• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
hadiemp

تغییر در css قالب ووکامرس

10 پست در این موضوع قرار دارد

sd.PNG.bdaf78133243fe5671a8ef448a771c7a.PNG

سلام وقت بخیر 

تو این قالب می خواستم یه مقدار تو css تغییراتی بدم دیگه کاملا تو این قسمت کم آوردم :D یه راهنمای بکنید ممنون از شما 

وقتی تصویر شاخص به محصول میدم با سایز ثابت جای خالی همون کادر شماره 2 بین باکس مطلب و عکس خالی می مونه که می خواستم جدول شماره یک همون مطالب رو به عکس بچسبونم فقط محل قرار گیری عکس از عرضش یه مقدار کم کنم متن مچیسبه به عکس فقط نتونستم اون کادر تصویر شاخص رو تو css پیدا بکنم و این مشکل رو تصویر شاخص رو هم در صفحه تکی محصول هم دارم.

اسم قالب هم Flatastic هست.

ممنون از لطفتون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 2 ساعت قبل، hadiemp گفته است :

sd.PNG.bdaf78133243fe5671a8ef448a771c7a.PNG

سلام وقت بخیر 

تو این قالب می خواستم یه مقدار تو css تغییراتی بدم دیگه کاملا تو این قسمت کم آوردم :D یه راهنمای بکنید ممنون از شما 

وقتی تصویر شاخص به محصول میدم با سایز ثابت جای خالی همون کادر شماره 2 بین باکس مطلب و عکس خالی می مونه که می خواستم جدول شماره یک همون مطالب رو به عکس بچسبونم فقط محل قرار گیری عکس از عرضش یه مقدار کم کنم متن مچیسبه به عکس فقط نتونستم اون کادر تصویر شاخص رو تو css پیدا بکنم و این مشکل رو تصویر شاخص رو هم در صفحه تکی محصول هم دارم.

اسم قالب هم Flatastic هست.

ممنون از لطفتون.

سلام دوست عزیز 

لطف کنید آدرس سایتتون رو بدید تا آنلاین بررسی بشه

بظاهر نباید مشکل حادی باشه 

منتظرتونم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، bestdata گفته است :

سلام دوست عزیز 

لطف کنید آدرس سایتتون رو بدید تا آنلاین بررسی بشه

بظاهر نباید مشکل حادی باشه 

منتظرتونم

سلام ممنون از لطف شما بله من یه مقدار در طراحی مشکل دارم 

آدرس سایت Randofilm.xyz

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 12 ساعت قبل، hadiemp گفته است :

آدرس سایت Randofilm.xyz

قالبتون بهم میریزه با این کار . اندازه ی عکسارو بزرگتر در نظر بگیرید مشکلتون حل میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، logomaster گفته است :

قالبتون بهم میریزه با این کار . اندازه ی عکسارو بزرگتر در نظر بگیرید مشکلتون حل میشه

بله همین کار رو کردم !

فقط فعلا می خواستم اگر امکانش باشه یه مقدار کادر شماره یک قسمت مطالب رو از عرض بیشتر بکنم تا مطالب فشرده نشن فقط قسمتشون رو پیدا نمیکنم تو css

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 12 ساعت قبل، hadiemp گفته است :

بله همین کار رو کردم !

فقط فعلا می خواستم اگر امکانش باشه یه مقدار کادر شماره یک قسمت مطالب رو از عرض بیشتر بکنم تا مطالب فشرده نشن فقط قسمتشون رو پیدا نمیکنم تو css

بسیارخب. این کد اون بخشی هست که شما میخواید

.content-description

با margin و padding تغییرات رو ایجاد کنید . اما دقت کنید که با این کار ،  پست هایی که تصاویرشون بزرگ هست ، با متن ها تداخل پیدا میکنن 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 22 دقیقه قبل، logomaster گفته است :

بسیارخب. این کد اون بخشی هست که شما میخواید

.content-description

با margin و padding تغییرات رو ایجاد کنید . اما دقت کنید که با این کار ،  پست هایی که تصاویرشون بزرگ هست ، با متن ها تداخل پیدا میکنن 

تشکر فقط تنها کدی که برای content-description که گفتین پیدا کردم این بود تو فایل woocommerce-mod.css  تو این کدها margin و padding رو اضافه بکنم یا داخل همین کد میشه تغییرات دیگه ای داد 

.view-list .products .content-description {
				float: left;
				overflow: hidden;
			}

#main .view-list .products .content-description { width: 400px; }

.no_sidebar .view-list .products .content-description { width: 700px; }

.view-grid .content-description .shop-desc,
				.view-grid-center .content-description .shop-desc { display: none; }

.view-list .products .content-description > p { display: block; }

.view-list .products .process-section {
				float: right;
				margin-right: 10px;
				text-align: right;
			}

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نهههه!

این کدی که من دادم مربوط به فایل خاصی نیست. کدهای فایل ها رو تغییر ندید. کدی که دادم رو داخل فایل rtl.css قالبتون قرار بدید

به این شکل مثلا

.content-description {
  1. margin-right: -50px;
}

اگه تغییری ایجاد نشد به این شکل استفاده کنید

.content-description {
  1. margin-right: -50px !important;
}

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 ساعت قبل، hadiemp گفته است :

آدرس سایت Randofilm.xyz

بنده که مشکل حادی نمی بینم 

امیدوارم که مشکلتون حل شده باشد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 9 ساعت قبل، bestdata گفته است :

بنده که مشکل حادی نمی بینم 

امیدوارم که مشکلتون حل شده باشد

ممنون 

درست شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری