hamidna

ایندکس نشدن تگ ها

9 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان لطفا من رو در تنظیمات درست پلاگین Google XML Sitemaps  راهنمایی کنید با اینکه چند ماه از شروع سایت میگذره مطالب ایندکس میشن ولی دیر و ناقص و تگ های که به کار می برم ایندکس نمیشه

سایت مپ سایت : http://3dspro.ir/sitemap.xml

و رباتش :http://3dspro.ir/robots.txt

لطفا من رو راهنمایی کنیدکه کجای تنظیماتش اشتباه کردم

در ضمن یه سوال مبتدی دیگه سایت رو چطوری در دایرکتوری dmoz ثبت کنم چون مثل قبل ثبت نمیشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

ایندکس شدن یا نشدن به افزونه سئو ربط داره باید اونجا تنظیم کنید. از چه افزونه سئو استفاده میکنید ؟؟!

ثبت نام در دیموز هم کار من و شما نیست. مگر اینکه یک ویراستار ایرانی پیدا کنید که در دیموز باشه. فقط اون میتونه ثبت کنه لینک شمارو

...................

در مورد ایندکس شدن یا نشدن تگ ها علمای سئو اختلاف نظر دارند. یه سری میگن باید ایندکس بشه یه سری میگین ایندکس شدن صفحات اضافی باعث کاهش رتبه سایت میشه در دراز مدت.

ولی من به شخصه دیدم سایت هایی که با برچسب ها بالا اومدن ولی بعد از سه چهار ماه افت شدید کردند. برعکسش هم دیدم.

ویرایش شده در توسط modlebas
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از پاسختون از پلاگین all in one seo pack استفاده  میکنم به غیر از ایندکس تگ ها مطالب دیر ایندکس میشه گفتم شاید درست تنظیم نکردم تنظیمات Google XML Sitemaps  یا ربات رو.

بعضی سایت گفته بودن تیک این گزینه ها رو برای جلوگیری از تکراری بودن مطلب بزنید آیا همین دلیلش نیست

yi0n_12.png

یعنی کسی پیدا نمیشه که تو سایت دیموز  ثبت کنه قبلا انجام دادم البته دوسال پیش واسه یه سایت دیگه ولی الان نمیشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان شما تیک زدید که تگ ها ایندکس نشن و نمیشن.

منظور سایت ها صفحات تکراریه. همین موضوع هم باعث اختلاف علماس.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون غیر فعالش کردم

دوستان کسی نیست منو در مورد پلاگین Google XML Sitemaps  راهنمایی کنه که آیا تنظیمات درصد و روزی که زدم درسته یا نه و چجوری میتونم سایتم رو در دایرکتوری dmoz  ثبت کنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام و احترام

در وب مستر تولز در داشبورد دامنه از بخش تنظیمات و

Site Setting

منوی

Crawl rate

تیک گزینه Limit Google's maximum crawl rate

را بزنید یک منوی کشویی ملاحظه خواهید کرد

سرعت کراولر گوگل را بالا ببرید چند روز صبر کنید سپس ببینید تاثیر دیدید یا خیر

عجله نکنید یکم زمان میبره تا ایندکس هاتون به روال خوب و عالی برگرده موفق باشید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 2/7/2017 at 16:56، hamidna گفته است :

ممنون از پاسختون از پلاگین all in one seo pack استفاده  میکنم به غیر از ایندکس تگ ها مطالب دیر ایندکس میشه گفتم شاید درست تنظیم نکردم تنظیمات Google XML Sitemaps  یا ربات رو.

بعضی سایت گفته بودن تیک این گزینه ها رو برای جلوگیری از تکراری بودن مطلب بزنید آیا همین دلیلش نیست

yi0n_12.png

یعنی کسی پیدا نمیشه که تو سایت دیموز  ثبت کنه قبلا انجام دادم البته دوسال پیش واسه یه سایت دیگه ولی الان نمیشه

سلام دوست عزیز

تیک گزینه مستثنی کردن برچسب بایگانی رو بردارید تا برچسب ها یا همون tags ایندکس بشوند موفق باشید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بر اساس تجربیات متعددی که دارم کلا بهترین راه برای ایندکس کردن انجام مراحل زیره:

1- ایجاد حساب کاربری جی میل و فعال کردن گوگل کنسول

2- ایجاد نقشه سایت و معرفی آن به گوگل کنسول

3- مابقی مسائل خیلی با کیفیت و عالی طی میشه

اگر از وردپرس استفاده میکنید افزونه yoast خودش نقشه هم میسازه و عالیه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط masoudch
      سلام دوستان
      میخواستم بدونم استفاده از تگ های هدینگ در طراحی قالب چقدر برای سئو اهمیت داره؟
      آیا ترتیب خاصی برای استفاده از این گروه تگ وجود داره؟ مثلا میتونم از چندتا تگ h1 استفاده کنم یا اینکه تگ h1 باید فقط یکبار استفاده بشه و باید از تگ های کوچک تر مثله h2 یا h3 استفاده کنم؟

ممنون
    • توسط masoudch
      سلام دوستان
      لطفا برای نام دامنه در زمینه طراحی سایت و ارائه خدمات هاستینگ و سئو پیشنهاد بدید.
      لطفا یه اسم یونیک باشه.
      سپاس
    • توسط masoudch
      سلام دوستان
      کسی میدونه ابزارهای سئویی که شرکت های خدمات سئو برای کار کردن روی کلمات کلیدی و کلا سئوی وب سایت ها استفاده میکنن چیه؟
      راز پشت پرده سئو و اومدن به صفحه اول سئو کسی میدونه؟
    • توسط نگار صادقی
      سلام وقت بخیر.
      ببخشید من میخوام تعدادی از پست های یک دسته رو به دسته دیگه تغییر بدم مشکلی واسه سئو پیش نمیاد؟
      مثلا چندتا پست دارم که دسته آشپزی هستن حالا یه دسته دیگه درست کردم به نام غذاهای ایرانی و میخوام چندتاشونو به این دسته منتقل کنم
      اینکار توی ایندکسی که شدن مشکل ایجاد نمیکنه؟
      (نام دسته توی url پست ها نیست)
    • توسط محمد پارسا

سلام امروز افزونه پیشنهاد کلمه کلیدی گوگل رو بهتون معرفی میکنم این افزونه خودکار کلمات کلیدی پر کاربرد گوگل رو برای شما در بخش افزودن نوشته نشون میده و با فروشگاه های ووکامرس و EDD کاملا سازگار هست ، به یکی از بهترین امکانات افزونه پیشنهاد کلمه کلیدی گوگل میشه به درج خودکار کلمه کلیدی به برچسب ها و بررسی چگالی کلمات کلیدی اشاره کرد با ما همراه باشید.
      برای مطالعه بیشتر در مورد امکانات به خرید و دانلود مراجعه بفرمائید
      قیمت این محصول : 17.000 تومان
      خرید و دانلود