• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
amintoudehzaeim

مستثنی کردن برچسب بایگانی

7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

وبسایت موزیک دارم بیش از "هزار پست زدم" میخواستم بدونم این قسمت از افزونه "تیک دار باشه" به نفع من هست یا به ضررم؟!!

افزونه all in one seo

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

علمای سئو روی  این مسله تگ ها اختلاف نظر دارند. یه سری میگن ایندکس شه یه سری میگن ایندکس نشه. جواب مشخصی برای این سوال نیست

برای خود منم جالبه. یه سایتی هست تقریبا چهاره ماهه داره فعالیت میکنه. حدود 900 تا پست کپی و بیش از 30000 ایندکس تگ داره. رتبه ش هم 1000

برای بعضی مطالبش 50 تا تگ یا همون برچسب زده.

پیرو سخن برخی علمای سئو برای سایت هایی که از تگ زیاد استفاده میکنن در دراز مدت افت شدید رتبه خواهند داشت منتظریم تا ببینیم ایا افت رتبه ی انجام خواهد شد.

ویرایش شده در توسط modlebas
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

برچسب ها فوق العاده هستند در سئو

بهتر از این کار صرفنظر کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام خدمت دوستان

مت کاتز مدیر بخش اسپم گوگل در صحبت هاش یک بار اعلام کرد که برچسب هیچ ارزشی نداره اما همگان فهمیدن که نباید به حرفهاش زیاد توجه کرد.

دوست عزیز برچسب خوبه اما برچسبی که مرتبط با پست شما باشه مثلا سایت شما در مورد موزیک هستش برچسب هایی رو استفاده کنید که با موضوع سایت شما همخوانی داره

دوست ما در این جا هم اعلام کردن که سایتی رو ملاحظه کردن حدود 900 تا پست کپی و بیش از 30000 ایندکس تگ داره. رتبه ش هم 1000  باید عرض کنم کاملا صحیح فرمودن بنده هم اینجور سایت هارو خیلی دیدم

اما برعکس این موضوع هم  بنده سایتی رو دیدم که در یک پست 50 تا برچسب زده و پنولایز یا همون پنالتی گوگل شده

موفق باشید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 2/14/2017 at 13:12، amintoudehzaeim گفته است :

سلام

وبسایت موزیک دارم بیش از "هزار پست زدم" میخواستم بدونم این قسمت از افزونه "تیک دار باشه" به نفع من هست یا به ضررم؟!!

افزونه all in one seo

در در 2/14/2017 at 13:56، modlebas گفته است :

علمای سئو روی  این مسله تگ ها اختلاف نظر دارند. یه سری میگن ایندکس شه یه سری میگن ایندکس نشه. جواب مشخصی برای این سوال نیست

برای خود منم جالبه. یه سایتی هست تقریبا چهاره ماهه داره فعالیت میکنه. حدود 900 تا پست کپی و بیش از 30000 ایندکس تگ داره. رتبه ش هم 1000

برای بعضی مطالبش 50 تا تگ یا همون برچسب زده.

پیرو سخن برخی علمای سئو برای سایت هایی که از تگ زیاد استفاده میکنن در دراز مدت افت شدید رتبه خواهند داشت منتظریم تا ببینیم ایا افت رتبه ی انجام خواهد شد.

سلام دوستان

بستگی به نوع سایتتون و نحوه برچسب گذاری هست

برای یه نوع سایت خاص برچسب خوب نیست برای نوع دیگر خیلی هم مفید هست

بنده پیشنهاد میکنم از برچسب بطور حساب شده و حرفه ای حتما استفاده کنید 

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز 

تجربه شخصی بنده میگه که تگ ها مفید هستن. و همیشه بنظرم باید استفاده بشه تو مقالات و مطالبی که روی سایت قرار میگیره.

اگه برچسب ها یا تگ هایی که مورد استفاده قرار میدید حساب شده و در حد معمول باشه و چگالی اون رعایت بشه باعث میشه در سرچ انجین گوگل نتایح بهتری داشته باشید.

منظور از چگالی این هست که تعداد برچسب ها برای یک مطالب که منتشر می کنید زیاد نباشه و البته باید مرتبط باشه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط محمد پارسا

افزونه سئو پیشرفته وردپرس Premium SEO Pack
      نسخه فعلی : 2.3 فارسی و راست چین
      سئو وردپرس
      قیمت : 21.000 هزار تومان
      خرید
      افزونه سئو پیشرفته وردپرس Premium SEO Pack یکی از قوی ترین افزونه های سئو وردپرس به شمار میرود و هیچ افزونه ای در این لحظه توانایی رقابت با آن را ندارد. امروز این محصول سئو وردپرس را برای شما به صورت فارسی آماده کرده ایم.

این افزونه سئو پیشرفته وردپرس Premium SEO Pack ویژه به زبان فارسی ترجمه شده و در اختیار شما قرار گرفته است.
      این پکیج سئو وردپرس شامل ۲۴ ماژول سئو مختلف و کاملا حرفه ای بوده که هر کدام از آنها به صورت جداگانه ای بررسی خواهد شد و ارزش واقعی این پکیج ویژه سئو وردپرس نمایان تر خواهد شد.

