رفتن به مطلب

درخواست حذف کدهای اضافی پوسته

پست های پیشنهاد شده

سلام. من یه قالب دارم خیلی دوستش دارم ولی خیلی ها میگن که این قالب با نرم افزار اسیستر ساخته شده و کدهای اضافی

زیاد داره. خود آقا مرتضی هم که قالب رو دیده بودن فرمودند که "یه فکری به حال این آشفته بازار بکنید" حالا این قالب رو من پیوست

کردم اگه محبت کنید استانداردش کنید ممنون میشم. خیلی قالب زیباییه.

امیدوارم که این کارو انجام بدید.

morahem.com.zip

لینک به ارسال

من دوباره کدها رو بررسی کردم.

ببینید اگر خودتون بشینید از اول بنویسید 80 درصد این کدها اضافی هستن! و باید حذف بشن.

چون با نرم افزار ایجاد شده (و نرم افزار هوش مصنوعی هم نداره!) پس بصورت روتین کد ایجاد میکنه که بعضا استفاده ایی هم نمیشه.

لینک به ارسال

یعنی وقت نمیکنید کدهای اضافه رو حذف کنید؟

اوه اوه ، چه قدر داغونه :huh:

از اول بشینی قالب رو خودت بنویسی راحت تری ;)^_^

لینک به ارسال

من دوباره کدها رو بررسی کردم.

ببینید اگر خودتون بشینید از اول بنویسید 80 درصد این کدها اضافی هستن! و باید حذف بشن.

چون با نرم افزار ایجاد شده (و نرم افزار هوش مصنوعی هم نداره!) پس بصورت روتین کد ایجاد میکنه که بعضا استفاده ایی هم نمیشه.

آخه هرچی سرچ کردم این قالب رو نتونستن پیدا کنم. و قالب قشنگ و شیکی هست. دوستان این همه زحمت کشیدن قالب فارسی کردن اگه روی همچین قالب هایی هم کار میکردن خیلی خوب میشد. قالب های وردپرس 80 درصدشون شبیه وبلاگ هستن و ایناییم که رایگانه یا جالب نیستن یا اگه ریپ شدن و کار نمیکنن. قالب های خود وردپرس فارسی هم که دیگه مال زمان قاجاره.

خیلی حیف شد این قالب قشنگی بود. ممنونم

لینک به ارسال

بحث وقت نیست. بحث اینه که این پوسته کلا از بیس نوشته بشه به صرفه تر هست....

لینک به ارسال

یعنی وقت نمیکنید کدهای اضافه رو حذف کنید؟

اولاً این جمله ی "یه پوسته دارم دوسش دارم" جالب بود

دوماً فکر نمی کنم زیاد قابلیتای بالایی داشته باشه

فقط یه پیشنهاد: اگر خواستید میتونید از پوسته ی arras استفاده کنید که فوق العاده منعطف و پرکاربرده

من خودم توی 6 تا سایت با 4 کاربرد متفاوت ازش استفاده کردم

http://arrastheme.com/

لینک به ارسال

. قالب های وردپرس 80 درصدشون شبیه وبلاگ هستن و ایناییم که رایگانه یا جالب نیستن یا اگه ریپ شدن و کار نمیکنن.

به شدت با این حرفتون موافقم .

بنده یه بار اومدم یه قالب خارجی خوب بخرم از چندتا کمپانی بزرگ دیدم ماشالله همه یک شکل و به شدت ساده و غیرحرفه ای که به کل پشیمون شدم !

لینک به ارسال

اولاً این جمله ی "یه پوسته دارم دوسش دارم" جالب بود

دوماً فکر نمی کنم زیاد قابلیتای بالایی داشته باشه

فقط یه پیشنهاد: اگر خواستید میتونید از پوسته ی arras استفاده کنید که فوق العاده منعطف و پرکاربرده

من خودم توی 6 تا سایت با 4 کاربرد متفاوت ازش استفاده کردم

http://arrastheme.com/

قالبی که شبیه این قالب سراغ ندارید؟

لینک به ارسال

بنظرم بیس پوسته موردنظر شما یک پوسته دوستونه ساده هست.

شمامیتونید یک پوسته دوستونه رو بگیرید و ویرایشش کنید.

