رفتن به مطلب

مشكل بگراند در a:hover اينترنت اكسپلوره

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خوبم..

توي استايل نويسي براي تگ Hover (وقتي لينك روي متن ميره) بگراند تعريف كردم براي يه لينك ! وقتي ماوس ميره روش بگراند ميگيره و خب با كمك Padding بهش اندازه بگراند دادم كه مثلا اين بگراند چقدر باشه و چه اندازه ازش فاصله داشته باشه از اطراف! ولي نميدونم چرا مقدار زيرين و يا همون Bottom رو قبول نميكنه توي مرورگر IE - مثلا مقدارش اينه:

padding: 5px 3px 10px 3px;

همانطور كه مشخصه مقدار 10 براي بخش پايين هستش كه متاسفانه انگار مرورگر Ie اين روقبول نميكنه تو لينكا و اصلا اعمال نميشه! من بهش 100 هم دادم قبول نكرده و عكس زير رو نگاه كنيد! بگراند از بالا و اطراف درسته ولي از پايين بگراندش كوچيكه چون مقدار نميپذره.....

post-365-0-85194200-1356551151_thumb.jpg

لینک به ارسال

سلام

IE کمی خنگه و تغییراتو دیر میفهمه.

با Ctrl+F5 صفحه را Refresh کردید؟

لینک به ارسال
:D اره دوست گلم اين لوكال هاسته يه بار كه لوكال رو ببندي دوباره بازش كني كلا ريست ميكنه دوست خوبم.... مشكل از اين نيست..
لینک به ارسال

برای تگت display رو روی inline-block یا block قرار بده ببین درست میشه ؟

افرين درست شد.... ، ميشه از خاصيت اين تگ در اين مكان كمي توضيح بدي كه دقيقا چه اتفاقي ميوفته كه درست ميشه ؟؟ ممنون

لینک به ارسال

والا من خودم هم به این مشکل برخوردم توی سایت های خارجی دنبالیدمش تا فهمیدم بعضی المان ها به صورت پیشفرض یه سری استایل هایی رو دارن مثلا Span و a دیسپلی اینلاین دارن . یا مثلا تگ های h دیسپلی بلاک و ماگین دارن یا مثلا لیست ها استایل های خاص خودشون رو دارن . و برای تگ a باید دیسپلی رو تغییر میدادی تا بتونی از پدینگش استفاده کنی .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...