saeed313

چرا لینک انگلیسی؟

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

اولا از همه مدیرانی که دراین انجمن زحمت می کشند تشکر وقدردانی میشه ولی برای خود من یک سواله که درقوانین انجمن بند7آمده که:

7- فارسی بنویسید و از فینگلیش نوشتن خودداری کنید. در غیر اینصورت با فرد خاطی برخورد خواهد شد.

ولی وقتی مشکلی داریم سفارش مارا به یک لینک خارجی میدهند

اولا: که همه کاربرانی که دراین انجمن هستند استاد نبوده وبه زبان خارجه وپی اچ پی مسلط نیستندبا این وجود مشکلش هم حل نمیشه

دوما:همینطور که کاربری حق نوشتن متون فینگلیشی (چه رسد به انگلیسی)نداردمدیران هم حقی برای کاربران قائل شوند که واموزش ساده و روان لینک های فارسی بدن

دراینجا بند یک اقا مرتضی تذکر خوبی داند که:

"سعی کنید متون آموزشی ساده و شیوا باشد تا برای کاربران مبتدی هم قابل فهم و اجرا باشد"

ولی بازهم مارا می فرستند به لینکی که نمی دونیم چی به چی هست!!

سوم اینکه:وقتی پاسخ سوالی داده میشه به نسبت فهم طرف مقابل مطلب نوشته شود

البته اینو که نوشتم درمقام طلب کار نیستم منظورم اینه که شما که زحمت کشیده و می کشیدانجمن راه اندازی کردید وپیگیری میکنیدکه مشکل یکنفر حل بشه ،کاری بشه که مشکل کاربر هم حل بشه

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اولا: که همه کاربرانی که دراین انجمن هستند استاد نبوده وبه زبان خارجه وپی اچ پی مسلط نیستندبا این وجود مشکلش هم حل نمیشه

در راستای سخنان دوست عزیزمون اگر در بخش مهارت ها "میزان تسلط به زبان انگلیسی" هم اضافه شود دوستان پاسخگو با توجه به این پارامتر می توانند یاری کنند...#

سوم اینکه:وقتی پاسخ سوالی داده میشه به نسبت فهم طرف مقابل مطلب نوشته شود

خب بخش مهارت ها برای همین قرار داده شده است.وقتی یک فرد برای مثال میزان آشنایی با برنامه نویسی را بر روی تسلط کامل قرار می دهد بدیهی است که شخص پاسخگو نیازی به جزئی گرایی ندارد...#

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب امیدجان مهارت های منو نگاه کن وبعدسری هم به تایپیک های من بزن به نتیجه می رسی

یه نظر من به مرور زمان باید در این انجمن ها جوری اموزش داد تا به مدیران انجمن اضاف بشه وهرکاربری بتونه پاسخگوی سوال دیگران باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

ببینید کمتر پیش میاد ما به آموزش های انگلیسی لینک بدیم. علت اینکه بهاین آموزشها هم لینک داده میشه ساده هست!

چون زمان لازم رو نداریم کل اون آموزش رو فارسی کنیم و با توضیح در بخش قرار بدیم.

شما به تعداد تاپیک های انجمن در هر روز نگاهی بندازید متوجه منظور من میشید.

اگر بخوایم روی 4 تا مطلب رو به فارسی برگردان کنیم باید روزی حداقل 10 تاپیک بی جواب بمونه.

البته خدا پدر گوگل رو بیامرزه! ترجمه آنلاین خوبی داره. حداقل 50-60 درصد ترجمه ش درست هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من كسي كه زبان انگليسي رو در حد متوسط بلد نباشه ، نميتونه در زمينه وب پيشرفت كنه . در ضمن بيشتر اين سايت ها متن بسيار ساده و رواني دارند و مثلا ، مثل سايت هاي خبري/تفريحي نيست كه پر از كنايه و كلمات عجيب و غريب باشه ادم متوجه نشه :) در ثاني دوستاني كه جواب ميدن وقت اينو ندارن بشينن اون متنو ترجمه كنن تا ما راحت تر باشيم ! بهتره يكم هم به خودمون زحمت بديم ;)

ویرایش شده در توسط arman100000

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کاملا با مرتضی موافقم...

الان دارم یک مقاله مینویسم." عدل بهتر است یا جود- 2 " که توش دارم در مورد عدل و جود از دیدگاه اجتماعی بحث میکنم...

توی اون هم ذکر کرده ام که جود و احسان اگر از حد بگزرد باعث نابودی جامعه میشه... پس اگر ما میخوایم باعث پیشرفت جامعه وردپرسی بشیم از حد بیشتر نباید بگزریم و نباید کاربر احساس راحتی زیاد داشته باشه...چون اینجوری باعث میشیم که کاربر حس ترقیش رو از دست بده...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری