• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک
milad021

5

1 پست در این موضوع قرار دارد

5

ویرایش شده در توسط milad021

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مطالب مشابه

• توسط mohammadjavadkhalili
      با سلام خدمت دوستان
      من یه متا باکس طبق آموزش های سایت های مختلف ایجاد کردم اما چجوری باید در خود قالب نمایش بدم اطلاعات رو؟

• توسط bhb
      سلام
      دوستان امیدوارم کسی بتونه منو راهنمایی کنه ..
      من متاباکس های دانلود دو سایت farsroid.com و download.ir رو دیدم و میخواستم بدونم کسی میتونه کمک کنه چطور میشه از متاباکس اینجوری استفاده کرد؟
      یعنی لینک های دانلود با عنوان های متفاوت .. و نه تنها یک لینک بلکه چندین لینک توی یک پست. اگه میشه کمک کنید
      نمونش این پست
      ممنون
    • توسط حسن موحد
      هر از چند گاهی دوستان شکایت دارند در مورد آموزش متاباکس ها در وردپرس و همیشه هم کمبود آموزشی در این زمینه را ابزار می کنند .
      به همین دلیل بود تا ما هم مقاله ای در این زمینه را ایجاد ودر اختیار شما دوستان قرار دهیم . امیدوارم که مورد پسند شما باشد و بعد از خواندن آن نظرات خود را در این بخش ارجاع دهید :
      این مقاله آموزشی است از سایت تاتپلاس که ترجمه و خدمت شما دوستان قرار گرفته است :
      طراحی وب سایت وردپرس با استفاده از متاباکس ها
      منتظر نظرات خوب شما دوستان عزیز هستم .
    • توسط ahmad4u
      متاسفانه تمام آموزش های ساخت متاباکس که در وب فارسی وجود داره کپی برداری از هم دیگه هستش و دارای مشکل در هنگام اجرای کدها و گنگ بودن آموزشها
      از دوستان کسی هست کدهای سالم اضافه کردن متاباکس به وردپرس برای فیلدهایی مانند زیر را قرار دهد
      فیلد قیمت:

<?php $price = get_post_meta($post->ID, 'price', true); ?><?php if(get_post_custom_values('price')) : ?><?php echo ( $price ); ?> تومان<?php endif; ?>

فیلد لینک دانلود:

<?php $download = get_post_meta($post->ID, 'download', true); ?><?php if(get_post_custom_values('download')) : ?><a href="<?php echo $dlid; ?>">دانلود</a><?php endif; ?>
    • توسط reza_yki
      سلام خدمت همه
      من می خوام یه امکانی رو به قالبم اضافه کنم که بشه بی نهایت لینک و توضیح رو ایجاد کرد شبیه به باکس دانلود
      تصویر زیر رو ببینید:
      عکس
      ادرس آنلاین سایتش هم اینه:
      لینک