رفتن به مطلب

سئو تگ و دسته بندی وردپرس

m0ota

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ...

من یه سوال داشتم در مورد تگ و دسته بندی سئو ...

یه مدتی هست مقاله های سئو تگ و دسته بندی سئو دنبال میکنم ...

می خاستم بدونم چه مشکلی به وجود میاد اگه دسته بندی مطالب رو ایندکس کنیم و به گوگل معرفی کنیم ... چون دسته بندی خیلی برام مهمه که  به جستجوگر معرفی بشه ...

لینک به ارسال
در 12 دقیقه قبل، m0ota گفته است :

سلام دوستان ...

من یه سوال داشتم در مورد تگ و دسته بندی سئو ...

یه مدتی هست مقاله های سئو تگ و دسته بندی سئو دنبال میکنم ...

می خاستم بدونم چه مشکلی به وجود میاد اگه دسته بندی مطالب رو ایندکس کنیم و به گوگل معرفی کنیم ... چون دسته بندی خیلی برام مهمه که  به جستجوگر معرفی بشه ...

اتفاقا دسته بندی پتانسیل بالایی به خاطر تعداد زیاد لینک مرتبط و چگالی کلمه کلیدی( اگهمطالب مرتبط تو یه دسته قرار گرفته باشن)  و اپدیت شدن مداوم برای رتبه بهتر داره و مشکلی نداره ایندکس بشه.

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، 4M!R گفته است :

اتفاقا دسته بندی پتانسیل بالایی به خاطر تعداد زیاد لینک مرتبط و چگالی کلمه کلیدی( اگهمطالب مرتبط تو یه دسته قرار گرفته باشن)  و اپدیت شدن مداوم برای رتبه بهتر داره و مشکلی نداره ایندکس بشه.

سلام ..

پس چرا سایت های سئو تاکید میکنند اگه دست بندی سئو بشه مطلب تکراری به وجود میاد و این باعث میشه برای موتور های جستجوگر مشکل ساز بشه ؟

لینک به ارسال

ببینید شما مطلب دارین در مورد  قالب وردپرس  اینو تو دسته قالب و دسته وردپرس میذارین و چندین تاپیک به همین منوال

الان دسته قالبتون چی داره؟ همونی که دسته وردپرستون داره درسته؟ یعنی عنوان و لینک فرق می کنه ولی محتوا یکسانه  این میشه محتوای تکراری  چون خیلیا برچسب زدن و دسته بندی صحیح رو بلد نیستن

ولی اگه هوشمندانه و دقیق زده بشه این مشکل بوجود نمیاد و  نتیجه میشه یه پیج با چگالی کلمات کلیدی(دیگه گوگل زیاد اهمیت نمیده)+ چگالی کلمات کلیدی مترداف+ لینک های مرتبط به تاپیک مربوطه و....

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، 4M!R گفته است :

ببینید شما مطلب دارین در مورد  قالب وردپرس  اینو تو دسته قالب و دسته وردپرس میذارین و چندین تاپیک به همین منوال

الان دسته قالبتون چی داره؟ همونی که دسته وردپرستون داره درسته؟ یعنی عنوان و لینک فرق می کنه ولی محتوا یکسانه  این میشه محتوای تکراری  چون خیلیا برچسب زدن و دسته بندی صحیح رو بلد نیستن

ولی اگه هوشمندانه و دقیق زده بشه این مشکل بوجود نمیاد و  نتیجه میشه یه پیج با چگالی کلمات کلیدی(دیگه گوگل زیاد اهمیت نمیده)+ چگالی کلمات کلیدی مترداف+ لینک های مرتبط به تاپیک مربوطه و....

من اینقدر این دو سه روز به تگ و دسته بندی فکر کردم خیلی گیج شدم ... تقریبا تمام مطالب سئو از سایت های مختلف خوندم ... از اول هم از ترس اینکه مطالب تکراری نداشته باشه سایتم فقط نوشته ها و صفحه اول گذاشتم برای ایندکس و هیچ تگی برای نوشته ها نزاشتم ...

من دسته بندی هام به این شکل هست ...
مهندسی مکانیک با دو تا زیر شاخه ( کتاب و جزوه مکانیک-مقاله و پروژه مکانیک)

برای همین همه نوشته هایی که تو مهندسی مکانیک هستند نصفشون تو کتاب و جزوه قرار میگیرند و نصفشون تو پروژه و مقاله !! ... اینجوری مطلب تکراری نمیشه ؟

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، m0ota گفته است :

من اینقدر این دو سه روز به تگ و دسته بندی فکر کردم خیلی گیج شدم ... تقریبا تمام مطالب سئو از سایت های مختلف خوندم ... از اول هم از ترس اینکه مطالب تکراری نداشته باشه سایتم فقط نوشته ها و صفحه اول گذاشتم برای ایندکس و هیچ تگی برای نوشته ها نزاشتم ...

من دسته بندی هام به این شکل هست ...
مهندسی مکانیک با دو تا زیر شاخه ( کتاب و جزوه مکانیک-مقاله و پروژه مکانیک)

برای همین همه نوشته هایی که تو مهندسی مکانیک هستند نصفشون تو کتاب و جزوه قرار میگیرند و نصفشون تو پروژه و مقاله !! ... اینجوری مطلب تکراری نمیشه ؟

نه تکراری نمیشه چون محتوای دیگه ای هم کنارش قرار می گیره  زیاد به این سایت های سئو( ترجمه کننده های مقالات خارجی بصورت شکسته بسته) توجه نکنید.

سئو یعنی  مشتریت از بودن تو سایتت لذت ببره 

نمایش محتوای خوب + سرعت بارگزاری خوب+ پیشنهاد مطالبی که فک می کنی مشتری دوست داشته باشه ببینه و تو سایتت بچرخه و برندسازی(وقتی کاربر اسم سایتتو تو لینک دهم هم دید روش کلیک کنه) چون به سایت اعتماد داره

امیدوارم کمکی کرده باشم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...