رفتن به مطلب

مشکل با ایندکسهای گوگل

interanet

پست های پیشنهاد شده

سلام

سایتم مدتی پیش تو گوگل ایندکس هاش ژاپنی شد! خودم هم آخرش دقیق متوجه نشدم چه طور درست شد ولی disable emoji رو نصب کردم و همه چیز رو حذف و وردپرس جدید ریختم و دیگه بقیه ماجرا

هاستیگ رو که از خارج مستقیم گرفتم از بلغارستان به آمریکا انتقال دادم!

چند روزی هست که سایت توسط ip های مختلف و حمله به فایل wp-login و همچنین سرچ در سایت به این لغت الف بدون کلاه ا که به این شکل سرچ میشه و ول کن معامله هم نیست!

IP هاش رو بن کردم ولی باز هم داره با IP های جدید به سرچ سایت حمله میکنه! چون همه راه های حمله رو بهش بستم فقط تنها کاری که میکنه به این شکل در سایت سرچ میکنه:

http://sitename.ir/?s=ا
Untitled.jpg.d3df04937236206bbd01335475e0853f.jpg

ip های بن شده تا این لحظه به شرح زیر است که اخری ها همین امشب اضافه کردم و جدید شروع به فشار به سایت کرده؟

deny from 185.126.200.102
deny from 91.99.102.234
deny from 185.94.97.171
deny from 5.160.243.147
deny from 185.142.156.17
deny from 185.88.178.172
deny from 164.138.23.232
deny from 5.144.131.170
deny from 95.38.61.199
deny from 158.58.188.211
deny from 77.77.76.3
deny from 209.95.50.41
deny from 104.200.159.174
deny from 198.27.120.243
deny from 104.200.152.54
deny from 207.244.95.204
deny from 69.30.193.132
deny from 216.158.88.67
deny from 13.85.68.167
deny from 64.37.59.194

دیگه نمیدونم باید چیکار کنم 

راهی هست که این لینکی که سرچ میکنند رو ببندم که دیگه حرف ا الف بدون کلاه رو سرچ نکنند!

میتونم سرچ سایت رو بالکل از کار بندازم ولی خوب اینکار سایتم رو در دراز مدت با مشکل مواجه میکنه!

احتمالا این لغت الف یا ا را سرچ میکنه چون تو سایت خیلی تکرار شده و به نوعی میخواهد مثلا به سایت فشار بیاره شاید منظورش اینه نمیدونم والله!

همین الان که این تاپیک رو ایجاد کردم با دو IP جدید داره سرچ میکنه و ادامه ماجرا:
deny from 208.77.219.118
deny from 173.0.136.61

به نظرتون سایت رو با لایه CloudFlare بالا بیارم این حملات کمتر میشه تأئیری داره!

لطفا دوستان راهنمایی کنند 

ممنون میشم

ویرایش شده توسط مهدی
عنوان اصلاح شد!
لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، interanet گفته است :

ip هاش رو بن کردم ولی باز هم داره با IP های جدید به سرچ سایت حمله میکنه! چون همه راه های حمله رو بهش بستم فقط تنها کاری که میکنه به این شکل در سایت سرچ میکنه:

http://sitename.ir/?s=ا

با درود

این افزونه رو نصب کن و بعد آدرسی که گفتی رو ریدایرکت کن

https://wordpress.org/plugins/redirection/

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Fara-MarZ گفته است :

با درود

این افزونه رو نصب کن و بعد آدرسی که گفتی رو ریدایرکت کن

https://wordpress.org/plugins/redirection/

ممنون به نظرتون به کجا ریداریکتش کنم به یه لینک خارج سایت یه لینک مرده یا گوگل یا به سایت خودم چیکار باید بکنم دقیق!

الان به پست های تصادفی لینکش کردم یعنی هر وقت سرچ بشه به یکی از پست ها ریداریکت میشه!

یه مسئله هست که الان هم جستجو میکنه و هم ریدایرکتش ثبت میشه تو سی پنل این مشکل ساز نیست! 

و دیگه اینکه خوب باز هم این کارش به نظرتون فشا ربه سایت نمیاره!

از لحاظ گوگل و دید گوگل این کار مشکل ساز نیست!

با سپاس

ویرایش شده توسط interanet
لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، interanet گفته است :

ممنون به نظرتون به کجا ریداریکتش کنم به یه لینک خارج سایت یه لینک مرده یا گوگل یا به سایت خودم چیکار باید بکنم دقیق!

الان به پست های تصادفی لینکش کردم یعنی هر وقت سرچ بشه به یکی از پست ها ریداریکت میشه!

