1 پست در این موضوع قرار دارد

باسلام خداقوت

بنده سایتی با قالب صحیفه - از یکی از سایت های دانلود رایگان-  راه اندازی کردم. ووکامرس هم نصب کردم

حالا چند مشکل دارم که واقعا عاصی شدم و هر کار کردم درست نشد و حتی سایتی که قالب رو گرفتم هم جواب درست حسابی ندادن... / ضمنا از چند سایت دیگه هم قالب رو گرفتم ولی باز نشد.

1. فونت های فارسی موجود در قالب کار نمی کنند؟

2.در نمایش محصولات ووکامرس در صفحه اول نمایش درست و ارایشی ندارد؟

3.تصاویر هم گاهی لود نمی شود؟

سایت مورد نظر: tolidemihan.ir

باتشکر از پاسخ هایتان...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط مسعود
      با سلام 
      دوستان همونطور که در عکس زیر می بینید توضیحات چک باکس مربوط به فرم نظرات بصورت ستونی  نوشته شده (در تمامی برگه هایی که فرم نظرات داره هم به همین صورت هست.)انگار دریک دیوژن قرار گرفته باشه. من از کجا باید مورد رو اصلاح کنم تا نوشته ها بورت افقی زیر کادر نوشته بشه.
      من از وردپرس نگارش 4.9.6 و قالب شرکتی Company Elite فارسی شده همیار وردپرس و افزونه subscribe to comments reloaded استفاده میکنم. 
      آدرس دانلود قالب 
      https://hamyarwp.com/company-elite/
      با تشکر از شما

• توسط Mohammad1
      باسلام من یه افزونه میخوام که امکانی روایجادکنه تاکاربربتونه درپنل کاربریش فایل هاشو بفروشه
      باتشکر
    • توسط omidch
      سلام
      چطوری باید به تصاویر ووکامرس خاصیت alt بدیم که تو گوگل ایندکس بشه؟ ایا اون قسمتی که عکس روی توی رسانه وردپرس اضافه میکنی باید متن جایگزین رو بنویسی؟ چون وقتی این کارو میکنی توی گوگل اون عکس به تنهایی به صورت یه تصویر ایندکس میشه و وقتی از قسمت تصاویر گوگل روش کلیک میکنی وارد یه صفحه از سایت  میشه که فقط اون یه دونه عکس توشه.
      کلا راه استاندارد سئو تصاویر گالری محصول تو ووکامرس به چه شکل هست؟
    • توسط masiha_148
      با سلام دوستان محترم
      مشکلی بزرگی که برای من پیش اومده،بعد از نصب و تغییرات فراوان رو قالب "الو شاپ"  سایت فریش تم  متوجه شدم فیلتر ووکامرس سایت روی محصولات جدید کار نمیکنه و فقط محصولات قدیمی رو میاره که تو قالب آماده سایت طرف الکی پر کرده بود.
      با کش و قوس های فراوان فیلتر دسته بندی و محدوده قیمت حل شد...اما فیلتر برند و رنگ و... متاسفانه کار نمیکنه...
      برام سوال بود اصلا دوستان کسی هست که ووکامرس را نصب کرده باشه تو سایتش این بخش های فیلتر مثل برند محصول رو استفاده کنه ببینه کار میکنه..
      سایت ما:
      http://paliksport.ir/shop/
      دوستان حتی با هزینه هم اگه میتونن برام مشکل فیلتر و حل کنند.
      ممنون
    • توسط giilass
      عرض ادب
      سایتم رو از دامنه X به دامنه y تغییر دادم.از پنل هاست(دایرکت ادمین)
      هم فایل config.php و هم جداول دیتابیس که url  سایت قدیمی داشت رو ادیت کردم 
      اما باز هم ایکون و فونت ها مشکل داره.
      تمامی مطالب تو نتایج جستجو گوگل رو هم بررسی کردم.اما به نتیجه نرسیدم.
      اگر کسی میتونه راهنمایی بکنه.قالب سایتم اینویژن هست و البته افزونه wpml هم استفاده میکنم.