مرتضی نظری

فقط انتقاد از وردپرس پارسی

15 پست در این موضوع قرار دارد

سلام.در پیرو تایپکی که آقا احسان ایجاد کرده بودند.و حمله دسته جمعی که به ایشون شده بود. به این فکر افتادم که خودم یک تایپیک بسیار مهم ایجاد کنم. و به طور رسمی توی این تایپیک از انتقاد پشتیبانی کنم.

دوستان این تایپیک رو من ایجاد کردم تنها و تنها و تنها برای انتقاد پس دوستانی که انتقادی ندارند یا تنها چیزی که میدونند تعریف هست توی این تایپیک دیدگاهی ارسال نکنند زیرا حذف خواهد شد... لطفا هم از این حرف های من و از طرز گفتن من ناراحت نشید. چون یزی تو دلم نیست. فقط دارم تاکیدی حرف میزنم تا مورد خلاف این نداشته باشیم...

دلیل اصلی من برای ایجاد این تایپیک تنها و تنها اینه که چیزی که به پیشرفت کمک میکنه انتقاده نه تعریف و تمجید... به قول یکی از دوستان که:

بهترین دوستت اونی هست که هیچ گاه و هیچ گاه دست از انتقاد کردنت بر نداره زیرا این دوستت هست که باعث پیشرفتت میشه...

بازم یک بار دیگه میگم نکات زیر رو حتما خواهشا التماسانه عاجزانه و هرچیزی که خودتون میدونید، در ارسال این دیدگاه در این تایپیک رعایت کنید:

1. دیدگاه حتما بایستی نگاه منتقدانه داشته باشه
  2. برای تعریف و تمجید جای دیگه ای (گواهی رضایت پشتیبانی) اقدام نمایید.
  3. برای ارسال پیشنهاد نیز در جای دیگری اقدام نمایید( پیشنهادات و مشکلات)
  4. دیدگاه در مورد انجمن ساز نباشه بلکه تنها در مورد تیم و کاربران و گروه ها باشه..

ممنون از کسانی که دلسوزانه شروع به انتقاد میکنند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
. . . تنها در مورد تیم و کاربران و گروه ها . . .

من انتقاد رو از خودمون شروع میکنم . چرا ما کاربرا باید فکر کنیم همه مدیران انجمن باید جمع بشن تا مشکل ما رو به سرعت حل کنن؟ اونم بصورت رایگان (حتی بدون زدن یک دکمه تشکر !!)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من بخش انتقاد فقط برای انتقاد از وضعیت نرم افزاری سایت میتونه باشه نباید از شخص انتقاد بشه هر کسی با کسی مشکل داره پیام خصوصی هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اولین انتقاد رو هم من میکنم (من اول شروع به نوشتن کردم!!!) تا شروعی برای این نهضت باشه.

موضوعش هم کم لطفی دوستان در همه این گروه ها میباشد:

دوستانی که در گروه های ترجمه و مجله ساز هستند. هر کدوم مشکلات خواصی دارند.

برای گروه ترجمه:

بعضی از دوستان که دستشون دردنکنه و سعیشون رو میکنند که بیان و واقعا هم میان... بعضی ها تنها کاری که کردند این بود اسم نوشتند توی گروه و دیگه نیومدند اونایی هم که قبل من بودند(غیر فعال ها) من تا الان یک بارم توی ترجمه ها ندیدمشون...

دو تا پروژه بزرگ داشتیم تا الان توی هر دو تا بچه های ترجمه درجا زدند... اونم برای ترجمه های زیر 600 تا...

آخه اگه یکجا بگیم مسخرمون میکنند. یک گروه تشکیل دادیم نمیتونیم افزونه های بزرگ رو ترجمه کنیم... این دیگه نهایتش هست!!!

فکر کنید گروه وردپرس پارسی بخواد افزونه ی بزرگی رو ترجمه کنه و پشتیبانیش رو بگیره. با تکیه بر گروه ترجمه این کارو قبول کنه؟

درست نیست... حد اقل کسانی که نمیخوان عضو گروه ترجمه باشن.اجباری نیست که بودن. انصراف بدن... خداییش هرچی تعداد افراد کمتر باشه(اسم خالی) آبرو کمتر میره... ببنید الان تو گروه ترجمه 12-13 نفر هستن. و حدود 20 نفر دسترسی دارن بهش ولی اعضای فعال از 5-6 تا نمیگزره... خب مردم که این 5-6 تارو نمیبینند مردم به کل جامعه نگاه میکنند...

در مورد گروه مجله من زیاد مطلع نیستم از داخل و اوضاع داخلیش (امیر عزیز انشالله توضیح میده) ولی چیزی که ما توش شانس اوردیم این بود که اسمش رو گزاشیتم گاه نامه... وگرنه یک جوری آبرومون میرفت که حد نداشت!!! اعضای گروه مجله (غیرفعال ها) بر چه اساسی عضو شدن توش؟ بعضی ها حتی توش یک مطلب هم نفرستادند. حتی دریق از یک پست... به هر حال این جارو امیر عزیز بهتر توضیح میده...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من بخش انتقاد فقط برای انتقاد از وضعیت نرم افزاری سایت میتونه باشه نباید از شخص انتقاد بشه هر کسی با کسی مشکل داره پیام خصوصی هست.

