رفتن به مطلب

رفع ۲ باگ در افزونه پارسی دیت

پست های پیشنهاد شده

این مطلب رو جای دیگری ذکر کرده بودم. دیدم بهتره در جای خودش بگم.

بعد از تست شبانه روزی متوجه ۲ باگ در پلاگین پارسی دیت شدم. یا شاید هم قابلیت مضر باشن.

۱- قبل از فعال کردن پارسی دیت، کد اپن گراف به این صورت هست:

<meta property="article:published_time" content="2017-01-31T18:01:03+03:30"/>
<meta property="article:modified_time" content="2017-02-09T07:07:31+03:30"/>
<meta property="og:updated_time" content="2017-02-09T07:07:31+03:30"/>

بعد از فعال کردن پارسی دیت، کدها به این صورت می شن:

<meta property="article:published_time" content="2017-01-31T18:01:03+03:30"/>
<meta property="article:modified_time" content="1395-11-12\18:01:03"/>
<meta property="og:updated_time" content="1395-11-12\18:01:03"/>

یعنی بر می داره اون ۲ پارامتر دوم رو شمسی می کنه که نباید بکنه. چون فیسبوک ۱۳۹۵ نمی دونه کیه!

پلاگین جلالی رو ریختم و اون هر ۳ اینهارو شمسی می کنه و با حروف فارسی می نویستشون! که دیگه خیلی بده.

۲- حالا برای اینکه توی structured data tool ارور نده برای تاریخها: اگر پلاگین پارسی دیت رو غیر فعال کنم، بعد یکی از پست های قدیمم که با تاریخ شمسی سیو شده رو آپدیت کنم، ایندفعه با تاریخ میلادی سیو می شه و در structured data tool هم دیگه اروری نمی ده. اما اگر پلاگین فعال باشه و برم یک مطلب رو آپدیت کنم، همچنان با همون تاریخ شمسی سیو می کنه که در google structured data tool ارور می ده. یعنی خلاصه این که این پلاگین باعث می شه مطالب با تاریخ فارسی سیو بشن که گوگل اون تاریخ رو ارور می ده چون باید میلادی باشه.

خب من فکر می کنم که شما باید کاری کنید که حتی اگر پارسی دیت فعال باشه، تاریخ مطالب رو وقتی سیو می کنیم، به میلادی سیو کنه. در غیر این صورت توی گوگل ارور می ده.

نظرتون چیه؟ امکانش هست در آپدیت آینده کاری کنید تا این موارد برطرف شه؟

ممنون ازتون

لینک به ارسال

آیا راهی هست تا در پلاگین پارسی دیت، فقط و فقط تاریخ توی مطلب به کاربر شمسی نشون داده بشه؟ و بقیه آپشن ها رو حذف کنیم؟ اگر می شه، چه کدهایی رو در پلاگین باید پاک کنیم؟

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

سلام

همه این موارد در سه نسخه قبلتر افزونه رفع شده بودند.

بنظر نسخه جدیدتر افزونه های سئو تغییراتی داشتن که باعث شده دوباره این بخشها شمسی بشن.

ما بزودی و تا قبل عید یک نسخه آپدیت از افزونه رو منشتر می کنیم که باگ های این چنینی رو درش رفع کردیم.

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...

در حال کار روی نسخه جدید هستیم.

یکسری باگ های دیگه هم با توجه به آپدیت وردپرس ایجاد شده که در حال رفع اونها هستیم.

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

سلام

متاسفانه این مشکل برای همه کسانی که به نسخه جدید یوست آپدیت کردن پیش اومده و داره آسیب شدیدی به این سایت ها وارد میکنه. ممنون میشم لااقل این مشکل تاریخ انتشار مطلب رو حل کنید چون هرچی مطلب میفرستیم بالا داره به 20 سال پیش ایندکس میشه. من همین الان آخرین نسخه پارسی دیت رو نصب کردم وبی متاسفانه هنوز مشکل برطرف نشده

لینک به ارسال

سلام

لطفا این تست رو انجام و نتیجه رو اینجا قرار بدید

افزونه پارسی دیت رو غیرفعال کنید، ببینید تاریخ های باقیمانده اوپن گراف چی هستند؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...