رفتن به مطلب

خروجی افزونه contact form 7

پست های پیشنهاد شده

سلام.

براحتی میشه یه فرم تماس به همراه فیلد آپلود عکس توی سایت با افزونه فرم تماس 7 درست کرد که کاربر بتونه ارسال کنه.

حالا آیا امکانش هست، اطلاعات ارسالی توسط کاربر رو هم در سایت بصورت آنی نمایش داد؟؟ منظورم اینه وقتی یه بازدیدکننده فرم تماس رو پر کرد و دکمه ارسال رو زد،به غیر از اینکه اطلاعات به ایمیل فرستاده میشه، در صفحه اول سایت هم محتوایی که کاربر ارسال کرد نمایش داده بشه(بصورت عمومی).آیا میشه؟؟؟؟

لینک به ارسال

سلام.

قصد جسارت ندارم، من توی سایت وردپرس خارجی سرچ زدم، به یه افزونه ای رسیدم به نام: Contact Form DB که میتونیم باهاش shorcode هم برای هرفیلد بسازیم و کدها رو در ابزارک یا پست بزاریم، بعد خروجی نتیجه ی ارسال رو در سایت نشان بدیم.

یعنی تا شخصی فرم ارسال رو پر کرد و دکمه ارسال رو زد، خروجی نتیجه ی فرم در سایت نمایش داده میشه. اونم بصورت اختصاصی تنظیم میشه براحتی فقط نتیجه فیلدهای خاص رو در سایت نمایش داد.

البته من احساس میکنم در سوالم، خوب توضیح ندادم. (شرمنده)

با تشکر

لینک به ارسال

ببینید با افزونه ایی که مدنظر شماست اینکار انجام نمیشه مگر اینکه افزونه رو ویرایش کنید.

لینک به ارسال

سلام. خیر براحتی انجام میشه،حتی بدونه دستکاری.دوعدد عکس پیوست کردم که اگه مشاهده کنید، میبینید که براحتی با انتخاب میشه کدهای کوچک درست کرد.

بنده به هیچ عنوان php بلد نیستم که بتونم دستکاری کنم. همین الان هم در یه سایتی استفاده کردم و بدونه دستکاری براحتی جوابی که خواستم داده.

بازم شرمنده.

با تشکر

post-816-0-60876700-1356716899_thumb.jpg

post-816-0-50564500-1356716902_thumb.jpg

لینک به ارسال

سلام

با افزونه مورد نظر شما نمیشه اما با نصب اکستنشن این افزونه شما مشکلتون حل شد.

البته پارسا عزیز در یک تاپیک دیگه راه حل رو مطرح کرده بودن و البته شما خودتون نصب کردید.

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...