پنل تنظیمات پلاگین سئو پیشرفته premium seo pack مجموعه‌ی عظیمی از ماژول‌های مختلف سئو وردپرس و بهینه‌سازی سایت است که در یک محیط کاملاً یکپارچه و با کاربرد آسان، در اختیار شما قرار می‌گیرد. هر یک از این ماژول‌ها به‌تنهایی، گام مؤثری در جهت سئو و بهینه‌سازی سایت شماست!

برخی ویژگی های افزونه سئو پیشرفته وردپرس Premium SEO Pack:
      پنل تنظیمات قدرتمند با ابزارهای حرفه ای سئو و بهینه سازی سایت
      فیلدهای سئو برای پست ها، برگه ها و پست های سفارشی
      سیستم پیشرفته ی بهینه سازی سرعت سایت در افزونه سئو پیشرفته وردپرس Premium SEO Pack
      سیستم گزارش گیری موقعیت سایت شما در موتورهای جستجو
      نقشه سایت حرفه ای در افزونه سئو پیشرفته وردپرس Premium SEO Pack
      سیستم لینک ساز خودکار برای مطالب شما
      عنوان ها و متاتگ ها در افزونه سئو پیشرفته وردپرس Premium SEO Pack
      داشبورد گوگل آنالیتیکس در سایت شما
      ابزار بهینه سازی و تست سرعت سایت
      بهینه سازی سئوی محلی
      اعتبار سنجی کدهای سایت
      صفحات خطای ۴۰۴ را شناسایی کنید
      بهینه سازی تصاویر با سیستم smushit
      ارسال فیسبوکی در افزونه سئو پیشرفته وردپرس Premium SEO Pack
      پروفایل گوگل پلاس در افزونه سئو پیشرفته وردپرس Premium SEO Pack
      مطالب خود را در موتورهای جستجو ستاره دار کنید
      سئوی قدرتمند تصاویر در افزونه سئو پیشرفته وردپرس Premium SEO Pack
      بک لینک ساز خودکار در افزونه سئو پیشرفته وردپرس Premium SEO Pack
      افزونه سئو پیشرفته وردپرس premium seo pack واقعاً پلاگین بی رقیبی هست ! افزونه سئو پیشرفته وردپرس پرفروش‌ترین پلاگین سئوی وردپرس هست و ما با وسواس خیلی زیاد و بررسی تخصصی این پلاگین رو برای شما انتخاب کردیم ، حتی ما خودمون هم از این افزونه بی رقیب برای افزایش و سئوی سایت خودمون استفاده کردیم خیالتون راحت وردپرس فایل این افزونه رو تائید میکنه . امکاناتی که در افزونه سئو پیشرفته وردپرس premium seo pack هست حتی در نسخه پولی Yoast seo هم نیست. افزونه سئو پیشرفته وردپرس premium seo pack یک مجموعه‌ی واقعاً ارزشمند است.
      صمیمانه توصیه می‌کنم حتی اگر از پلاگین سئوی دیگری استفاده می‌کنید، همین حالا اون رو کنار بزارید و از پلاگین سئو پیشرفته premium seo pack استفاده کنید. نگران تنظیماتی هم که روی پلاگین سئوی قبلی انجام دادید نباشید. پلاگین سئو پیشرفته premium seo pack اون ها رو برای خودش بازیابی می کنه.
    • توسط TC98
      سلام
      من جدیدا به یه مشکلی خوردم. وقتی روی تب ویرایشگر متنی کلیک میکنم، هیچ اتفاقی نمی افته.
      افزونه سئو رو که خاموش می کنم مشکلم حل می شه.
      ممنون میشم راهنمایی کنید چیکار کنم که مجبور به غیر فعال کردن این افزونه نباشم
    • توسط محمد رضایی
      با سلام، دوستان نمی دونم چرا بخش چراغ های سبز و قرمز کیفیت محتوا، بخش Analytics و Keyword Focus افزونه Yoast من حذف شده! 
      لطفا راهنمایی کنید.
      با تشکر

• توسط mohsenmusic
      سلام دوستان من افزونه wordpress seo yoast رو نصب کردم در قسمت ارسال پست زیر ادیتور که عنوان و توضیحات افزونه رو مینویسی
      چند تب داره سوال من در مورد تب پیشرفته - قسمت - نشانی اینترنتی قانونی:
      مطالب در مورد تگ لینک canonical URL خوندم که گفته بود این لینک برای سئو خیلی مهمه بخاطر مطالب تکراری
      حالا کسی میدونه آیا در اینجا باید لینک اصلی پست رو وارد کنیم یا خالی بزاریم
      خواهشن دوستانی که دقیق میدونن راهنمایی کنن که یوخت باعث نشه در سایت مشکل ایجاد کنه
      www.ariaiha.com