رفتن به مطلب

مشکل در دسته بندی محصولات

chemist

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض خسته نباشید؛

بنده یک فروشگاه بر پایه ووکامرس دارم که برای دسته بندی محصولات؛ اول یک دسته با نام شهر ایجاد کردم و بعد زیر دسته هایی برای آن شهر در موضوعات مختلف ایجاد کرده ام. تا اینجای کار مشکلی وجود نداره!

موقع انتخاب زیر دسته ها محصولات مرتبط رو هم به درستی نمایش می دهد.

ولی تنها مشکل اساسی من این هست که موقعی که زیر دسته مورد نظر رو انتخاب می کنم اسلایدشو سایت توضیحات و دکمه مشاهده و خرید یک محصول رو نمایش میده ولی تصاویر مربوط به یک محصول دیگر در همان زیر دسته را نمایش می دهد!!! به نظر شما مشکل از کجاست و این مشکل رو چطور برطرف کنم؟

ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمائید.

با تشکر

لینک به ارسال

اگه منظورتون این قسمت هست

screencapture-artatakhfif-ir-1486720807817.png

توی زیر دسته هم توضیحات رو نشون میده در آدرس: product-category/ardabil/education/

screencapture-artatakhfif-ir-product-category-ardabil-education-1486720963263.png

آدرسی رو که این قسمت نمایش داده نمیشه رو بگید

لینک به ارسال

با تشکر؛ در تمامی آدرس ها این قسمت نمایش داده میشه.

ولی اگه توجه بفرمائید؛ در اسکرین شات اول تصویر و نام کناریش همخوانی داره ولی در اسکرین شات دوم تصویر مربوط به محصول "مرکز مهارت آموزی کاردانش محجوب" ولی نام کناریش مربوط به "آموزشگاه صنعت برق" هست. و دلیلش رو هم اصلاً نمیتونم تشخیص بدم؟؟؟

ممنون میشم اگه لطف بفرمائید و راهنمایی کنین.

با سپاس

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...