رفتن به مطلب

ایندکس نشدن تگ ها

hamidna

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان لطفا من رو در تنظیمات درست پلاگین Google XML Sitemaps  راهنمایی کنید با اینکه چند ماه از شروع سایت میگذره مطالب ایندکس میشن ولی دیر و ناقص و تگ های که به کار می برم ایندکس نمیشه

سایت مپ سایت : http://3dspro.ir/sitemap.xml

و رباتش :http://3dspro.ir/robots.txt

لطفا من رو راهنمایی کنیدکه کجای تنظیماتش اشتباه کردم

در ضمن یه سوال مبتدی دیگه سایت رو چطوری در دایرکتوری dmoz ثبت کنم چون مثل قبل ثبت نمیشه

لینک به ارسال

ایندکس شدن یا نشدن به افزونه سئو ربط داره باید اونجا تنظیم کنید. از چه افزونه سئو استفاده میکنید ؟؟!

ثبت نام در دیموز هم کار من و شما نیست. مگر اینکه یک ویراستار ایرانی پیدا کنید که در دیموز باشه. فقط اون میتونه ثبت کنه لینک شمارو

...................

در مورد ایندکس شدن یا نشدن تگ ها علمای سئو اختلاف نظر دارند. یه سری میگن باید ایندکس بشه یه سری میگین ایندکس شدن صفحات اضافی باعث کاهش رتبه سایت میشه در دراز مدت.

ولی من به شخصه دیدم سایت هایی که با برچسب ها بالا اومدن ولی بعد از سه چهار ماه افت شدید کردند. برعکسش هم دیدم.

ویرایش شده توسط modlebas
لینک به ارسال

ممنون از پاسختون از پلاگین all in one seo pack استفاده  میکنم به غیر از ایندکس تگ ها مطالب دیر ایندکس میشه گفتم شاید درست تنظیم نکردم تنظیمات Google XML Sitemaps  یا ربات رو.

بعضی سایت گفته بودن تیک این گزینه ها رو برای جلوگیری از تکراری بودن مطلب بزنید آیا همین دلیلش نیست

yi0n_12.png

یعنی کسی پیدا نمیشه که تو سایت دیموز  ثبت کنه قبلا انجام دادم البته دوسال پیش واسه یه سایت دیگه ولی الان نمیشه

لینک به ارسال

الان شما تیک زدید که تگ ها ایندکس نشن و نمیشن.

منظور سایت ها صفحات تکراریه. همین موضوع هم باعث اختلاف علماس.

لینک به ارسال

ممنون غیر فعالش کردم

دوستان کسی نیست منو در مورد پلاگین Google XML Sitemaps  راهنمایی کنه که آیا تنظیمات درصد و روزی که زدم درسته یا نه و چجوری میتونم سایتم رو در دایرکتوری dmoz  ثبت کنم

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

با سلام و احترام

در وب مستر تولز در داشبورد دامنه از بخش تنظیمات و

Site Setting

منوی

Crawl rate

تیک گزینه Limit Google's maximum crawl rate

را بزنید یک منوی کشویی ملاحظه خواهید کرد

سرعت کراولر گوگل را بالا ببرید چند روز صبر کنید سپس ببینید تاثیر دیدید یا خیر

عجله نکنید یکم زمان میبره تا ایندکس هاتون به روال خوب و عالی برگرده موفق باشید

لینک به ارسال
در در 2/7/2017 at 16:56، hamidna گفته است :

ممنون از پاسختون از پلاگین all in one seo pack استفاده  میکنم به غیر از ایندکس تگ ها مطالب دیر ایندکس میشه گفتم شاید درست تنظیم نکردم تنظیمات Google XML Sitemaps  یا ربات رو.

بعضی سایت گفته بودن تیک این گزینه ها رو برای جلوگیری از تکراری بودن مطلب بزنید آیا همین دلیلش نیست

yi0n_12.png

یعنی کسی پیدا نمیشه که تو سایت دیموز  ثبت کنه قبلا انجام دادم البته دوسال پیش واسه یه سایت دیگه ولی الان نمیشه

سلام دوست عزیز

تیک گزینه مستثنی کردن برچسب بایگانی رو بردارید تا برچسب ها یا همون tags ایندکس بشوند موفق باشید

لینک به ارسال

بر اساس تجربیات متعددی که دارم کلا بهترین راه برای ایندکس کردن انجام مراحل زیره:

1- ایجاد حساب کاربری جی میل و فعال کردن گوگل کنسول

2- ایجاد نقشه سایت و معرفی آن به گوگل کنسول

3- مابقی مسائل خیلی با کیفیت و عالی طی میشه

اگر از وردپرس استفاده میکنید افزونه yoast خودش نقشه هم میسازه و عالیه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...