rezaanvari

افزونه yaost seo permium 4.2.1 + اورجینال

1 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

افزونه yaost seo permium بهترین افزونه سئوی وردپرس هست.

ویژگی ها :

- آخرین ورژن

- اورجینال

- کاملا فارسی سازی شده

- نسخه permium

- تمامی امکانات سئو

- بدون تبلیغات

و...

در این پست شما میتوانید این افزونه پرقدرت سئویی رو دریافت کنید و سئویی عالی بر روی سایت وردپرسی خود داشته باشید.

دانلود رایگان در لینک بالا:)

تبلیغ نیست ، پیشنهاد است.

ویرایش شده در توسط مهدی
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط sajadszm
      با سلام
      من یک افزونه رو با POEDIT فارسی سازی کردم.داخل اون بخش تاریخ هست که متاسفانه  تاریخ به صورت میلادی هستش.افزونه ی تقویم جلالی هم روی سایت نصبه ولی بازم تاریخ تغییری نکرده.چکار کنم؟
    • توسط armanzahraei
      به نام خالق زیبایی ها
      بنده با این مشکل مواجه شده ام که هیچ کلید اضافه کردن پلاگین و افزونه وجود ندارد حتی این مشکل راهم در صفحه پوسته ها دارم هیچ کلیدی برای اضافه کردن پوسته دلخواه نیست.

• توسط Andy Murray
      با سلام ، وقت دوستان وردپرسی بخیر ! 
      دوستانی که به دنبال نمایش ستاره دار مطالب در گوگل هستین، حتما میدونید که افزونه های زیادی در این رابطه هست . من از kk Star Ratings استفاده کردم اما برای بعضی سایت ها جواب میده و برای بعضی ها هم جواب نمیده ، کسی اطلاعات دقیق تری داره که دلیلش چی هست ؟ و مشکل کار کجاست ؟ 
      به عنوان مثال برای سایت دی کیو شاپ کار نمیکنه ولی برای سئو سایت ستاره دار نمایش داده میشه . 
    • توسط vahidmh
      سلام به همگی خسته نباشید بنده یک افزونه اسلایدر مخصوص سایتم میخواستم تا الان چندتا افزونه استفاده کردم ولی همشونو خراب نشون داده لطفا کمک کنید
      آدرس سایتم : beh-melody.ir
      لطف کنید بررسی کنید ببینید چجور هستش ممنون
    • توسط masoudmosleh267
      سلام دوستان عزيز. خواستم بدونم امكانش هست كه بنده يك سايت وردپرسي كه ٢٠ تا افزونه روش نصبه رو تبديل كنم به لاراول و رو اون فريم ورك كار كنم؟