7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام و خسته نباشید خدمت تمامی عزیزان

من حدودا یه ماهی میشه که به جمع کاربران ورد پرس وارد شدم ولی مشکل جدی در پست گذاشتن به زبان فارسی دارم و وقتی که پست میزارم نام پست، متن پست، نام دسته به علامت سوال«؟» تبدیل میشه

لطفا راهنمایی کنین که چجوری مشکل رو حل کنم

زبان خوده وردپرس فارسی ـیه و مشکلی نداره

البته در سایت به صورت تکه تکه نوشته شده است

خیلی ممنون

آدرس سایت: 

ic.xzn.ir/zodiac

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با درود و خوش آمدگویی به انجمن وردپرس پارسی

احتمالا دیتابیسی که ایجاد کردید از نوع  utf-8 نیست

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 2/11/2017 at 16:36، 4M!R گفته است :

خیلی ممنون الآن چک میکنم

فقط میتونید قبلش بگید چجوری از دیتابیس بکآپ بگیرم؟ 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب از پنل هاست  می تونین فول بکاپ بگیرین یا تنها از دیتابیس یا افزونه هایی هستن برای این کار

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعضی از هاست ها امکان فول بکاپ گرفتن رو محدود کردن. باید با خودشون تیکت بزنید و بگید تا براتون فول بکاپ ایجاد کنن.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ ه‍.ش. at 15:35، zodiac گفته است :

سلام و خسته نباشید خدمت تمامی عزیزان

من حدودا یه ماهی میشه که به جمع کاربران ورد پرس وارد شدم ولی مشکل جدی در پست گذاشتن به زبان فارسی دارم و وقتی که پست میزارم نام پست، متن پست، نام دسته به علامت سوال«؟» تبدیل میشه

لطفا راهنمایی کنین که چجوری مشکل رو حل کنم

زبان خوده وردپرس فارسی ـیه و مشکلی نداره

البته در سایت به صورت تکه تکه نوشته شده است

خیلی ممنون

آدرس سایت: 

ic.xzn.ir/zodiac

سلام و عرض ادب .

درخصوص مشکلتون ، دیگر دوستان راهنمایی کردن و بنده خواستم فقط یک نکته رو ذکر کنم و اون اینه که ، اگه میخواید بصورت جدی سایتی رو راه اندازی کنید و روش زحمت بکشید و وقت و انرژی بزارید ، بهتره که اولا از شرکت هایی که هاست رایگان عرضه می کنن ، هاست نگیرید ، درثانی منابع اولیه ی هاست و سرورتون رو متناسب با فعالیتی که قصد راه اندازیش رو دارید انتخاب کنید .

قبلش هم راجع به شرکت های ارائه دهنده ی هاست و سرور ، به خوبی تحقیق کنید که خدای نکرده وسط راه ، به مشکلات عجیب و غریبی که متأسفانه این روزها ، دامن خیلی از وبمسترهای تازه کار و حتی بعضا در برخی موارد ، کهنه کار رو گرفته ، دچار نشید .

موفق باشید و یا علی .

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط behnazi1995
      با سلام 
      من تا جای ممکن سعی میکنم سوالم رو واضح بنویسم ولی اگر نیازی به توضیح بیشتر بود در خدمتم:
      من با php یک فرم چندمرحله ای نوشتم و ابن کد رو به قالبم وصل کردم و از طریق یکی از گزینه های منو میتونم اجراش کنم.
      حالا میخوام برای بخش ورود به سایتم از یک پلاگین استفاده کنم (که هر کاربر پنل کاربری داشته باشه) 
      سوالم اینه که چطور کدهای php خودم رو به پلاگین وصل کنم؟
      یعنی کاربر از طریق فرم های من ثبت نام کنه بعد از آخرین مرحله اش وارد حساب کاربریش بشه که همین پلاگین آماده اس.
    • توسط kingmateoofficial
      سلام به دوستان عزیز اقا من یه سایت ساختم با ورد پرس اولین باره چنین مشکلی رو میبینم .
      سایت همه چیزش اوکی اوکی هست ولی مطالب سایت رو تو صفحه اصلی نشون نمیده بجاش مینویسه Threads Index نمیدونم چرا
      ولی تو لیت نوشته های تازه و دسته بندی و ... نوشته ها هست 
      اینم ادرس وبسایتم 

• توسط M a H D i
      بادرود

اگر بخوایم در سایت وردپرسی خودمون یک کوتاه کننده لینک داشته باشیم که هم خودمون استفاده کنیم و هم دیگران آیا راهای داره با افزونه یا روشی که هزینه بر نباشه؟
      مثلا سایت دیجیاتو برای اینکار از افزونه استفاده میکنه؟ آیا باید دامنه دیگری هم بخریم؟

ممنون میشم دوستانی که تجربه این قسمت دارن راهنمایی کنند.

باتشکر

• توسط sydvza
      باسلام من 9 خطا دارم در سایت مپم و ایندکسم رو 400 قفل کرده وبسایتم جهت مشاهده
      https://dackeh.com
      لطفا کمکم کنید.