mpi

اضافه کردن تعداد محصول انتخاب شده در سبد خرید کوچک در هدر صفحه

3 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام 

چطور میتونم تعداد محصول اضافه شده به سبد خرید رو در سبد خرید کوچکی که در هدر هست نمایش بدم ! 

اگه به هدر این سایت توجه کنید سبد خرید رو می بینید که فقط قیمت محصول در اون نمایش داده شده و من میخوام علاوه بر قیمت محصول ، تعداد محصول رو هم نمایش بده ! 

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، Parsa گفته است :

بله از ووکامرس استفاده میکنم . در قسمت برچسب مشخص کردم . از افزونه هایی که معرفی کردید استفاده کردم ولی جواب نداد . ببینید من سبد خرید در هدر دارم ولی تعداد محصول در اون نمایش داده نمیشه ! 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط beladi
      سلام
      از بعد از آپدیت ووکامرس ، متاسفانه سفارش های در حال انجام یا در دست بررسی نمایش داده نمیشن ولی در بالا عدد هر کدوم رو نشون میده . وقتی ووکامرس فارسی رو غیرفعال میکنم درست میشه . 
      اضافه کنم در سایت دیگه همان ورژن های ووکامرس و. فارسی فعال هستن و چنین مشکلی ندارن

• توسط Ghaffari0098
      سلام دوستان
      من در حال توسعه یک قالب ووکامرس هستم و اخیرا با مشکلی برخورد کرده ام که از شما میخوام کمک کنید که بتونم اونو برطرف کنم. اخیرا در صفحه single product ، گالری تصاویر محصول نمایش داده نمیشوند، من کد های صفحه را بررسی کردم و متوجه شدم که کلاس woocommerce-product-gallery__wrapper دارای width 1600 پیکسل است، همچنین دارای استایل   t transform: translate3d(-792px, 0px, 0px)  میتونید کمکم کنید؟
    • توسط sina-monfared
      سلام 
      در بخش دسته بندی محصولات؛ امکان استفاده از ابزار های ویرایش مربوط به این قسمت حذف شده است که در تصویر مشخص کرده ام.
      ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.