رفتن به مطلب

مشکل در بروزرسانی وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام. دوستان من وقتی از داشبورد میخوام وردپرسم رو بروزرسانی کنم نمیشه. پیغام خطای زیر رو میده:

دریافت به‌روزرسانی از https://downloads.wordpress.org/release/fa_IR/wordpress-4.7.2.zip

گشودن (باز کردن) بسته به‌روزرسانی…

نمی‌توان پرونده را کپی کرد.: wordpress/wp-admin/css/forms-rtl.css

راه‌اندازی انجام نشد

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، aminsanaei گفته است :

سلام. دوستان من وقتی از داشبورد میخوام وردپرسم رو بروزرسانی کنم نمیشه. پیغام خطای زیر رو میده:

دریافت به‌روزرسانی از https://downloads.wordpress.org/release/fa_IR/wordpress-4.7.2.zip

راه‌اندازی انجام نشد

سلام

بهترین راه اینه که بصورت دستی بروزرسانی رو انجام بدید

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، aminsanaei گفته است :

ممنون از پاسخ شما. ولی بروزرسانی به صورت دستی ریسک های زیادی داره. راه حل دائمی چی میتونه باشه؟

در مورد این مشکل خیلی در انجمن بحث شده ، و تقریبا میشه گفت آخرین و بهترین راه بروزرسانی دستی بوده ، ینی راه حل قطعی و نهایی معرفی نشده. 

امیدوارم دوستان راه حلی برای رفع این مشکل داشته باشن

لینک به ارسال
در 55 دقیقه قبل، aminsanaei گفته است :

ممنون از پاسخ شما. ولی بروزرسانی به صورت دستی ریسک های زیادی داره. راه حل دائمی چی میتونه باشه؟

سلام

بروز رسانی دستی هیچگونه ریسکی نداره

فقط یادتون باشه باید پوشه ی wp-content و فایل wp-config از نسخه جدید وردپرستون حذف کنید و بعد اون جایگزینش کنید (با رعایت این دو نکته ریسکی نداره)

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، logomaster گفته است :

در مورد این مشکل خیلی در انجمن بحث شده ، و تقریبا میشه گفت آخرین و بهترین راه بروزرسانی دستی بوده ، ینی راه حل قطعی و نهایی معرفی نشده. 

امیدوارم دوستان راه حلی برای رفع این مشکل داشته باشن

ممنون. منتظر نظر دیگر دوستان هم هستم.

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، aminsanaei گفته است :

راه‌اندازی انجام نشد

درود

نمی دونم جواب میده یا نه ( اگر برای خودم اتفاق می افتاد اینکار ها رو میکردم بعد اگر نشد دستی)

اول :

از پنل هاست دسترسی یا permissions فایل (/wp-admin/css/forms-rtl.css) رو به 777 تغییر بدید و دوباره سعی کنید

اگر نشد این :

اول از پیشخوان صفحه بروز رسانی را در یک تب جدید مرور گر باز بگذارید بعد این فایل ( /wp-admin/css/forms-rtl.css ) رو از هاستتون کپی بگیرید و بعد حذف کنید سپس از تب بروزرسانی که قبلا باز گذاشته بودید روی بروزرسانی را بزنید

اگر بروز نشد و مشکل برقرار موند فایل کپی رو به هاستتون برگردانید

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام من از داخل داشبرد روز رسانی میکردم که ناقص موند و دیگه صحفه سفید میاد سایت رو لود نمیکنه من باید چیکار کنم ؟

من فایل wp-config  رو تو نسخه جدید ندیدم  بعد اپلود نسخه جدید باید کجای دیتابس ورو تغییر بدم که ساعت لود بشه

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، nanesalemtabriz گفته است :

با سلام من از داخل داشبرد روز رسانی میکردم که ناقص موند و دیگه صحفه سفید میاد سایت رو لود نمیکنه من باید چیکار کنم ؟

من فایل wp-config  رو تو نسخه جدید ندیدم  بعد اپلود نسخه جدید باید کجای دیتابس ورو تغییر بدم که ساعت لود بشه

الان شما کاری کردی یا نه تازه می خوای بکنی؟؟

قبل از هر کاری بکاپ ، بکاپ و بکاپ (هرچند وظیفه هاستینگ هست تا بکاپ های هفتگی داشته باشه ولی خودمون هم باید قبل از هرگونه تغییر بکاپ بگیریم)

اول باید پوشه ی wp-content و فایل wp-config از نسخه موجود را در قسمتی از هاست کپی کرده و بعد وردپرستون حذف کنید و بعد از بارگذاری نسخه بروز

فایل wp-config  رو جایگزین wp-config-simple کرده

و پوشه ی wp-content جدید را حذف و پوشه ی wp-content قبلی ( که در قسمتی از هاست کپی کرده بودیم ) را جایگذینش می کنیم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...