amintoudehzaeim

زمان آپدیت HTML Improvements و ایندکس نشدن مطالب

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام من چند تا سوال دارم که همشونو یه جا مطرح میکنم که از تایپیک اضافی جلوگیری بشه

1- عنوان سایتم رو به دلیل ایجاد محتوای تکراری داخل سایت وردپرس یکی دو کلمه اضافه کردم و تغییر پیدا کرد همینطور توضیحات و دو سه ابرچسب رو پاک کردم آیا توی سئو تاثیر داره یا خیر؟ اگر بلی چند روز طول میکشه ایندکس دهی مطالبم برگرده؟

2-بعد از ایجاد هزار پست فهمیدم که تگ کلود زیر صفحه اصلی باید تگ ها ایندکس بشن در قسمت افزونه all ine one تیک دار بود تیک این گزینه "مستثنی کردن برچسب بایگانی" رو برداشتم آیا احتمال داره ایندکس دهی مطالبم قطع شده به این دلیل باشه اگر بله پاسخ هست باید چی کار کنم؟

3- گوگل وبمستر قسمت html improvments هر چند وقت یکبار آپدیت میشه کسی نمیدونه؟

لطفا پاسخ تمام سوال هام یکجا بدین ممنون میشم، اگر استاد ایمان پاسخ بده خیلی عالی میشه..

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، amintoudehzaeim گفته است :

هنوز منتظر پاسخ هستم:(

باسلام

1و 2 - خیر ، گوگل مدت هاست که دیگه از برچسب ها استفاده نمیکنه ، بهتره تیک رو بزنید.

3- به سایت شما بستگی داره...

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

برچسب ها بسیار در سئو موثر هستند اگر اون برچسب ها هدف کاری شما هستند و رویشون فوکس کرده اید و تعداد پست های مربوطه زیاد هستند خیر حذف نکنید.

دقت کنید برچسب ها نباید همسان با عنوان باشند

برای ایندکس سریعتر و جذب گوگل به سایت می تونید از تکنیک لینک بیلدینگ استفاده کنید و همینطور ابزار fetch گوگل و همینطور از بخش site settings

منظور شما از " تگ کلود " چیست؟

آپدیت سایت ازتغییرات سایت برای ایجاد فرامین لازم در داشبرد وبمستر می تونه از یک هفته تا 1 ماه طول بکشه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری