رفتن به مطلب

استفاده از اسکریپت دیگر در دایرکتوری وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

چطور میشه یه اسکریپت دیگه رو توی فولدری از روت اصلی سایت قرار داد به طوری که آدرس هاش تحت تاثیر وردپرس نباشه و جدا باشه

مثلا روت اسلی سایت که وردپرسه site.ir هست و آدرس اسکریپت site.ir/script

نمی خوایم از ساب دامین استفاده کنیم ، در اینصورت چطور می شه که این فولدر site.ir/script رو از وردپرس جدا کرد که جزو وردپرس فراخوانی نشه ، فکر کنم یه سری تغییرات توی فایل htaccess نیازه که اگه کسی اینو می دونه بسیار سپاسگذارش می شم راهنمایی کنه.

همگی در پناه حق تعالی.

لینک به ارسال

کافیه برای هر کدوم دیتابیس های جداگانه بسازید . و هر کدوم رو درون پوشه ای جداگانه (در فولدر روت) نصب کنید و اطلاعات دیتابیس رو در فایل کانفیگشون وارد کنید .

مثلا اگر دو تا وردپرس می خواید نصب کنید توی پوشه روت دو تا فولدر wp1 و wp2 بسازید و دو تا کپی از وردپرس رو توی اونها بریزید . منتهی باید برای هر کدوم دیتابیس جداگانه بسازید و در فایل config هر کدوم اطلاعات مربوط به دیتابیس خودش رو وارد کنید . 

برای بقیه اسکریپت ها هم از روش مشابه استفاده کنید .

لینک به ارسال

درود

در وافع می خوام اسکریپت دوم روی آدرس دامین اسکریپت اول لود شه

سایت اصلی وردپرسه مثلا آدرسش domain.ir هست و اسکریپت جدید رو می خوایم در دایرکتوری وردپرس و فولدری جداگانه نصب کنیم مثلا domain.ir/s

چطور می شه کاری کرد که وردپرس این domain.ir/s رو به عنوان آدرسی از خودش نشناسته و در واقع پیوندهای مطالب سایت اصلی از پیوندهای اسکریپت دوم در فراخوانی تداخل نداشته باشن و جدا باشن؟

لینک به ارسال

درود دوستان

گویا مشکل تازه پیدا شده اینه که وقتی آدرس اسکریپت رو فراخوانی می کنم site.com/script ارور می ده : The page isn’t redirecting properly

تغییر خاصی توی فایل htaccess روت سایت که ساب دایرکتوری درش واقع شده هست هست ؟

فایل htaccess روت سایت site.com

<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^index\.php$ - [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>

فایل htaccess اسکریپت دوم site.com/script

RewriteEngine on
# if a directory or a file exists, use it directly

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^/script/$
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
# otherwise forward it to index.php
RewriteRule . /index.php [L]

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^(www\.)?[\w\_]+\.\w+(\.\w+)*$
RewriteCond %{HTTP_REFERER} !^/script/.*$      [NC]

کسی می دونه مشکل از کجاست ؟

لینک به ارسال

یه چند ساعتی باش ور رفتم مشکل تا حدی مرتفع شد اما

ویرایش شده توسط go23user
لینک به ارسال

یه چند ساعتی باش ور رفتم مشکل تا حدی مرتفع شد اما فایل های اسکریپت رو ناقص لود می کنه

آپدیت : فکر کنم مشکل از اسکریپته و تنها به عنوان روت و یا ساب دامین استایل هاش کامل لود میشه به هر حال ممنون از کمکی که دوستان کردید.

در پناه حق تعالی پاینده و پیروز باشید.

ویرایش شده توسط go23user
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...