• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک
amintoudehzaeim

مستثنی کردن برچسب بایگانی

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

وبسایت موزیک دارم بیش از "هزار پست زدم" میخواستم بدونم این قسمت از افزونه "تیک دار باشه" به نفع من هست یا به ضررم؟!!

افزونه all in one seo

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

علمای سئو روی  این مسله تگ ها اختلاف نظر دارند. یه سری میگن ایندکس شه یه سری میگن ایندکس نشه. جواب مشخصی برای این سوال نیست

برای خود منم جالبه. یه سایتی هست تقریبا چهاره ماهه داره فعالیت میکنه. حدود 900 تا پست کپی و بیش از 30000 ایندکس تگ داره. رتبه ش هم 1000

برای بعضی مطالبش 50 تا تگ یا همون برچسب زده.

پیرو سخن برخی علمای سئو برای سایت هایی که از تگ زیاد استفاده میکنن در دراز مدت افت شدید رتبه خواهند داشت منتظریم تا ببینیم ایا افت رتبه ی انجام خواهد شد.

ویرایش شده در توسط modlebas

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

برچسب ها فوق العاده هستند در سئو

بهتر از این کار صرفنظر کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام خدمت دوستان

مت کاتز مدیر بخش اسپم گوگل در صحبت هاش یک بار اعلام کرد که برچسب هیچ ارزشی نداره اما همگان فهمیدن که نباید به حرفهاش زیاد توجه کرد.

دوست عزیز برچسب خوبه اما برچسبی که مرتبط با پست شما باشه مثلا سایت شما در مورد موزیک هستش برچسب هایی رو استفاده کنید که با موضوع سایت شما همخوانی داره

دوست ما در این جا هم اعلام کردن که سایتی رو ملاحظه کردن حدود 900 تا پست کپی و بیش از 30000 ایندکس تگ داره. رتبه ش هم 1000  باید عرض کنم کاملا صحیح فرمودن بنده هم اینجور سایت هارو خیلی دیدم

اما برعکس این موضوع هم  بنده سایتی رو دیدم که در یک پست 50 تا برچسب زده و پنولایز یا همون پنالتی گوگل شده

موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 2/14/2017 at 13:12، amintoudehzaeim گفته است :

سلام

وبسایت موزیک دارم بیش از "هزار پست زدم" میخواستم بدونم این قسمت از افزونه "تیک دار باشه" به نفع من هست یا به ضررم؟!!

افزونه all in one seo

در در 2/14/2017 at 13:56، modlebas گفته است :

علمای سئو روی  این مسله تگ ها اختلاف نظر دارند. یه سری میگن ایندکس شه یه سری میگن ایندکس نشه. جواب مشخصی برای این سوال نیست

برای خود منم جالبه. یه سایتی هست تقریبا چهاره ماهه داره فعالیت میکنه. حدود 900 تا پست کپی و بیش از 30000 ایندکس تگ داره. رتبه ش هم 1000

برای بعضی مطالبش 50 تا تگ یا همون برچسب زده.

پیرو سخن برخی علمای سئو برای سایت هایی که از تگ زیاد استفاده میکنن در دراز مدت افت شدید رتبه خواهند داشت منتظریم تا ببینیم ایا افت رتبه ی انجام خواهد شد.

سلام دوستان

بستگی به نوع سایتتون و نحوه برچسب گذاری هست

برای یه نوع سایت خاص برچسب خوب نیست برای نوع دیگر خیلی هم مفید هست

بنده پیشنهاد میکنم از برچسب بطور حساب شده و حرفه ای حتما استفاده کنید 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mohammad.983
      سلام
      من جدیدا به یه مشکلی خوردم. وقتی روی تب ویرایشگر متنی کلیک میکنم، هیچ اتفاقی نمی افته.
      افزونه سئو رو که خاموش می کنم مشکلم حل می شه.
      ممنون میشم راهنمایی کنید چیکار کنم که مجبور به غیر فعال کردن این افزونه نباشم
    • توسط محمد رضایی
      با سلام، دوستان نمی دونم چرا بخش چراغ های سبز و قرمز کیفیت محتوا، بخش Analytics و Keyword Focus افزونه Yoast من حذف شده! 
      لطفا راهنمایی کنید.
      با تشکر

• توسط mohsenmusic
      سلام دوستان من افزونه wordpress seo yoast رو نصب کردم در قسمت ارسال پست زیر ادیتور که عنوان و توضیحات افزونه رو مینویسی
      چند تب داره سوال من در مورد تب پیشرفته - قسمت - نشانی اینترنتی قانونی:
      مطالب در مورد تگ لینک canonical URL خوندم که گفته بود این لینک برای سئو خیلی مهمه بخاطر مطالب تکراری
      حالا کسی میدونه آیا در اینجا باید لینک اصلی پست رو وارد کنیم یا خالی بزاریم
      خواهشن دوستانی که دقیق میدونن راهنمایی کنن که یوخت باعث نشه در سایت مشکل ایجاد کنه
      www.ariaiha.com