• اطلاعیه ها

  • Saeed Fard

   پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

   اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

   لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
interanet

پست من ربطی به ایندکس گوگل نداره چرا تغییر تایتل داده شده!

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

پست من اصلا ربطی به ایندکس شدن تو گوگل نداره یکی برداشته بدون اینکه بخونه یه تایتل بی ربط و بی جهت بهش داده اخه یه کم دقت و بعد کاربران رو بی جهت به زحمت نندازید و فراری از این فروم!

 

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

سلام

طبق قوانین انجمن پست شما به علت نداشتن عنوان نامناسب باید به بایگانی منتقل می‌شد، ولی در عوض عنوان اصلاح شد

عنوانی هم که قرار گرفته تنها چیزی بود که به نظر مناسب میومد

نقل قول

4- برای مطالب خود از عنوان مناسب و گویا استفاده نمایید. در عنوان مطالب خود از عبارات و کلمه هایی مانند : کمک کنید ، درخواست فوری ، نیاز شدید ، تورو خدا کمکم کنید ، خیلی مهم و جملاتی شبیه به این خودداری نمایید.

این عنوانی بود که شما انتخاب کردید:  نبرد رو در رو با یک هکر که ول کن معامله نیست!

حالا اگر تمایل دارید عنوان به حالت قبلی برگرده بفرمایید تا بعد از اصلاح عنوان به بایگانی منتقل بشه.

1

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

دوستان عزیز

1- طبق قوانین اگر پستی ارسال نشه منجر به ویرایش میشه. وگرنه مستقیم بایگانی میشه.

2- قرار نیست بابت یک ویرایش عنوان یک تاپیک انتقادی بزنید! خب براحتی میتونید ارسال گزارش کنید و توضیحات رو بنویسید تا ترتیب اثر بدیم.

 

تشکر

1

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.