نه کوچیکترین انتقاد نرم افزاری نبایستی انجام بگیره در اینجا. در مورد اشخاص هم همینطور... تنها در مورد تیم و گروهی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

انتقاد بعدی:

در مورد گروهی به نام : اعضای افتخاری هست. اخه چرا باید افزادی با مشخصات زیر:

eftekhari.jpg

باشند اعضای افتخاری؟ اخه چه افتخاری واسه انجمن داره؟ به نظر من اعضایی که هیچی هم بلد نیستند ولی در انجمن وجود دارند و فعالیت میکنند صد ها برابر افتخاری که برای انجمن میارن بیشتره نه این هایی که تا الان پاشون اینجا باز نشده... افتخار انجمن ما افرادی مثل آقای فخار هستند افرادی مثل مرتضی هستند افرادی مثل مصطفی هستند افرادی مثل کسرا هستند افرادی مثل رضا هستند نه اینهایی که نه دلی سوزوندند برای انجمن نه هیچ چیز دیگه ای...

به هر حال به نظر من در مورد این ها بایستی تجدید نظری بشه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلاماتفاقا خیلی خوبه مباحثی که دوستان نمیدونن سوال بشه حالا چه به صورت انتقاد و چه تاپیک سوالی

در مورد مجله و بخش ترجمه، مسلما نبود نظارت روی هر بخشی = کمرنگ شدن فعالیت.

به شخصه خودم خیلی درگیر کارهای شخصی-محل کار و بحث تکنیکال این سایت هستم و کمتر وقت کردم به دو بخش فوق برسم. از دوستان مدیر هم در این بازه اکثرا مشغول هستن و خیلی درگیری دارن.

بزودی تغییرات اساسی انجام میشه و کارهای معوقه رو تکمیل میکنیم.

در مورد دوستان عضو افتخاری. عضو افتخاری به دوستانی داده میشه که بصورت افتخاری عضوی از این انجمن شدند. این گروه جهت کاری دیگه ایی دارن و حضورشون بصورت افتخاری هست. اینها از دوستان برنامه نویس، شبکه و گرافیک هستن که خوب نمیتونن توی این انجمن فعالیتی در زمینه وردپرس داشته باشن همچنین دوستانی از اعضای سابق هیئت مدیره این انجمن هم در این گروه هستن. برای اون گروه موردنظر شما، عناوین استاد و همکار در نظر گرفته شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی مرتضی جان میخواین بگین که الان این افراد منت گذاشتند رو سر ما و اومدن تو انجمن ثبت نام کردند؟ دستشون دردنکنه واقعا چشمامون منور شده وقتی نام کاربریشون رو دیدیم... به هر حال من به شخصه هیچگونه فایده ای در این ها نمیبینم!!! و نخواهم دید! چون با اساس این کار مشکل دارم!! به هر حال من کوچیکترین مخالفتی با تصمیم مدیریت ندارم و چیزی رو که مطرح میکنم تنها جهت انتقاد کوچیک هست ودیگر هیچ!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

انتقاد بعدی!

ای کاش تیم مدیریت چکلیست ایجاد میکردن برای کار های انجمن.تا یکی یکی کار ها ایجاد بشه...

مثلا الان صفحه اصلی در اولویت اصلی وجود داره بعدش قسمت های افزونه و سیاره و پوسته و... که تیم مدیریت همه اینارو خودش پیشنهاد داده...

خب چه خوب میشد که اگر همه کار ها تک به تک انجام میشد...و کار ها یکی پس از دیگری انجام میشد.گرچه من از اوضاع داخلی خبری ندارم ولی امیدوارم همینگونه باشه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اصلا بحث منت نیست! اینها کاربرانی هستن که در اینجا عضو افتخاری هستن نه افتخاری برای اینجا. البته با توجه به سابقه این افراد حضورشون برای من باعث افتخار هست. بهرحال هر گروه کاربری متعلق به افراد خاصی هست و این گروه هم برای این افراد هست. البته دوستان این گروه بصورت شخصی قرار نمیگیرن و با توجه به سابقه شون و رزومه کاریشون در این گروه جای داده میشن. بالاتر هم گفتم اصلا وردپرسی نیستن که بخواین فعالیت مفیدداشته باشن. :)

انتقاد بعدی!

ای کاش تیم مدیریت چکلیست ایجاد میکردن برای کار های انجمن.تا یکی یکی کار ها ایجاد بشه...

مثلا الان صفحه اصلی در اولویت اصلی وجود داره بعدش قسمت های افزونه و سیاره و پوسته و... که تیم مدیریت همه اینارو خودش پیشنهاد داده...

