رفتن به مطلب

انجمنی زیبا

پست های پیشنهاد شده

سلام

انجمنی زیبا طراحی کردید و همه چیز دم دست بدون تبلیغات دست و پا گیر واقعا ممنون

می تونم بپرسم این انجمن با چی نوشته شده؟ و اینکه کی نوشته ؟

ویرایش شده توسط runy
لینک به ارسال

IPB پیشرفته ترین انجمن ساز دنیا

آیا می دانسته اید انجمن ساز IP.Board (به اختصار IPB) پیشرفته ترین انجمن ساز حال حاضر دنیا می باشد که بعضی از امکانات آن را هیچ انجمن سازی ندارد؟! این انجمن هم اکنون به زبان فارسی قابل دریافت است.ا این فارسی ساز توسط گروه IPB Farsi طی مدت ده سال به مرور فارسی گشته است.

سوالات و مشکلات خود را همیشه می توانید در انجمن پشتیبانی IPB مطرح فرمایید.\

خصوصیات برجسته انجمن ساز IPB

انجمن ساز IPB بسیار پیشرفته می باشد و همراه خود به طور پیش فرض امکانات بسیار زیادی دارد، به همین دلیل ما قادر به لیست کردن تمامی این امکانات برتر نیستیم. در زیر تنها چندین امکانی را که بسیار مهم و مفید هستند برای شما لیست کرده ایم.

• نصب تمامی مد های سیستم بدون نیاز به ویرایش هرگونه فایلی تنها با افزودن یک فایل XML - این فایل XML تمامی کار ها را به صورت اتوماتیک انجام خواهد داد.
  • مدیریت و تجربه کاربری لذت بخش با استفاده از Ajax تعبیه شده در سیستم ، مانند ارسال پاسخ سریع، پروفایل کاربری ، مرتب کردن انجمن ها و خیلی مکان های دیگر.
  • ورود یکپارچه شده با سایت های اجتماعی و مهم . به طور مثال کاربر با داشتن حساب کاربری در فیس بوک، تویتر ، یاهو می تواند بدون عضویت در سیستم وارد IPB شود.
  • هماهنگ شده با وردپرس، نیوک، دیتالایف و جوملا بدین صورت که کاربران نیاز به عضویت دوباره در IPB نخواهند داشت و با همان مشخصات عضو شده می توانند وارد IPB شوند.
  • امنیت فوق العاده بالا و دارای بخش مرکزی امنیتی برای چک کردن خطرات موجود و چک کردن فایل برای شل و نکات امنیتی مرتبط با IPB.
  • طراحی پوسته بسیار آسان برای سیستم همراه با پوسته ساز تعبیه شده درون سیستم برای کاربرانی که HTML و CSS مسلط نیستند.
  • SEO بسیار بالا و توجه به نکات مهم و کلیدی بهینه سازی برای موتور های جستجو در سیستم
  • هسته سیستمی بسیار بهینه شده که سیستمی سبک در عین حال پیشرفته را فراهم نموده و اجازه مد نویسی به ساده ترین وجه ممکن را می دهد.

IPB دارای حرفه ای ترین و پیشرفته ترین پنل مدیریت انجمن است ، تنظیماتی که شما را قادر می سازد کوچکترین جزییات انجمن را کنترل کنید و بر تک تک اجزای انجمن نظارت داشته باشید. برای راحتی کاربران حتی بخش جستجو Ajax نیز در مدیریت تعبیه گردیده است که با وارد کردن کلمه مورد نظر تنظیمات مرتبط به نمایش در خواهند آمد. اگر پنل مدیریت انجمن ساز هایی مثل Mybb یا SMF یا bbPress را با پنل مدیریت IPB مقایسه نمایید همچون اسباب بازی در مقابل IPB هستند زیرا به شدت ساده و در مقابل IPB هیچ گونه امکاناتی ندارند.

در این لیست امکاناتی مانند ، بی نهایت ایجاد انجمن ، زیر انجمن و چنین مواردی که لازمه یک نرم افزار انجمن ساز است ذکر نشده است زیرا بدیهی ترین امکانات یک انجمن ساز است.

