رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی برای درج افزونه در مخزن

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان عزیز وردپرسی

من اولین افزونه وردپرس خودمو نوشته و خیلی بابت این موضوع خوشحالم. راستش از طریق سایت wordpress.org من درخواست ارسال پلاگین رو دادم و پلاگین رو فرستادم و بعد از اینکه فایل readme.txt رو درست کردم میزبانی پلاگین تایید شد و یک سری اطلاعات از جمله اینکه پلاگین رو باید داخل دایرکتوری trunk ریخت، گرفتم ولی نمیدونم با نام کاربری و رمز عبورم چطوری فایل های پلاگین رو وارد این پوشه کنم.

ممنون میشم دوستانی که تجربه دارند راهنماییم کنند در ضمن اگر میتونید در مورد آپدیت های بعدی افزونه یعنی اگر خواستم پلاگین را آپدیت کنم هم یه توضیح بدید.

با تشکر

لینک به ارسال

اون آموزش که آقا آرمان لینک دادن کامله فقط یه چیزی در مورد screenshot پلاگین اضافه میکنم که میخوای اونجا تو تب screenshot نشون بده .

پیش نمایش هاتو هر چند تا عکس هست به این صورت screenshot-1 بعد screenshot-2 بعد screenshot-3 و ... بریز تو پوشه پلاگین

تو readme.txt هم اینجوری زیر هم زیر هم بنویس :

== Screenshots ==
1. Screen shot (screenshot-1.png) in preview
2. Screen shot (screenshot-2.png) in preview
3. Screen shot (screenshot-3.png) in preview

بعد هم کامیتو و ...

ویرایش شده توسط progpars
لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام و ممنون بابت پاسختون

ببینید نام پلاگین من identifying-iranians هست، واسه همین یه پوشه توی کامپوتر ساختم به نام identifying-iranians و طبق آموزش اونو SVN Checkout کردم، بعد از اینکه اینکار کردم پوشه های آدرس که مثلا assets و trunk و... هست داخل پوشه توسط نرم افزار ایجاد شد و من فایل های پلاگین رو ریختم توی پوشه trunk (اسکرین شات هم فعلن ندارم) بعدش هم اومدم روی پوشه ای که به نام identifying-iranians ساخته بودم کلیک راستم کردم و SVN Commit رو زدم، ازم رمز خواست، رمز حسابمو زدم و شروع به کپی فایل ها کرد، ولی توی آخرین مرحله با خطای

Please provide commit message that describes the changes you are making.

رو به رو شدم و هیچ فایلی انتقال داده نشد.

شما دلیلشو میدونید؟

ویرایش شده توسط vahidd
لینک به ارسال

قبل اینکه commit کنیددر باکسی که میادتوضیحی بنویسید.

مثلا "شروع پروژه..."

لینک به ارسال

کلاْ با Svn کار هم میکنید سعی کنید proxi چیزی هم دارید ببندید request که میشه به خاطر سرعت قطع میشه بعضی مواقع و درست کامیت نمیشه

موفق باشی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...