یه مسئله هست که الان هم جستجو میکنه و هم ریدایرکتش ثبت میشه تو سی پنل این مشکل ساز نیست! 

و دیگه اینکه خوب باز هم این کارش به نظرتون فشا ربه سایت نمیاره!

از لحاظ گوگل و دید گوگل این کار مشکل ساز نیست!

با سپاس

به سایت مرده لینک کن

اگه به سایت خودت لینک کنی الان آمار بازدیدت میره بالا ولی بعدها گوگل بخاطر آمار قلابی جریمه ات میکنه

لینک به ارسال
در 39 دقیقه قبل، Fara-MarZ گفته است :

به سایت مرده لینک کن

اگه به سایت خودت لینک کنی الان آمار بازدیدت میره بالا ولی بعدها گوگل بخاطر آمار قلابی جریمه ات میکنه

گوگل کسی رو بخاطر امارش نمی تونه جریمه کنه باهاتون موافق نیستم

چون مکانیزمی براش نداره

اتفاقا لینک به یه سایت داون  یا کم اعتبار باعث صلب اعتمادش میشه

ویرایش شده توسط 4M!R
لینک به ارسال
در 20 دقیقه قبل، 4M!R گفته است :

گوگل کسی رو بخاطر امارش نمی تونه جریمه کنه باهاتون موافق نیستم

چون مکانیزمی براش نداره

اتفاقا لینک به یه سایت داون  یا کم اعتبار باعث جلب اعتمادش میشه

خیلی جاها خونده ام که خرید بازدید یا ساخت ربات برای بالا بردن موقتی بازدید باعث جریمه گوگل در آینده میشه

جمله دوم شما که گفتید باعث صلب اعتماد میشه دقیقا درسته

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، Fara-MarZ گفته است :

خیلی جاها خونده ام که خرید بازدید یا ساخت ربات برای بالا بردن موقتی بازدید باعث جریمه گوگل در آینده میشه

جمله دوم شما که گفتید باعث صلب اعتماد میشه دقیقا درسته

بالا بردن امار برا گوگل اهمیتی نداره فقط برا الکسا خوبه 

در مورد ربات ها هم یه سری هستن که میان  با کلمه کلیدی که بهش میدی  و ادرس سایتت - تو نتایج میاد سایت شمارو پیدا می کنه و روش کلیک می کنه

این روشی برابالا بردن ctr هستش که یه زمونی جواب میداد و الان گوگل باهوشتر شده

درمورد غلط املایی ;)

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

ایندکس شدن لینک هایی که اصلا مال من نیست و در برنامه وردفنس به این شکل ورودی دارم لطفا دوستان که تجربه دارند راهنمایی کنند

مشاهده میکنید که این از خدا بی خبر مدت هاست سایت من رو داره تو فشار می گذاره و زمانی متوجه شدم که دیگه سایتم بالکل در حال نابودی بود ولی تونستم تا وضعیت خوب و پایداری سایت رو نگه دارم 

کاری کرده بود که سایت من انقدر فشار روش بود که دیگه DOWN شدن بهترین حالتش بود ولی نزاشتم به سایت ضربه بزنه و ناچار به تیکت کردن به سایت های خارجی مثل هاست تراکر و غیره شدم که این از خدا بی خبر از اونجا ها داشت به سایت من فشار مضاعف وارد میکرد و اون ها هم بلافاصله اون رو بن کردند و باعث شد سایت من از فشار رها بشه و بعد مجدد شروع کرد به ضربه زدن به سایت از طریق سرچ کردن در سایت و فشار ولی این هم جلوش گرفتم ولی این مشکل زیر همچنان هست و نمیدونم باید چیکار کنم!

ولی این لینک ها رو نمی دونم از کجا میان و ایندکس میشن 

http://sitename.ir/hlkmgwfu/amputational/6807-8255/facultative-coloplication/aleft.aspx

و نمونه های مشابه بالا و یا غیر مشابه که ربطی هم به سایت من نداره تصویر زیر گویاست

ورودی ها از سرچ msn هست و   Hostname: crawl-66-249-65-98.googlebot.com

یه نکته دیگه ممکنه این لینک ها مال قبل باشه چون خیلی کارها کردم و افزونه ها و چیزهای مشکل دار رو حذف کردم ولی همچنان ورودی دارم از این لینک ها میخواستم ببینم این ها ممکنه از قبل باشه یا نه این ها همچنان مشکلات جدید هستند!

اصلا سایت من وردپرس و php هست و این لینک ها و ایندکس به این شکل ربطی به من نداره!

لطفا راهنمایی کنید 

با تشکر

Untitled.jpg

ویرایش شده توسط interanet
لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...