رفتن به مطلب

روشی برای پاک کردن برچسب های زیاد

modlebas

پست های پیشنهاد شده

خسته نباشید. دوستان من باید حدود 10000 برچسب رو پاک کنم. برچسب ها رو از ایندکس خارج کردیم.

ولی نیمتونم همه رو با هم پاک کنم چون یک سری برچسب های کلی هستند که به مطالب سایت مون لینک شده شده اند. از طرفی هم توی پنل وردپرس قسمت برچسب ها تعداد جداول رو کم میاره که اگه بخواهیم اینجوری پاک کنیم کلی زمان میبره. 

سوالم اینه راهی نیست که بشه همه ی برچسب ها در یک جدول نشان داده بشن یا حداقل 100 تایی باشن اینجوری سریعتر میشه پاک کرد. ؟

مثلا نمیشه در edit-tags.php تعداد نمایش برچسب هارو از 20 تا به یک عدد دلخواه برد؟ دوستان کدنویس لطفا کمک کنن

ویرایش شده توسط modlebas
لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، modlebas گفته است :

خسته نباشید. دوستان من باید حدود 10000 برچسب رو پاک کنم. برچسب ها رو از ایندکس خارج کردیم.

ولی نیمتونم همه رو با هم پاک کنم چون یک سری برچسب های کلی هستند که به مطالب سایت مون لینک شده شده اند. از طرفی هم توی پنل وردپرس قسمت برچسب ها تعداد جداول رو کم میاره که اگه بخواهیم اینجوری پاک کنیم کلی زمان میبره. 

سوالم اینه راهی نیست که بشه همه ی برچسب ها در یک جدول نشان داده بشن یا حداقل 100 تایی باشن اینجوری سریعتر میشه پاک کرد. ؟

مثلا نمیشه در edit-tags.php تعداد نمایش برچسب هارو از 20 تا به یک عدد دلخواه برد؟ دوستان کدنویس لطفا کمک کنن

تو قسمت تنطیمات صفحه (اونجا که برچسب هارو ویرایش می کنید) تعدادشو تغییر بدین- کنار  راهنما گوشه سمت چپ بالا

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...