رفتن به مطلب

سوال :لینگ تلگرام در داخل تمامی پست ها

farhadrohi

پست های پیشنهاد شده

سلام

من داخل تمامی پست هام نوشتم برای ورود به کانال تلگرام کلیک کنید و لینک کانال تلگرامم رو دادم آیا این مشکلی در سئو ایجاد میکنه؟؟؟من 9 ماهه سایت رو راه اندازی کردم و 1600 پست دارم که حدودا 75 درصد اختصاصی هست و کپی نیست اما احساس میکنیم بازدیدم آن چنان رشد نکرده. روزانه 5500 آی پی دارم.آیا این موضوعی که مطرح کردم در سئو عملگرد منفی داره؟؟

لینک به ارسال

بهتره به صورت بنر باشه در انتهای هر مطلب 

یا بهتره اینجوری بگم.. اگه میتونید استایل قالبتون رو جوری طراح کنید که در قسمت مطالب زیر هر مطلب قسمت تبلیغات ایجاد کرده و بنر تلگرامتون رو قرار بدید خیلی بهتره تا درون متن یه لینک خروجی به یک کانال بدید!

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، MVahedi گفته است :

بهتره به صورت بنر باشه در انتهای هر مطلب 

یا بهتره اینجوری بگم.. اگه میتونید استایل قالبتون رو جوری طراح کنید که در قسمت مطالب زیر هر مطلب قسمت تبلیغات ایجاد کرده و بنر تلگرامتون رو قرار بدید خیلی بهتره تا درون متن یه لینک خروجی به یک کانال بدید!

الان راهی داره تمامی پستام این متن و لینک رو بردارم؟؟

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، farhadrohi گفته است :

الان راهی داره تمامی پستام این متن و لینک رو بردارم؟؟

با افزونه Search and Replace می تونید این کار رو بکنید .

لینکی که دادین رو درقسمت سرچ و در ریپلیس هم مثلا یه فاصله یا . یا هر چیزی که خواستین بعد جستجو میکنه اعمال میکنه.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

با سلام و احترام

دوستان تلگرام کلا در سئو سایت شما هیچ تاثیری نخواهد داشت

اما شما با این کار دارین تعداد لینک خروجی سایت خودتون را افزایش میدین

در واقع از هر پست دارین به تلگرام بک لینک میدین که به ضرر سایت شماست

با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...