Diamond

امنیت کم لاگین

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

بنده یه سایت با رتبه نسبتا خوبی دارم ولی یه دوستی هست ارادت خاصی به سایت داره از تغریبا 5 ماه پیش تا الآن پسورد های مختلفی رو برای 5 تا نام کاربری اول ریجیستر شده توی سایت استفاده میکنه که شاید کرک بشن.

پلاگین کپجا دارم ولی نمیدونم چطوری از کپچا رد میشه طوری که توی مقادیری که پست میشه کلا کپچا فرستاده نمیشه.

پلاگین بلک لیست هم دارم ولی از پروکسی استفاده میکنه هر دفعه که پسورد جدید میزنه ای پیش هم عوض میشه.

اساتید اگه راه حلی برای این مشکل دارین لطفا بگین خیلی ممنون میشم.

سایت: MadCraft.ir 

داخل عکس ضمیمه شده توضیحات دقیق تری هست.

1.JPG

ویرایش شده در توسط Diamond

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

رو پوشه ادمین Brute Force می کنه؟

رو پوشه ادمین پسورد بذار از هاست

اسم فایل wp-login.hp رو تغییر بده  البته این یکم دردسر داره اموزشش تو نت هست 

اولی رو انجام بدی راحتتره و کارشو سخت می کنی

ویرایش شده در توسط 4M!R

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط factworld
      سلام
      بنده یه سایت دارم که مطالب فنی داخلشه و اعضا باید پول واریز بکنند تا براشون اکانت کاربری بدم و بعدش اونا باید وارد سایت بشن تا مطالب رو بتونن ببینن. حالا مشکل من اینه که یه نفر که اکانت میخره به چند نفر دیگه هم میده رمزش رو و باعث میشه که اون افراد به من پرداختی جهت دریافت اشتراک نداشته باشند. بنابراین میخوام یه افزونه ای معرفی کنید یا استارت طراحی (البته باید بگم که قیمتش رو هم بگین) یه پلاگین جهت رفع این مشکل برام انجام بدید.
      پیشاپیش از پیگیری شما سپاس گذارم...
    • توسط alirezax2
      با سلام
      مشکل:
      لاگین وردپرسم یوزر و پسورد و میزنم فقط صفحه ریفرش میشه و دوباره لاگین میاد بدون هیچ خطایی ... بدون هیچ تغییراتی در سایت بوجود اومده!!!
      راه حل هایی که رفتم:
      1- غیر فعال کردن کلیه افزونه ها از طریق هاست
      2- تغییر theme
      3- تغییر htaccess
      4 - آپدیت دستی وردپرس
      5- و ...
      متاسفانه مشکل حل نشد!! به ادمین هاستمم گفتم همون راه حل های بالا رو داد گف نشد دوباره wp نصب کن!!
      من نمیخوام دوباره نصب کنم چون مشکلات زیادی میخورم تنظیمات قالبم، دیتابیس و...
      کسی میدونه چه راه دیگه ای هست؟؟ یا مشکل مشابه داشته؟؟ چطوری حل کنم؟ دارم روانی میشم
    • توسط kalleh0121
      سلام
      من میخوام برای ورود به سایتم یه رمز ورود بزارم یعنی برای ورود به سایت درخواست یه رمزی داشته باشه
      و هر کی که اون رمز رو داشته باشه وارد سایت بشه
      ممنون
    • توسط معین
      سلام
      به طور کاملاً اتفاقی امروز می خواستم وارد بشم و در صفحه ی wp-admin بهم خطا داد که کوکی های شما روشن نیست و اجازه ی ورود ندارید. باز هم تلاش کردم و کوکی ها و کش های مرورگر رو از دیروز تا امروز پاک کردم. الان دیگه اصلاً صفحه ی لاگین نمیاد و کلاً سفید شده.
      http://basijna.ir/wp-admin/index.php
    • توسط Ghasem Paran
      سلام
      من چنن روزی هست که نمیتونم وارد پنل کاربری خودم در وردپرس بشم.
      گفتم شاید مشکل از خود وردپرس هست و منتظر بروز رسانی جدید شدم.
      اخرین نسخه وردپرس (3.7.1) هم نصب کردم اما مشکل حل نشد.
      وقتی نام کاربری و پسورد رو وارد مکینم و روی ورود کلیک میکنم به جایی این که وارد پنل کاربری بشه صفحه ریفرش میشه و یا پنجره ذخیره صفحه باز میشه.
      هیچ پیغامی هم نمیدهد.چه درست وارد و چه اشتباه ، فقط اتفاقی که گفتم میافته.
      اگر کسی همچین مشکلی براش پیش اومده یا میدونه مشکل از کجاست و چه جوری حل میشه ، خواهشا راهنمایی کنه.