رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی برای تغییر url

minaie

پست های پیشنهاد شده

با سلام وخسته نباشید

آدرس سایت من بصورت نام نوشته است و میخوام اون رو به صورت  آدرس سایت کته گوری ساب کت گوری پست نیم در بیارم مثل 

http://www.akairan.com/health/bimari-behdasht/srtn

ساختار این پیوند رو میخواستم و اینکه آیا در افزونه یوهاست تنظیمی داره یاباید توی قسمت ساختار دلخواه تغییر بدم 

لینک به ارسال
در 12 دقیقه قبل، minaie گفته است :

با سلام وخسته نباشید

آدرس سایت من بصورت نام نوشته است و میخوام اون رو به صورت  آدرس سایت کته گوری ساب کت گوری پست نیم در بیارم مثل 

http://www.akairan.com/health/bimari-behdasht/srtn

ساختار این پیوند رو میخواستم و اینکه آیا در افزونه یوهاست تنظیمی داره یاباید توی قسمت ساختار دلخواه تغییر بدم 

سلام و عرض ادب .

واسه تغییر ساختار پیوند یکتا ، به شکلی که فرمودید ، بایستی در پنل مدیریت وردپرس ، به بخش تنظیمات > پیوندهای یکتا مراجعه کنید و ساختار دلخواه رو برگزینید و فیلدش رو به صورت زیر تنظیم کنید .

/%category%/%postname%/

البته بنده این ساختار پیوند رو پیشنهاد نمیکنم ، چون در اکثر مواقع ، خیلی طولانی میشه و این از نظر گوگل و حتی کاربران زیاد مناسب نیست .

سئوالی بود در خدمتم .

موفق باشید و یا علی .

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، تازه وارد گفته است :

سلام و عرض ادب .

واسه تغییر ساختار پیوند یکتا ، به شکلی که فرمودید ، بایستی در پنل مدیریت وردپرس ، به بخش تنظیمات > پیوندهای یکتا مراجعه کنید و ساختار دلخواه رو برگزینید و فیلدش رو به صورت زیر تنظیم کنید .

/%category%/%postname%/

البته بنده این ساختار پیوند رو پیشنهاد نمیکنم ، چون در اکثر مواقع ، خیلی طولانی میشه و این از نظر گوگل و حتی کاربران زیاد مناسب نیست .

سئوالی بود در خدمتم .

موفق باشید و یا علی .

تشکر و یک سئوال دیگه اینکه من روی سئوی دسته میخوام کار کنم و به جای عبارت category میخوام اسم دسته توی url بیاد ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، minaie گفته است :

تشکر و یک سئوال دیگه اینکه من روی سئوی دسته میخوام کار کنم و به جای عبارت category میخوام اسم دسته توی url بیاد ممنون میشم راهنمایی کنید

دقیق متوجه منظورتون نشدم ! به جای کتگوری ، اسم دسته توی url بیاد ؟ منظورتون رو واضح تر بگید ممنون میشم .

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

با سلام و احترام

کاری که میکنید از لحاظ سئو هم میتونه عالی باشه هم بد

عالی اینکه شما نام دسته رو در لینک میارین که برای سئو خوبه

یه مشکلی اینجا پیدا میکنین  لینکتون اگر طولانی بشه در اصطلاح گوگل بهش میگن اگزه مچ که تاثیر خیلی بدی روی سئو پست هاتون میزاره حتما به اندازه لینک توجه کنید موفق باشین

با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...