خب چه خوب میشد که اگر همه کار ها تک به تک انجام میشد...و کار ها یکی پس از دیگری انجام میشد.گرچه من از اوضاع داخلی خبری ندارم ولی امیدوارم همینگونه باشه...

بعضی کارها بصورت یکپارچه هست و نمیشه یک به یک انجام بشه.البته یکسری هم بصورت سوپرایز هست. فقط منتظر باشید ....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

موردی که بیشتر به چشم میاد در تمام مسائل Morteza عزیز گفتند در حال انجام هستم و اگر دقت کرده باشید پاسخگوی اکثر تاپیک ها نیز هستند و احساس میکنم فشار کاری طراحی و ویراش انجمن و پاسخگویی بیشتر تاپیک های انجمن به دوش یک نفره.

من به شخصه نمیدونم چه تعدادی از مدیران در حال همکاری طراحی انجمن با Morteza هستند و این مورد هم ذکر بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چون مرتضي جان تو مفتخري من هم افتخار ميكنم به ايشون.. گرچه شناختي ندارم ازشون! ولي همينقدر كه مرتضي تاييد كرد برام ارزش داره...

ممنونم كه منطقي جواب ميدي.خيلي ممنون

منتظر سورپرايز هم هستيم! ولي خودمونيم شما يك هفته نيا تو انجمن و به كار هاي جانبي برس! البته همون مقدار كه ميومدي براي پاسخ گويي همون مقدار وقت بذار. تا به كارت لطمه نخوره...

دوستان اين ديدگاه نيست بلكه پاسخ هست براي همين منتقدانه نيست...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هم با حرف های مرتضی موافقم

morteza فک کنم اگر به کارهای دیگه برسی بهتر باشه چون برای تاپیک ها و سوالات کاربران هستند بچه ها و میتونن پاسخ بدن

توی کارهای دیگه هم میتونی روی بچه ها حساب کنی فک کنم همه دوست دارن بهت کمک کنن

البته فک کنم یا مارو قابل نمیدونی کمکت کنیم یا اینکه دوست داری همه کارارو به سلیقه خودت پیش ببری :-؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

در مورد مجله من یه چیزهایی مد نظرم بود اما به توصیه آقا مرتضی از نوشتنش صرف نظر کردم ، چون یه کمی همچین بگی نگی مباحث سنگینی بود .

بهرحال منم منتظرم یه مقدمه ای از مجله رو ببینم امیدوارم دوستان خشت اول رو بذارند مام انشاالله بقیه شو .

در مورد مدیریت هم بله به نظر آقا مرتضی یه ذره هم به خودت استراحت بده .

والا من هر چی حساب میکنم بیشتر وققتون رو مشغول جواب دادن به تاپیک ها هستید ، دوستان دیگه ام اینجا هستن و خیلی هاشون واقعا آگاهن .

بهتره تاپیک های مبتدی رو دوستان متوسط جواب بدن ، تاپیک های متوسط رو دوستان حرفه ای و تاپیک هایی که واقعا مشکل هستن نظارت و حضور شما باشه .

البته نه فقط شما آقا مصطفی (الان به چپ چپ به راست راست میره :) ) ، آقا پارسا که مطمئنا سرشون شلوغه ، جناب ایمان خان که واقعا سنگ تموم گذاشتن .

بازم یه خسته نباشید جانانه .

همچنین دوستانی که طراحی هستن و دستی توی طراحی دارن و مشکلی توی مباحث html , css ندارن بی زحمت یه بخش آموزشی در این مورد بذارن تا افراد مبتدی مثل بنده حداقل استفاده کنیم .

اینجوری ماهیگیری هم یاد میگیریم دور هم .

یه معذرت خواهی گنده هم بدهکار همتونم که واقعا نمیتونم توی این مدت فعالیت زیادی داشته باشم ، راسیتش فقط میام و دنبال تاپیک های بی جواب میگردم تا جواب بدم ، ماشاالله هیچ تاپیکی بیجواب نیست دیگه منم ;)

دوستانی هم که استفاده میکنن از انجمن ، مشکلاتشون رو حل میکنن ، چیزهای جدید یاد میگیرن ، یادتون باشه ، این یک دینه ، هر چیزی که یاد میگیرید باید یاد بدید پس به دوستاتون کمک کنید . خلاصه ذکات دانسته هاتون فراموش نشه .

موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

تامین رضایت همه تقریبا غیر ممکنه ولی اینکه دوستان این انجمن تمام تلاششون رو برای اینکار می کنند عالیه

جدا از هزینه ها و مشکلات طبیعی یک سایت مدیریت و صبورانه برای راهنمایی همه تلاش کردن کار هرکس نیست هرکسی قبول نداره این گوی و این میدان من هزینه ی هاست و دامین را می دهم سایتی تاسیس کند که یک ماه پاسخگوی مردم باشد و همه هم با رضایت کامل از آن خارج شند 11 ماه باقی سال هر کاری دوست داشت با هاستش بکند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری