رفتن به مطلب

سوال در مورد جریمه گوگل(لایت باکس-پاپ باکس)

farhadrohi

پست های پیشنهاد شده

دوستان فکر کنم دیگه همع از این ماجرا با خبر شدن که گوگل سایت هایی که پاپ آپ و لایت باکس میزارن رو جریمه میکنه.

سوالم اینه من یه پاپ باکس دارم که توش بنر تبلیغات شبکه های کلیکی هست.روی این پاپ باکس در حالت موبایل close و در پی سی دکمه بستن داره.اینو هم بگم کاربر مجبوره دکمه بستن رو بزنه اگه بخواد محتویات رو ببینه.اینو هم بگم کل صفحه موبایل رو نمیگیره 300 دز 250 هست.آیا این از نظر گوگل مشکل داره؟؟؟؟

اگر گوگل جریمه کنه برای خلاص شدن پاپ باکس رو برداری کافیه؟خود گوگل متوجه میشه یا باید کار خاصی انجام دادم.

ممنون میشم این دو سوال منو پاسخ بدین

لینک به ارسال

تا اونجایی که من اطلاع دارم اینجوریه که اگه کاربر وارد سایت بشه و قبل اینکه محتویات سایت رو ببینه پاپ اپ یا لایت باکسی باز شه اون سایت جریمه میشه فرقی نمیکنه دکمه بستن داشته باشه یا نه

اگه طوری تنظیم کنین که بعد از 8 الی 10 ثانیه بعد باز شه مشکلی پیش نمیاد 

برای خلاص شدن از جریمه هم اطلاعی ندارم

لینک به ارسال
در 34 دقیقه قبل، mohammad_reza00 گفته است :

تا اونجایی که من اطلاع دارم اینجوریه که اگه کاربر وارد سایت بشه و قبل اینکه محتویات سایت رو ببینه پاپ اپ یا لایت باکسی باز شه اون سایت جریمه میشه فرقی نمیکنه دکمه بستن داشته باشه یا نه

اگه طوری تنظیم کنین که بعد از 8 الی 10 ثانیه بعد باز شه مشکلی پیش نمیاد 

برای خلاص شدن از جریمه هم اطلاعی ندارم

چنین کدی رو از کجا میتونم پیدا کنم؟ جستجو کردم چیزی به پستم نخورد

لینک به ارسال
در 25 دقیقه قبل، farhadrohi گفته است :

چنین کدی رو از کجا میتونم پیدا کنم؟ جستجو کردم چیزی به پستم نخورد

باید با جاوااسکریپت بنویسید 

من تسلط ندارم روی جاوا اسکریپت وایسید دوستای دیگه بیان کمکتون کنن 

لینک به ارسال

این جریمه فقط برای  نمایش تو حالت موبایل اعمال میشه و شما می گی تو دسکتاپ نشون داده میشه ولی تو موبایل نه پس قائدتا مشکلی پیش نمیاد.

لینک به ارسال

با سلام و احترام

کلا الگوریتم سرچ گوگل در موبایل و تبلت فرق داره با دستکتاپ

دوست عزیز کلا گوگل با پاپ آپ مشکل داره

پاپ اپ واقعا کاربر در بعضی سایتها اذیت میکنه که حتما خودتون باهاش روبرو شدین

یکی از مشکلات پاپ آپ اینه که شما سرعت لود صفحه سایت خودتون رو خراب میکنین که گوگل خیلی رو سرعت حساسه

البته اینم عرض کنم گوگل با اخرین اپدیت خودش همه رو یه جورایی نا امید کرد خیلی از سایتها بنده دیدم در زمینه موزیک یهو 5 تا پاپ اپ با اسکرول باز میشه اما رتبه دارن در گوگل

جریمه گوگل بیشتر روی رتبه سایت شماست

امیدوارم موفق باشین

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...