رفتن به مطلب

فایل ترجمه پوسته دوهزار و دوازده

پست های پیشنهاد شده

باسلام

دوستان پوسته دوهزار و دوازده وردپرس فایلی با پسوند mo یا po نداره برای ترجمه ؟ یا اینکه اصلا کدوم فایلش رو باید برای تغییر ترجمه ویرایش کنیم ؟

ممنون

لینک به ارسال

سلام

در پوشه languages در پوسته موجوده

اولین جایی که مراجعه کردم همین جا بود آقا مرتضی ولی فقط فایل twentytwelve.pot تو این پوشه است .

لینک به ارسال

شما نسخه فارسی شده رو ندارید.

میتونید از پکیج وردپرس فارسی بگیرید.

لینک به ارسال

شما نسخه فارسی شده رو ندارید.

میتونید از پکیج وردپرس فارسی بگیرید.

من وردپرس و از http://fa.wordpress.org/ گرفتم چطور ممکنه پکیج وردپرس فارسی رو نگرفته باشم ؟

نسخه 3.5 که البته احتمالا به اشتباه در قسمت فوتر پیشخوان نوشته شما وردپرس نگارش (3.6-alpha) گسترش یافته را به کار گرفته‌اید٬ ایول!

لینک به ارسال

اگه تصمیم دارید خودتون فایل رو ویرایش کنید و به جای واژه هایی که برای زبان فارسی استفاده شده از واژه های مورد نظر خودتون استفاده کنید میتونید از همون فایل pot هم اینکار رو انجام بدید

باز کردن نرم افزار پو ادیت

File

New catalog from POT file

لینک به ارسال

ممنون

اگه تصمیم دارید خودتون فایل رو ویرایش کنید و به جای واژه هایی که برای زبان فارسی استفاده شده از واژه های مورد نظر خودتون استفاده کنید میتونید از همون فایل pot هم اینکار رو انجام بدید

باز کردن نرم افزار پو ادیت

File

New catalog from POT file

ممنون ولی می خوام فقط یسری از کلمات ترجمه شده رو تغییر بدم اینطوری باید کل جمله ها رو ترجمه کنم . البته اگه فایل ترجمه پیدا نشد مجبورم همین کارو کنم .

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنون آقا امیر لطف کردید ولی این برای پوسته دوهزار و یازده نیست ؟

ویرایش شده توسط davo0d
لینک به ارسال

معذرت میخوام داود جان تو سیستم به نسخه توجه نکردم

تو این مسیره داود جان

wp-content/languages/themes

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

معذرت میخوام داود جان تو سیستم به نسخه توجه نکردم

فدای سرت آقا امیر :rolleyes: .

تو این مسیره داود جان

wp-content/languages/themes

واقعا ممنون آقا امیر خیلی خیلی خیلی لطف کردید .

مشکل حل شد :) .

ویرایش شده توسط davo0d
لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...

سلام دوستان عزیز. من می خوام متن "ادام مطلب" رو در قالب عوض کنم. حتی فایل .po رو هم عوض کردم. ولی چون انگار فایل .mo تغییر نکرده؛ هیچ تغییری اعمال نشد. می تونید راهنمایی کنید؟

قالبم هم همون دوهزار و یازده خود وردپرس فارسیه...

لینک به ارسال

سلام دوستان عزیز. من می خوام متن "ادام مطلب" رو در قالب عوض کنم. حتی فایل .po رو هم عوض کردم. ولی چون انگار فایل .mo تغییر نکرده؛ هیچ تغییری اعمال نشد. می تونید راهنمایی کنید؟

قالبم هم همون دوهزار و یازده خود وردپرس فارسیه...

شما قالب رو دانلود کنید و بعد فایل fa_IR.po رو ویرایش کنید احتمالا مشکل حل میشه.
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...