مثلا پوسته های دو ستونه وردپرس فارسی

لینک به ارسال

قالبی که شبیه این قالب سراغ ندارید؟

اینی که من دیدم خیلی خیلی سادست و نمیدونم شما دقیقاً چه چیز شاخصی در این سایت چشمتونو گرفته

اگر دقیق موارد مورد نظرتونو بگید خیلی بهتر میشه جلو رفت

و همونطور که آقای مرتضی هم گفت یه قالب دو ستونه ی شاده رو میتونید روش کار کنید

اما اگه منظورتون ابزار های مورد استفادست، بگین دقیقا چه ابزارهایی مد نظرتونه

لینک به ارسال

صورت کلی آرتیستر اینه که برای حاشیه های هر کادر لایه می سازه یعنی

<div class="art-Block">
<div class="art-Block-tl"></div>
<div class="art-Block-tr"></div>
<div class="art-Block-bl"></div>
<div class="art-Block-br"></div>
<div class="art-Block-tc"></div>
<div class="art-Block-bc"></div>
<div class="art-Block-cl"></div>
<div class="art-Block-cr"></div>
<div class="art-Block-cc"></div>
<div class="art-Block-body">

باید تبدیل بشه به

<div class="art-Block">
<div class="art-Block-body">

توجه کنتید که همه لایه هایی که بعد از باز شدن بلافاصله بسته شدند حذف می شند اینکارذ را در تمام فایل های single index pge archive search انجام می دید هم برای art-post هم بلوک ها و بعد از داخل فایل functions.php کد

'<!--- BEGIN Widget --->' => "<div class=\"art-Block\">\r\n <div class=\"art-Block-tl\"></div>\r\n <div class=\"art-Block-tr\"></div>\r\n <div class=\"art-Block-bl\"></div>\r\n <div class=\"art-Block-br\"></div>\r\n <div class=\"art-Block-tc\"></div>\r\n <div class=\"art-Block-bc\"></div>\r\n <div class=\"art-Block-cl\"></div>\r\n <div class=\"art-Block-cr\"></div>\r\n <div class=\"art-Block-cc\"></div>\r\n <div class=\"art-Block-body\">\r\n",
'<!--- BEGIN WidgetTitle --->' => "<div class=\"art-BlockHeader\">\r\n <div class=\"l\"></div>\r\n <div class=\"r\"></div>\r\n <div class=\"art-header-tag-icon\">\r\n <div class=\"t\">",
'<!--- END WidgetTitle --->' => "</div>\r\n </div>\r\n</div>",
'<!--- BEGIN WidgetContent --->' => "<div class=\"art-BlockContent\">\r\n <div class=\"art-BlockContent-body\">\r\n",
'<!--- END WidgetContent --->' => "\r\n <div class=\"cleared\"></div>\r\n </div>\r\n</div>\r\n",
'<!--- END Widget --->' => "\r\n <div class=\"cleared\"></div>\r\n </div>\r\n</div>\r\n"

وتبدیلش می کنید به

'<!--- BEGIN Widget --->' => "<div class=\"art-Block\">\r\n <div class=\"art-Block-body\">\r\n",
'<!--- BEGIN WidgetTitle --->' => "<div class=\"art-BlockHeader\">\r\n <div class=\"art-header-tag-icon\">\r\n <div class=\"t\">",
'<!--- END WidgetTitle --->' => "</div>\r\n </div>\r\n</div>",
'<!--- BEGIN WidgetContent --->' => "<div class=\"art-BlockContent\">\r\n <div class=\"art-BlockContent-body\">\r\n",
'<!--- END WidgetContent --->' => "\r\n <div class=\"cleared\"></div>\r\n </div>\r\n</div>\r\n",
'<!--- END Widget --->' => "\r\n <div class=\"cleared\"></div>\r\n </div>\r\n</div>\r\n"

و بعد به سراغ style.css می رید تمام استایل لایه هایی که پهک کردید را حذف می کنید و با نسبت دادن

-moz-border-radius: 12px;
-webkit-border-radius: 12px;
border-radius: 12px;
-khtml-border-radius:12px;

و رنگ بک گراند مورد نظر به کلاس های art-Block و art-Post قالب را احیا می کنید

کد

لینک به ارسال

یه کم حوصله کنید یه قالب دو ستونه ی استاندارد پیدا کنید ، سی اس اس هاش رو دستکاری کنید ، از این که دوستش دارید هم خوشکل تر میشه :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...