رفتن به مطلب

مشکل در پاسخگویی سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

تقریبا چند ماهی هست که سایت ما با مشکل پاسخگویی روبرو شده. آمار بازدید از سایت اصلا بالا نیست و نسبت به گذشته هم فرقی نکرده و در ضمن هاست هم اشتراکی هست (=سرورپارس). قبلا با این مشکلات روبرو نبودیم. الان کافیه 4-5 نفر همزمان به سایت وصل بشن، دیگه صفحات به سختی باز میشن. داشبورد ادمین هم خیلی کند جواب میده. اضافه کردن پست یا تغییر تنظیمات در محیط داشبورد واقعا صبر ایوب می خواد. (از طریق صفحه اول Cpanel هم میشه دید که Cpu usage و virtual memory و بقیه به بالاترین حد خودش می رسه.)

ابتدا تصور می کردم به خاطر پلاگین ها باشه، اما در صفحات داشبورد که هیچ پلاگینی لود نمی شه هم همین مشکل هست.

بعد گفتیم بریم سراغ VPS، اما دیدیم چیزی توی سایت ما فرق نکرده که نیاز به منابع بیشتری داشته باشه.

یک احتمال هم این هست که اصلا کیفیت هاست اشتراکی در این سرور اومده باشه پایپن.

خواستم ببینم چه کار میشه کرد برای این موضوع؟

ممنون میشم اگر پیشنهادی یا نکته ای داشتید به من هم ارائه کنید.

مدیر محترم: ببخشید. تازه متوجه شدم اشتباهی در اینجا پست زدم. بی زحمت این پست رو به بخش وردپرس>مشکلات دیگر منتقل کنید. با تشکر

ویرایش شده توسط رحیمی
لینک به ارسال

اینو نصب کردین ببینید هر افزونه چقدر از منابع رو استفاده می کنه؟

https://wordpress.org/plugins/p3-profiler/

لینک به ارسال

لیست پلاگین هارو هم بذارین  اگه ممکنه + ادرس 

ویرایش شده توسط 4M!R
لینک به ارسال

سایت

w3tc هم بوده که به دلیل اخطار سرور در مورد مصرف زیاد منابع، غیرفعال شده.

ممنون از معرفی این پلاگین بسیار خوب

نتیجه اش رو گذاشتم. ووکامرس خیلی عجیبه. در حالی که تعداد معدودی از صفحات بحث فروش هست اما با فایرباگ که چک کردم در همه صفحات لود میشه. از اون طرف پلاگین NextScript هست که با وجود این که فقط در زمان انتشار پست کار می کنه اما اون هم قسمتی از زمان لود صفحات رو می گیره.

Wordfence هم موندم که بذارمش یا حذفش کنم. حداقل توی این 1-2 سالی که نصب بوده مشکل هک شدن سایت رو نداشتیم.

01.jpg.e66ea4732714558667db0185893942f9.jpg

ویرایش شده توسط رحیمی
لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، رحیمی گفته است :

داشبورد ادمین هم خیلی کند جواب میده

این یکی صد در صد بخاطر کیفیت هاستینگ شماست و ربطی به استفاده از پلاگین هاتون نداره.

لینک به ارسال

https://gtmetrix.com/reports/gistech.ir/aKtIdOXQ

این لینک هم ملاحظه کنید مشکلات دیگه ای ام داره سایتتون

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، رحیمی گفته است :

Wordfence هم موندم که بذارمش یا حذفش کنم. حداقل توی این 1-2 سالی که نصب بوده مشکل هک شدن سایت رو نداشتیم.

آموزش هایی تو سطح نت برای افزایش امنیت وردپرس هستش

مثلا تغییر پوشه ادمین و پسورد گذاری + پسورد قوی +  از همه مهمتر  بروز رسانی همیشگی خود وردپرس و پلاگین های مربوطه

در مورد مشکل پنلتونم این موارد رو  انجام بدین ببین باز همون شرایطه یا نه

در مورد پلاگین Heartbeat Control  هم یه جستجویی بکنین;)

در پایان هم مهمتر از همه هاستینگ خوب و قدرتمند

ویرایش شده توسط 4M!R
لینک به ارسال

از افزونه کش استفاده کنید خیلی تاثیر داره سایت بنده روی هاست اشتراکی هست و 200 نفر آنلاین و روزی 15هزار آیپی رو جواب داده

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، Amir-s گفته است :

از افزونه کش استفاده کنید خیلی تاثیر داره سایت بنده روی هاست اشتراکی هست و 200 نفر آنلاین و روزی 15هزار آیپی رو جواب داده

جسارتا از کجا هاست گرفتید؟

این سرورپارس ما که با فضای نامحدود و پهنای باند نامحدود که ارائه میده کلا مشکوک می زنه. به نظرم یه جای کارش می لنگه.

لینک به ارسال

از آبتین وب هاست گرفتم پلن vip B به ندرت پیش اومده تیکت بزنم ولی هر موقع زدم زیر نیم ساعت جواب دادن

لینک به ارسال

نت افزار هم مشکل سرور پارس رو داره

هاست دی ال هم که گرونه و نمی صرفه

ولی واقعا دوستان راست میگن شما قالبتون کدهای Css زیادی داره که با افزونه های کش باید minify بشه

و بخش اعظم این سرعت کم بخاطر همون افزونه های کش هستش

در مورد افزونه ی سئو هم تا جایی که من میدونم yoast بهترینه.. امتحانش کردید؟! منابع کمتری باید مصرف کنه

لینک به ارسال

بله. yoast روی سایت فعال هست.

فعلا مشکل اصلیم اینه که چطور ووکامرس رو در صفحات غیر از فروشگاه غیرفعال کنم؟ میتونم لود فایل های پلاگین رو  غیرفعال کنم اما قالب سایت چند تا فایل مربوط به ووکامرس داره که اونا در هر صورت لود میشن.

لینک به ارسال
در در 2/26/2017 at 14:58، MVahedi گفته است :

نت افزار هم مشکل سرور پارس رو داره

هاست دی ال هم که گرونه و نمی صرفه

ولی واقعا دوستان راست میگن شما قالبتون کدهای Css زیادی داره که با افزونه های کش باید minify بشه

و بخش اعظم این سرعت کم بخاطر همون افزونه های کش هستش

در مورد افزونه ی سئو هم تا جایی که من میدونم yoast بهترینه.. امتحانش کردید؟! منابع کمتری باید مصرف کنه

جناب واحدی کدوم سرویس نت افراز  با چه ترافیکی مشکل داره؟

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، 4M!R گفته است :

جناب واحدی کدوم سرویس نت افراز  با چه ترافیکی مشکل داره؟

سرور های ایران نت افزار بلا استثنا این مشکل رو دارن.

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، MVahedi گفته است :

سرور های ایران نت افزار بلا استثنا این مشکل رو دارن.

تجربه سرور ایران رو نداشتم ولی  مال فرانسه با لایت اسپید(سرویس های الماسشون) خیلی خوبه اپ تایپ 99.87 رو تجربه کردم

نت ا

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...