رفتن به مطلب

ارور گوگل آنالیز Your page has AMP implementation errors

m0ota

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید ...

دوستان من جدیدا یک سایت خریدم یه قالب خریداری کردم ... از وقتی مطالبم شروع شد به ایندکس شدن از گوگل آنالیز چند تا ارور میاد که مربوط به Your page has AMP هست ... 

3 تا ارور که گوگل آنالیز فرستاده روب راتون میفرستم ...

To: Webmaster of http://engineeredu.ir/,Google systems have detected that some of your AMP pages do not meet our guidelines and will therefore not show in Google Search AMP-related features. The following report provides examples of pages with errors:

Fix errors on your AMP pages

February 11, 2017

To: Webmaster of مهندستان | مقالات و فیلم های آموزشی رشته های فنی و مهندسی,
Google systems have detected that some of your AMP pages do not meet our guidelines and will therefore not show in Google Search AMP-related features. The following report provides examples of pages with errors:

عکس های ارور های AMP رو هم براتون ارسال میکنم ...

Untitled10.png

Untitled11.png

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، MVahedi گفته است :

شما از Google AMP استفاده کردید در وبسایتتون؟!

سلام ... مرسی که جواب دادید ...

واقعیتش من این قالب رو خریدم ... وقتی نصب کردم یه چند تا افزونه خودکار روش نصب بود از اول ...

الان رفتم افزونه ها رو دیدم ... این افزونه نصب بود :Better AMP - WordPress Complete AMP

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...