انجمن پشتیبانی http://forums.ipbfarsi.ir/

لینک به ارسال

IPB پیشرفته ترین انجمن ساز دنیا

آیا می دانسته اید انجمن ساز IP.Board (به اختصار IPB) پیشرفته ترین انجمن ساز حال حاضر دنیا می باشد که بعضی از امکانات آن را هیچ انجمن سازی ندارد؟! این انجمن هم اکنون به زبان فارسی قابل دریافت است.ا این فارسی ساز توسط گروه IPB Farsi طی مدت ده سال به مرور فارسی گشته است.

سوالات و مشکلات خود را همیشه می توانید در انجمن پشتیبانی IPB مطرح فرمایید.\

خصوصیات برجسته انجمن ساز IPB

انجمن ساز IPB بسیار پیشرفته می باشد و همراه خود به طور پیش فرض امکانات بسیار زیادی دارد، به همین دلیل ما قادر به لیست کردن تمامی این امکانات برتر نیستیم. در زیر تنها چندین امکانی را که بسیار مهم و مفید هستند برای شما لیست کرده ایم.

• نصب تمامی مد های سیستم بدون نیاز به ویرایش هرگونه فایلی تنها با افزودن یک فایل XML - این فایل XML تمامی کار ها را به صورت اتوماتیک انجام خواهد داد.
  • مدیریت و تجربه کاربری لذت بخش با استفاده از Ajax تعبیه شده در سیستم ، مانند ارسال پاسخ سریع، پروفایل کاربری ، مرتب کردن انجمن ها و خیلی مکان های دیگر.
  • ورود یکپارچه شده با سایت های اجتماعی و مهم . به طور مثال کاربر با داشتن حساب کاربری در فیس بوک، تویتر ، یاهو می تواند بدون عضویت در سیستم وارد IPB شود.
  • هماهنگ شده با وردپرس، نیوک، دیتالایف و جوملا بدین صورت که کاربران نیاز به عضویت دوباره در IPB نخواهند داشت و با همان مشخصات عضو شده می توانند وارد IPB شوند.
  • امنیت فوق العاده بالا و دارای بخش مرکزی امنیتی برای چک کردن خطرات موجود و چک کردن فایل برای شل و نکات امنیتی مرتبط با IPB.
  • طراحی پوسته بسیار آسان برای سیستم همراه با پوسته ساز تعبیه شده درون سیستم برای کاربرانی که HTML و CSS مسلط نیستند.
  • SEO بسیار بالا و توجه به نکات مهم و کلیدی بهینه سازی برای موتور های جستجو در سیستم
  • هسته سیستمی بسیار بهینه شده که سیستمی سبک در عین حال پیشرفته را فراهم نموده و اجازه مد نویسی به ساده ترین وجه ممکن را می دهد.

IPB دارای حرفه ای ترین و پیشرفته ترین پنل مدیریت انجمن است ، تنظیماتی که شما را قادر می سازد کوچکترین جزییات انجمن را کنترل کنید و بر تک تک اجزای انجمن نظارت داشته باشید. برای راحتی کاربران حتی بخش جستجو Ajax نیز در مدیریت تعبیه گردیده است که با وارد کردن کلمه مورد نظر تنظیمات مرتبط به نمایش در خواهند آمد. اگر پنل مدیریت انجمن ساز هایی مثل Mybb یا SMF یا bbPress را با پنل مدیریت IPB مقایسه نمایید همچون اسباب بازی در مقابل IPB هستند زیرا به شدت ساده و در مقابل IPB هیچ گونه امکاناتی ندارند.

در این لیست امکاناتی مانند ، بی نهایت ایجاد انجمن ، زیر انجمن و چنین مواردی که لازمه یک نرم افزار انجمن ساز است ذکر نشده است زیرا بدیهی ترین امکانات یک انجمن ساز است.

انجمن پشتیبانی http://forums.ipbfarsi.ir/

یعنی خیلی بهتر از ویبی هستش ؟

لینک به ارسال

توي انجمن پشتيباني آي پي بي مقايسه اي با وي بي انجام شده... الان اگه وي بي بهتر بود اينجا از اون استفاده ميشذ...

