رفتن به مطلب

لود نشدن سایت و قالب

پست های پیشنهاد شده

در 49 دقیقه قبل، gharibe گفته است :

سلام من یک پوسته جدید برای سایت نصب کردم بعد از نصب پوسته سایت مدام در حالت لود قرارداره و کامل باز نمیشه
ولی قالب قبلی این مشکل رو نداشت لطفا راهنمایی کنید

سلام و عرض ادب .

از طرف خودم و مدیران وردپرس پارسی ، ورودتون رو به جمع وردپرسی های این انجمن خوش آمد می گم .

درخصوص مشکلی که فرمودید :

اگه الانم قالب قبلی رو مجدد فعال کنید ، مشکلی که عنوان کردید وجود نداره و فقط و فقط با همین قالب جدیدتون این مشکل ایجاد میشه ؟

لطفا یکبار دیگه ، یک قالب ، بجز قالب جدیدتون رو ، روی سایت فعال کنید و نتیجه رو گزارش کنید .

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، gharibe گفته است :

سلام ممنون

قالب دیگه ای نصب کردم سایتم بدون مشکل باز شد و حتی افزونه ای که با قالب قبلی فعال نشده بود فعال شد

طبق فرمایش شما و تست هایی که کردید ، پس مشکل به احتمال 99 درصد از قالبتونه و به اینترنت و هاستتون مربوط نیست ؛ اینجور مشکلات هم معمولا زمانی ایجاد میشه که به فرض ، قالب مورد استفاده ، باعث فراخوانی یک اسکریپت خاص بشه که لود رو سنگین کنه و یا اینکه کلا یک مشکل کلی در خود قالب باشه ، که اینجوری نمیشه به طور قطع گفت مشکل از چیه و باید خود قالب رو بررسی کرد .

قالبتون از قالبهای رایگان هست یا پولی ؟

اگه رایگانه ، لطف کنید لینک دانلود قالب رو بدید تا بنده تستش کنم ، اگه هم رایگان نیست ، با فروشنده و سازنده ی خود قالب ، مشکلتون رو مطرح کنید ؛ ( لازم به ذکره که اگه از یک شرکت معتبر خرید کرده باشید ، اونها خودشون رو موظف میدونن که پاسختون رو بدن و مطمئنا اونجوری زودتر به نتیجه خواهید رسید . )

موفق باشید .

لینک به ارسال
در 54 دقیقه قبل، gharibe گفته است :

بله رایگان بود

Shohada[Baran-web.ir].zip

دوست عزیز ، قالبی که لینکش رو دادید ، رایگان نیست و فقط توسط برخی سایتهای ایرونی مثله همین باران وب ، داره به رایگان عرضه میشه ؛ به همین خاطر اصلا توصیه نمیشه که از این مدل قالبها استفاده کنید ، چون هیچ تضمینی وجود نداره که داخل قالب ، کد مخرب و یا بک لینک های غیرمجاز و ... به کار برده نشده باشه .

پس اگه به امنیت سایتتون اهمیت میدید و دوست ندارید که قالبتون یک قالب سرقتی باشه ، بهتره که یا استفاده از اون رو متوقف کنید و یا اینکه از طراح رسمیش و بصورت قانونی خریداری بفرمایید .

طراح این قالب : " شرکت مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات ایده پردازان مهرگستر " هست که اگه تمایل داشتید بفرمایید تا لینک مستقیم معرفی این محصول رو هم خدمتتون بدم .

موفق باشید و یا علی .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...