رفتن به مطلب

مشکل مربوط به افزونه w3 total cache

پست های پیشنهاد شده

دوستان و اساتید محترم بنده افزونه w3 رو نصب کردم از خیلی وقت پیش و حدود یکسل هست استفاده نکردم اما طی این ماه دو سه بار فعال کردم تمام تنظیماتشو بر اساس سرچ در سایتهای منبع و مرجه انجام دادم منتها یک مشکل بزرگ دارم و اینکه سایت من رو دهها برابر کند تر میکنه و در پنل هسات متوجه شدم بدلیل اینکه i/o در هاست من به اخرین مقدار میرسه از مدیریت هاست که از دوستان هست خواستم تا سه برابر کنه مقدار تعیین شده برای i/o رو اما بازم همیشه از 90تا صد درصد اون استفاده و ایت رو بشدت کند میکنه در حالت معمولی زیر یک درصده i/o من

میتونین بگین اساتید که بنظرتون مشکل از کجاست؟

ویرایش شده توسط vahid1313
لینک به ارسال

سلام دوست عزیزم

ببینید شما هیچ وقت نمیتونید تنظیمات این پلاگین ها رو بر اساس موارد پیشفرض که روی اینترنت آموزش دادند انجام بدید معمولا در هنگام استفاده از هاست اشتراکی از این اتفاق ها میافته که با کانفیگ اشتباه که با هاست شما و منابع شما همخوانی ندارد باعث میشود که رم زیادی مصرف شه یا هارد درگیر شه یا سیپیو بچسبه 

توصیه بنده به شما اینه که بحث کانفیگ این پلاگین رو به یک شخصی بسپارید که هم اشنایی کامل با سرور ها دارد و هم پی اچ پی، دیتابیس و وردپرس 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...