رفتن به مطلب

درست کردن این ابزارک در سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یه افزونه دانلود کردم به اسم wordpress download manager این افزونه یه ابزارک داره که میشه گزاشتش توی سایت و آخرین دانلود های سایت رو نشون داد.

من یه پوسته دارم طراحی میکنم که خودم این بخش رو کد نویسی کردم به صورت اچ تی ام ال حالا میخوام که به وردپرس تبدیلش کنم ولی نمیدونم که چه جوری استایل های خودمو بدم به اون ابزارک یا کد های این بخش رو بزنم

58af1ed31cdf7_Screenshot(46).png.d4fb233db7b667c96d4020d78e9667cd.png

برای مثال چیزی که من طراحی کردم عکس بالاس

اما اگه از افزونه استفاده کنم یه چیز خیلی ساده و بدون استایل میاره

میخوام که مثل پست های سایت که حلقه ها را مشخص میکنیم و بعدش مثلا کدی که مربوط به اسم نویسنده هست رو میزاریم این رو درست کنم، میشه؟

نمیخوام که مثلا یه قسمت باشه که بعد از نصب افزونه ابزارکو بزارم اونجا.مثلا اون ابزارک یه جوری ثابت باشه اونجا با استایل من و فقط به نصب این ابزارک کار کنه مثل خیلی از پوسته ها که یه سری افزونه ها موردنیازش هست و حتما باید نصب بشه

www.wpdownloadmanager.com

wordpress.org/plugins/download-manager

اینا لینک های افزونه است

اگه متوجه نشدید بگید دوباره توضیح بدم یه خورده بد نوشتم

ویرایش شده توسط mohammad_reza00
لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، mohammad_reza00 گفته است :

اگه متوجه نشدید بگید دوباره توضیح بدم یه خورده بد نوشتم

:| موافقم دوباره توضیح بدید

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، MVahedi گفته است :

:| موافقم دوباره توضیح بدید

این افزونه یه ابزارک داره برای درست کردن بخش بیشترین دانلود ها

من میخوام کد های این ابزارک رو بزارم توی سایت با اون استایلی که نوشتم و همونجا ثابت باشه

دقیقا مثل پست های اول سایت ولی فرقش اینه که تا وقتی افزونه نصب نشه این پوسته کار نمیکنه

میشه؟

فکر کنم دیگه متوجه شده باشید :D

لینک به ارسال

خب شما این ابزارکی که میگید فقط با پوسته کار میکنه ( یا با افزونه )

شما در بخش تنظیماتش برید و دقت کنید که حتما باید یه style داشته باشه برای اضافه کردن کد های Css

با Html استایل ندید با Css بدید.

یا اگه نبود سورس سایتتون رو باز کنید هنگام مشاهده (CTRL+SHIFT+C) و پلاگین مورد نظر رو پیدا کنید و سورسش رو ادیت کنید.

اگه از گوگل کروم استفاده می کنید با نصب یه سری افزونه می تونید هنگام ادیت همون جا ذخیره کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...