hadiemp

درخواست افزونه تگ گذاری خودکار رو کلمات

7 پست در این موضوع قرار دارد

Capture.PNG

سلام وققتون بخیر

یه فروشگاه فیلم درست کردم که در قسمت تگ گذاری ها اسم بازیگران و موارد دیگه رو وارد میکنم و  یه افزونه ای می خواستم برام معرفی بکنید که بتونه به صورت خودکار هر کدوم از این کادر ها رو لینک دار بکنه تا با زدن به کلیه مطالب این شخص یا ژانر دسترسی پیدا بکنه به صورت دستی می شه لینک دار کرد اما خیلی وقت بر هست و تو تایپیک ها گشتم در مورد این افطونه ها اون چیزی که می خواستم رو پیدا نکردم.

ممنون از لطف شما 

ویرایش شده در توسط hadiemp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کسی نبود یه راهنمایی بکنه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان من چنتا افزونه در مورد تگ گذاری پیدا کردم که به دردم نخورد 

افزونه ای که دنبالش می گردم به این صورت هست که من از قبل به افزونه تگ هایی مثل اسم اشخاص یا هر چیزی رو تعریف کنم و وقتی که دارم محصولی رو ثبت می کنم از بین مطالب محصول اون کلماتی که قبلا تعریف کردم رو پیدا بکنه و اون کلمات رو بصورت لینکدار تگ بکنه 

انشاالله که همچین چیزی باشه :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

دوست عزیز اینکار کلاً اشتباه هستش ، اگر هم بخواید انجام بدید شدنش که میشه اما علاوه بر اینکه باید این چیزی که میخواید درست بشه بعد از اون مشکل کندی رو دارید ... چون هی باید پیدا کنه بعد لینک بده و ....

در کل شما باید به صورت اصولی دسته بندی انجام بدید و داخل صفحه هاتون طوری کد نویسی بشه که وقتی مثلاً بازیگر فلان رو انتخاب کردید داخل اون قسمت ستارگان نام بازیگری که انتخاب کردید از دسته بندی ها نمایش داده بشه .

که با روش های دیگه هم میشه انجام داد پست تایپ و ... در کل اصولی همون دسته بندی هستش .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 ساعت قبل، وردپرس فارسی گفته است :

سلام

دوست عزیز اینکار کلاً اشتباه هستش ، اگر هم بخواید انجام بدید شدنش که میشه اما علاوه بر اینکه باید این چیزی که میخواید درست بشه بعد از اون مشکل کندی رو دارید ... چون هی باید پیدا کنه بعد لینک بده و ....

در کل شما باید به صورت اصولی دسته بندی انجام بدید و داخل صفحه هاتون طوری کد نویسی بشه که وقتی مثلاً بازیگر فلان رو انتخاب کردید داخل اون قسمت ستارگان نام بازیگری که انتخاب کردید از دسته بندی ها نمایش داده بشه .

که با روش های دیگه هم میشه انجام داد پست تایپ و ... در کل اصولی همون دسته بندی هستش .

سلام 

بله گفته شما درست هست همین چیزی که من می خوام با برچسب گذاری راحت میشه انجام داد یعنی همین کار رو دارم میکنم اما وقت بر هست.

بازم ممنون از راهنماییتون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 ساعت قبل، ecommerceir گفته است :

سلام دوست عزیز

بنظرم شما چند تا متاباکس ایجاد کنید بهتره

http://forum.wp-parsi.com/search

در لینک بالا سرچ کنید متاباکس آموزش و راهنمایی های خوبی موجوده

ممنون حتما یه سرچی می کنم 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 ساعت قبل، ecommerceir گفته است :

خواهش میکنم عزیز

کلا سعی کنید قبل هر سوال و هر کاری یه سرچی کنید

خیلی روی کیفیت و سرعت کارتون تاثیر میذاره

بله گفته شما متین من دیگه پیر شدم تو اینترنت 

ولی من تا پدر یه چیزی رو در نیارم نمیام تایپیک بزنم :D کلی گشتم افزونه های زیادی پیدا کردم ولی  اون چیزی که می خواستم رو پیدا نکردم تا اومدم تایپیک زدم که باز هم نشد اما آخرش اون چیزی که می خوام رو یا درست می کنم یه پیداش می کنم.

باز هم ممنون از شما.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری