رفتن به مطلب

مشکل با ترافیک زیاد هاست دانلود به علت اشتراک گذاری کاربران

پست های پیشنهاد شده

با درود.

بنده یه هاست دانلود که حاوی تعداد زیادی اهنگ و فایل زیپ (البوم)  هست رو به هاست وردپرس متصل کردم.

با توجه به اینکه توی سایتم اهنگ ها به همراه پخش انلاین قرار دارن و یک صفحه دانلود وجود داره که کاربران وقتی میزنن روی دانلود به اون صفحه مراجعه میکنن و روی دانلود کلیک میکنن. (البوم ها هم به همین صورت)

مشکلاتی به وجود اومده با توجه به رایگان بودن سایت.

دیدم که کاربران میان لینک مستقیم اهنگ هارو کپی و بصورت تکست میزارن توی انجمن ها و سایت های دیگه و این هیچ سودی برای من نداره چون وقتی روش کلیک بشه بدون اینکه وارد سایت بنده بشن میتونن راحت دانلود کنن چون لینک ها مستقیم هستن !

حالا میخواستم بدونم راهی هست که وقتی شخصی لینک مستقیم رو توی یه سایت دیگه درج میکنه منتقل بشه به اون صفحه دانلود اهنگ مورد نظر؟

با هات لینک که توی سیپنل بود سعی کردم فایل های .mp3 .zip رو توی لیست قرار بدم. اما وقتی فعال میکنم این ویژگی رو کلا نمیشه دانلود کرد دیگه از سایت ! حتی از سایت خودم ! و پخش انلاین هم از کار میفته.

پیشاپیش تشکر. 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...