رفتن به مطلب

مشکل ویرایش گر متنی و افزونه سئو

پست های پیشنهاد شده

سلام

من جدیدا به یه مشکلی خوردم. وقتی روی تب ویرایشگر متنی کلیک میکنم، هیچ اتفاقی نمی افته.

افزونه سئو رو که خاموش می کنم مشکلم حل می شه.

ممنون میشم راهنمایی کنید چیکار کنم که مجبور به غیر فعال کردن این افزونه نباشم

لینک به ارسال
در 51 دقیقه قبل، mohammad.983 گفته است :

سلام

من جدیدا به یه مشکلی خوردم. وقتی روی تب ویرایشگر متنی کلیک میکنم، هیچ اتفاقی نمی افته.

افزونه سئو رو که خاموش می کنم مشکلم حل می شه.

ممنون میشم راهنمایی کنید چیکار کنم که مجبور به غیر فعال کردن این افزونه نباشم

سلام و عرض ادب .

تب ویرایشگر متنی ، منظورتون ویرایشگر دیداری بخش افزودن نوشته در پنل وردپرس هست ؟ ضمنا منظورتون از هیچ اتفاقی نمی افته چیه ؟

خواهشا کمی با جزئیات بیشتری تاپیک ها رو ایجاد کنید تا دوستانی که سعی دارن بهتون کمک کنن ، بتونن از تمام جزئیات مشکلتون مطلع بشن تا هم پاسخ دهنده به علامت سئوال برخورد نکنه و هم شما سریعتر به پاسختون برسید .

موفق باشید و یا علی .

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، mohammad.983 گفته است :

در بخش افزودن نوشته.

باکسی که متن رو تایپ می کنیم رو منظورمه. دو تا تب داره: متن و دیداری.

روی تب متن کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افته. یعنی نمیره تو بخش ادیتور html.

این مشکل احتمالا به خاطر تداخل جی کوئری ایجاد شده !

به دو سئوال ممنون میشم پاسخ بدید :

1- از افزونه ی Yoast به عنوان افزونه ی سئو استفاده میکنید ؟ و آیا این افزونه رو به تازگی آپدیت کردید ؟

2- آیا افزونه ی جدیدی به تازگی روی وردپرستون نصب کردید یا خیر ؟

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، تازه وارد گفته است :

این مشکل احتمالا به خاطر تداخل جی کوئری ایجاد شده !

به دو سئوال ممنون میشم پاسخ بدید :

1- از افزونه ی Yoast به عنوان افزونه ی سئو استفاده میکنید ؟ و آیا این افزونه رو به تازگی آپدیت کردید ؟

2- آیا افزونه ی جدیدی به تازگی روی وردپرستون نصب کردید یا خیر ؟

اره اتفاقا تو کروم inspect رو که میزنم یه ارور جی کئوری میده. ولی سر ازش در نمیارم.

1- بله. و وقتی همین افزونه رو خاموش میکنم اوکی میشه.

2- نه!

راستی فریز شدن گه گاه پنل هم میتونه به همین خاطر باشه؟!

منظورم از فریز شدن این هست که، مثلا من روی دکمه "انتشار" کلیک میکنم، صفحه که میاد لود بشه انگار که استاپش کرده باشه، یهو لودش قطع میشه و صفحه سفید میمونه.

البته بعدش که ریفرش رو میزنم، پست منتشر شده.

منظورم این هست در لحظه که روی یه دکمه کلیک میکنی، دستور مورد نظر اعمال میشه، ولی صفحه لود نمیشه. یهبار باید ریفرش رو بزنم تا صفحه جدید بیاد.

این مورد رو در مرور صفحات و تب های پنل وردپرس هم دارم. مثلا از یه صفحه میرم یه بخش دیگه پنل!

ویرایش شده توسط mohammad.983
لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، mohammad.983 گفته است :

اره اتفاقا تو کروم inspect رو که میزنم یه ارور جی کئوری میده. ولی سر ازش در نمیارم.

1- بله. و وقتی همین افزونه رو خاموش میکنم اوکی میشه.

2- نه!

پس اگه Yoast رو به تازگی آپدیت کردید ، واسه رفع مشکل ، نسخه ی افزونه رو به یک نسخه قبل ( نسخه ی قبل از ایجاد مشکل ) برگردونید .

این مشکل احتمالا به خاطر وجود یک باگ در آپدیت جدید این افزونه هست که به زودی گزارش و رفع خواهد شد .

سئوالی بود در خدمتم .

لینک به ارسال
در 25 دقیقه قبل، mohammad.983 گفته است :

راستی فریز شدن گه گاه پنل هم میتونه به همین خاطر باشه؟!

منظورم از فریز شدن این هست که، مثلا من روی دکمه "انتشار" کلیک میکنم، صفحه که میاد لود بشه انگار که استاپش کرده باشه، یهو لودش قطع میشه و صفحه سفید میمونه.

البته بعدش که ریفرش رو میزنم، پست منتشر شده.

منظورم این هست در لحظه که روی یه دکمه کلیک میکنی، دستور مورد نظر اعمال میشه، ولی صفحه لود نمیشه. یهبار باید ریفرش رو بزنم تا صفحه جدید بیاد.

این مورد رو در مرور صفحات و تب های پنل وردپرس هم دارم. مثلا از یه صفحه میرم یه بخش دیگه پنل!

اگه این مشکلات ، بعد از بروزرسانی افزونه ی مذکور ایجاد شده ، بله میتونه یکی از دلایلش همین باشه ، ولی اگه قبلا هم اینجور مشکلات رو داشتید و مهمتر اینکه فقط گاهی به این مشکل برخورد میکردید و نه همیشه ، احتمالا مشکل از سرویس دهنده ی اینترنت و یا حتی مشکلات جزئی در هاستتون هست ؛ واسه بنده هم از این قبیل مشکلات ( تأخیر در لود ، سفیدشدن صفحه در فرایند لود و ... ) هم پیش اومده که در بیشتر مواقع ، ناشی از بروز مشکلات کوچک و ناپایدار سرویس دهنده ی اینترنتم بوده .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...