رفتن به مطلب

پر شدن error_log با خطای زیر در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

باسلام

مدتی هست که فایلerror_log وردپرس من با این خطا پر شده وحجمش زده بالا.میشه راهنمایی کنید این خطا در مورد چی هست و چطوری باید رفعش کرد.اگه جای سوال مناسب نبود  لطفا دوستان انتقال بدن.با سپاس

[05-Feb-2017 03:28:09 Asia/Tehran] خطای Illegal mix of collations for operation '>' در پایگاه‌داده وردپرس برای دستور SELECT * FROM wp_aiowps_login_lockdown WHERE release_date > '۱۳۹۵-۱۱-۱۷ ۰۶:۵۸:۰۹' AND failed_login_ip LIKE '5.222.239%' ساخته شده توسط require('wp-blog-header.php'), require_once('wp-load.php'), require_once('wp-config.php'), require_once('wp-settings.php'), do_action('wp_loaded'), WP_Hook->do_action, WP_Hook->apply_filters, call_user_func_array, Rename_WP_Login->wp_loaded, require_once('wp-login.php'), wp_signon, wp_authenticate, apply_filters('authenticate'), WP_Hook->apply_filters, call_user_func_array, AIOWPSecurity_User_Login->block_ip_if_locked, AIOWPSecurity_User_Login->check_locked_user

از چند نفر سوال کردم گفتن از افزونه login_lockdown هستش.من این افزونه رو تا حالا نصب نکردم. که این خطا رو تولید کنه.این خطا میتونه به خاطر تاریخ شمسی باشه؟؟؟افزونه پارسی دیت در وردپرس من نصب شده.فارسی وردپرس جلالی هم با افزونه های دیگه ناسازگاره

لینک به ارسال

سلام. این خطا به خاطر افزونه all in one wp security هست که توی کوئری های پایگاه دادش خطایی وجود داره. احتمالا با تاریخ های جلالی سازگار نیست ( مطمئن نیستم )

لینک به ارسال
در 48 دقیقه قبل، فرحان گفته است :

سلام. این خطا به خاطر افزونه all in one wp security هست که توی کوئری های پایگاه دادش خطایی وجود داره. احتمالا با تاریخ های جلالی سازگار نیست ( مطمئن نیستم )

سلام. بله  کاملا درسته.وقتی این افزونه رو غیر فعال میکنم خطا دیگه ثبت نمیشه..راهی برای حل این مشکل وجود داره؟؟؟یا افزونه جایگزین که مثل این افزونه فارسی باشه؟

لینک به ارسال

این خطای مهمی نیست و میتونید نادیده بگیرید و فایل لاگ رو هم هر وقت پر شد حذفش کنید. اما اگر مزاحمتی براتون ایجاد کرده میتونید لاگ کردن خطا ها رو با کد زیر غیرفعال کنید .

عبارت زیر رو بگذارید زیر wp_debug false توی فایل wp-config.php

@ini_set('log_errors','Off'); // enable or disable php error logging (use 'On' or 'Off')
@ini_set('display_errors','Off'); // enable or disable public display of errors (use 'On' or 'Off')

اگر هم فکر می کنید غیرفعال کردن ارورها براتون مشکل ایجاد میکنه، از یه افزونه دیگه استفاده کنید. افزونه های کش و امنیتی زیاد هستن. در مورد ترجمه بودن یا نبودن شون اطلاعی ندارم اما معمولا ترجمه ها چندان تفاوتی ایجاد نمی کنن و عبارت های انگلیسی بعضی جاها بهتر مفهوم رو میرسونن.

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، فرحان گفته است :

این خطای مهمی نیست و میتونید نادیده بگیرید و فایل لاگ رو هم هر وقت پر شد حذفش کنید. اما اگر مزاحمتی براتون ایجاد کرده میتونید لاگ کردن خطا ها رو با کد زیر غیرفعال کنید .

عبارت زیر رو بگذارید زیر wp_debug false توی فایل wp-config.php

@ini_set('log_errors','Off'); // enable or disable php error logging (use 'On' or 'Off')
@ini_set('display_errors','Off'); // enable or disable public display of errors (use 'On' or 'Off')

اگر هم فکر می کنید غیرفعال کردن ارورها براتون مشکل ایجاد میکنه، از یه افزونه دیگه استفاده کنید. افزونه های کش و امنیتی زیاد هستن. در مورد ترجمه بودن یا نبودن شون اطلاعی ندارم اما معمولا ترجمه ها چندان تفاوتی ایجاد نمی کنن و عبارت های انگلیسی بعضی جاها بهتر مفهوم رو میرسونن.

سپاسگزارم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...