رفتن به مطلب

وردپرس هک شده : ارسال ایمیل انبوه اسپم ناخواسته

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت کاربران گرامی

من تقریبا یک سال پیش یه وردپرس با یک پوسته معتبر خود وردپرس و چند افزونه سبک برای تغییر زبان و ... نصب کرده و تحویل کاربر دادم،

از اونجایی که هاستینگش هم خودم هستم ، الان چند ماه هست از این یوزر ایمیل های اسپم ارسال میشه ناخواسته ، انگار هک شده و فایل هایی تزریق شده و من فایل هارو شناسایی و پاک میکنم و بعد میبینم یک فایل دیگری در جای دیگر ارسلپال میکنه و این چرخه ادامه داره.

تمامی رمز های وردپرس ، هاست و ... رو تغییر دادم و اکانت های Email رو هم پاک کرده و با اطلاعات جدید ساختم ولی هنوز مشکل حل نشده و با ایمیل info سایت ارسال ها انجام میشه!

لطفا راهنمایی کنید من از چه راهی میتونم مشکل رو حل کنم الان چند ماهه که درگیرم کرده و انواع اسکنر هارو هم نصب کردم و کمکم نکرده.

لینک به ارسال

اگر هاستتون سرورتون اشتراکی هست بهتره سرور رو عوض کنید

طرف یه سایت رو هک کرده بعد روی تمامی سایت های اون سرور ویروس رو داره اجرا میکنه .... 

اگر دسترسی کامل به سرور دارید  که کلش رو اسکن کنید و فایل های مشکوک را حذف یا قرنطینه کنید

موفق باشید

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، succes گفته است :

با سلام خدمت کاربران گرامی

من تقریبا یک سال پیش یه وردپرس با یک پوسته معتبر خود وردپرس و چند افزونه سبک برای تغییر زبان و ... نصب کرده و تحویل کاربر دادم،

از اونجایی که هاستینگش هم خودم هستم ، الان چند ماه هست از این یوزر ایمیل های اسپم ارسال میشه ناخواسته ، انگار هک شده و فایل هایی تزریق شده و من فایل هارو شناسایی و پاک میکنم و بعد میبینم یک فایل دیگری در جای دیگر ارسلپال میکنه و این چرخه ادامه داره.

تمامی رمز های وردپرس ، هاست و ... رو تغییر دادم و اکانت های Email رو هم پاک کرده و با اطلاعات جدید ساختم ولی هنوز مشکل حل نشده و با ایمیل info سایت ارسال ها انجام میشه!

لطفا راهنمایی کنید من از چه راهی میتونم مشکل رو حل کنم الان چند ماهه که درگیرم کرده و انواع اسکنر هارو هم نصب کردم و کمکم نکرده.

با انتی شلر  یه بار اسکن کنید.

هکر با استفاده از بک دور دسترسی همیشگی به سرور ایجاد می کنه که باید در این مورد تحقیق کنید.

داخل فایل function.php قالب رو چک کنید ببینید یوزر و پسورد نساخته باشه

بهتره تو سایت های امنیتی مشکلتونو در میان بذارین اونا تو این مورد بیشتر می تونن کمکتون کنن.

تو سایت هاستینگ تاک هم می تونین مشکلتونو در میان بذارین

فک نمی کنم مشکل از وردپرس باشه اگه بروز باشه و افزونه های قدیمی روش نصب نباشه.

لینک به ارسال

با سلام و احترام

اول باید ببینید ارسال اسپم از چه طریقی داره انجام میشه

اگر از قسمت دیدگاه های سایت دارن ارسال میشن افزونه کپجا و اکسیمت نصب کنین

اکسیمت باید عضو بشین حتما تا فعال بشه

اگر از قسمت دیدگاه نیست باید با برنامه نویس مشورت کنین باگ سایت رفع کنه

موفق باشین

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...