpress.org/Function_Reference/register_sidebar

https://codex.wordpress.org/Function_Reference/dynamic_sidebar

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...