• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
enyac

درخواست افزونه جستجو

2 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

من یه فروشگاه موبایل دارم  میخوام یه جستجو تو صفح اول بزارم که کاربرم بتونه  مشخصات یک گوشی رو خودش انتخاب کنه و نزدیکترین مشخصات به خواسته کاربر نمایش داده بشه

مثلا بتونه برند  تعداد هسته  حافظه اصلی و حاهظه داخلی  گیفیت دوربین محدوده قیمت این جور چیزا باشه

هست همچین افزونه ای

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط yousefamini
      سلام
      بنده یک افزونه ای میخام که فیلتر جستجو برای افزونه acf یا همان زمینه های دلخواه پیشرفته رو داشته باشه .
      اگر چیزی میدونید معرفی کنید اگه هم بلدید طراحی اختصاصی کنید هزینشم با هم کنار میایم .
      09112921876
      سلام دوستان.
      من از قالب shoppystore استفاده می کنم.قسمت جستجوی قالب بجز 5 کالا در کالاهای دیگه جستجو نمیکنه!!! یعنی مثلا 5 لباس رو میشه سرچ کرد و نتایج اون پنج کالا رو نشون میده اما هرچی کالای دیگه که اضافه کردم توی نتایج جستجو نشون داده نمیشن.
      البته سرچ خود سایت درست عمل میکنه.اما کالاها رو بصورت پست نشون میده که مناسب فروشگاه نیست.
      میتونید راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟
      این کد search.php سایت هست.
      <?php $ya_header_style     = ya_options()->getCpanelValue('header_style'); ?>
      <?php get_header( $ya_header_style ) ?>
      <div class="container">
          <?php
              $post_type = isset( $_GET['search_posttype'] ) ? $_GET['search_posttype'] : '';
              if( isset( $post_type ) &&  locate_template( 'templates/search-' . $post_type . '.php' ) ){
                  get_template_part( 'templates/search', $post_type );
              }else{
                  get_template_part('templates/content');
              }
          ?>
      </div>
      <?php get_footer(); ?>
    • توسط montazer
      سلام به همه دوستان
      من از طریق افزونه (AFC (Advanced Custom Fields  چندتا زمینه دلخواه ساختم.
      حالا با استفاده از افزونه جستجو یا فیلتر نیاز دارم تا از طریق اون بتونم این زمینه های دلخواه رو هم درش درنظر بگیره. امام موفق نشدم.
      از افزونه Ultimate WP Query Search Filter و Search & Filter هم استفاده کردم. ولی نمیدونم کجای کار میلنگه.
      ممنون میشم راهنمایی کنین.
      با تشکر
    • توسط sirousjj
      سلام دوستان
      خسته نباشید
      یه افزونه یا راهکاری میخوام برای سایت وردپرس که 
      از یه مخزن تصاویر یا فایل پی دی اف جستجو کنه و یه خروجی برگردونه
      به عبارته دیگه
      کاربر یه کد دراختیارش داشته باشه
      وقتی اون کد رو سرچ میکنه داخل یه تکست باکس
      از بین تصاویر موجود داخل اون مخزن 
      تصویر متناظر با اون کد رو برگردونه براش
      فقط و فقط یه نتیجه برگردونه
      نه نتایج مشابه رو
    • توسط bzdesign
      با سلام خدمت همه عزیزان
      ببخشید من یه سوال از دوستان داشتم.
      چطور میشه فرم جستجو فابریک وردپرس رو مثل همه سایتهای دیگر ajax کرد؟ البته میخوام فقط بین محصولات جستجو کنه. افزونه های زیادی برای سرچ وجود دارند ولی همشون خودشون یه فرم جستجو مخصوص خودشون رو دارند و تغییر در فرم جستجو سایت ایجاد نمیکنند. و مشکل همشون اینه که فیلد جستجوشون فوق العاده ساده و زشت و مهمتر از همه انگیلیسی هست و به محض راست چین کردن بهم میریزن. خود فیلد جستجو ajax ووکامرس هم بدرد نمیخوره. چون فقط ازش میشه تو صفحات استفاده کرد، نه تو هدر سایت.
      این قالب من هست

برای درک بهتر مسله تصویر gif زیر رو با دقت ببینید. یه فیلد جستجو داره که با تایپ داخلش لیست محصولات رو با عکس نشون میده.

این هم نمونه یک سایت ایرانی که همون چیزی رو که من میخوام داره. یعنی به محض تایپ کردن تو فیلد جستجو بالای سایتش نتیجه هارو سورت میکنه