لینک به ارسال

یعنی خیلی بهتر از ویبی هستش ؟

به نظر من ای پی بی خیلی بیشتر از وی بی کاربر پسند تر هست

لینک به ارسال

به نظر من ای پی بی خیلی بیشتر از وی بی کاربر پسند تر هست

اخه گستردگی vb خیلی بیشتر از آی پی بی هست !! این ننظر شخصی من هست

لینک به ارسال

اخه گستردگی vb خیلی بیشتر از آی پی بی هست !! این ننظر شخصی من هست

چون vB انجمنی برای تازه کارهاست و برای کار با پوسته و سیستم تخصص زیادی نیاز نداره.

کلا برعکس IPB

لینک به ارسال

بعد یه چیزه دیگه هم هست !!

اینکه خیلی ها خیلی ها هنوز اطلاعت کافی درباره این نوع انجمن ساز ندارند !!

یکیش خودم !!یه سوال قالب و اسکربپ ها و هک هاش چی ؟ اونا متنوع هستن ؟!

لینک به ارسال

چون vB انجمنی برای تازه کارهاست و برای کار با پوسته و سیستم تخصص زیادی نیاز نداره.

کلا برعکس IPB

کاملا حق با مرتضی جان هست

من یه با IPBرو نصب کردم واقعا کلافه شده بودم :rolleyes: .چون کارباش خیلی سخته و یه چیز دیگه هم این که پنل مدیریتش انگلیسی هست .اما اگه بتونید با این دوتا کنار بیاید IPBواقعا عالی هست

ویرایش شده توسط ℳiℒȺD
لینک به ارسال

من به عنوان يك كاربر وي بي رو ترجيح ميدم چون كه فروم هايي كه با وي بي ساخته شدن امكانات جالب تري در اختيار كاربر قرار ميدن و كاربر بيشتر مشتاق فعاليت ميشه . البته شما بايد ببينيد مخاطب هاتون چه كساني هستن و با توجه به علايق مخاطبان انتخاب كنيد . به نظرم وي بي براي سايت هايي كه محتواي تفريحي دارند مناسب هست و ipb براي سايت هايي كه محتواي تخصصي دارند .

ویرایش شده توسط arman100000
لینک به ارسال

ترجمه نشدن پنل دلایل خودش رو داره ..

هوک و مد اپلیکیشن داریم تو ipb .

تو پنل سرچ قوی داره برای رسیدن به منو مورد نظر .

باز هم دارم میگم آدم باید خودش با کدوم راحت تره حالا میخواد وی بی باشه یا ipb !

من با ipb راحتم از امکاناتش خوشم میادو سر در میارم , انتخابم هم ipb هست .

لینک به ارسال

من هم انجمنم رو با ipb راه انداختم و اتفاقاً همین انجمن هم بود که منو تشویق به استفاده از ipb کرد .

همیشه دوست دارم چیزایی رو استفاده کنم که تک باشن و کمتر کسی سراغشون رفته باشه . اول از بی بی پرس شروع کردم . دیدم اصلاً امکانات نداره . اینجا رو دیدم خیلی خوشم اومد . مدیران راهنمایی کردن و منم به جمع ipb یی ها :D پیوستم . خیلی خوش اومدم !!!

به نظر من اصلاً هم کار کردن باهاش سخت نیست . اتفاقاً آجاکس بودنش کار رو خیلی راحت و دلپذیر کرده . هوک ها هم براحتی نصب میشن . برای من که کارهای مختلفش نیاز به برنامه نویسی نداشت و براحتی میتونستم تغییرات بدم .

لینک به ارسال

بدون تبلیغات دست و پا گیر واقعا ممنون

به نظرم دوستان دراینده حتما باید به فکر پلن های خاص برای تبلیغات باشن چون این انجمن پتانسیل خوبی داره .

درباره VB و IPB هم نظر شخصی من اینه که وقتی یه سیستمی نمیتونه با کاربرش ارتباط برقرار بکنه یعنی توان رقابت با سیستم های دیگه رو نخواهد داشت.

نمونه عینی همین ماجرا پیشتازی وردپرس در ایران بخاطر کاربر پسند بودنش نسبت به سی ام اس های مشابه هستش !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...