رفتن به مطلب

نمایش برگه برای یکسری اعضا

پست های پیشنهاد شده

با سلام من کدی یا افزونه ایی رو می خواهم که چند برگه روی به یک سری اعضا نشون بده مصلا 20 تا برگه داخل سایت هست 5 تای ان را به یوزر یک نمایش دهد و 2 تا را به یوزر 2 و بقیه برگه ها برای همه افراد چ عضو وچ غیر عضو ازاد باشه . لطفا راهنمایی بفرمایید

لینک به ارسال

سلام. شما با این افزونه :

https://srd.wordpress.org/plugins/restrict-user-access/

میتونید رول های کاربری جدید بسازید و توی محتوای برگه ها هم با استفاده از شورت کد افزونه تعیین کنید چه رول هایی بهش دسترسی داشته باشن. 

لینک به ارسال

رول جدید رو ایجاد کردم ولی با افزونه دیگه مشکل من تعیین دسترسی توسط همون شورت کد ها هست. چطوری باید بگم یوزر یک فقط برگه یک رو در سایت مشاهده کنه و و یوزر 2 اصلا به اون دسترسی نداشته باشه(این یوزر ها در واقع بازدید کننده ای هستند که من بهشون کلمه و یورز رو میدم و ثبت نامی نیستند. ) سایت من شرکتی هست و در واقع می خوام مشتری من فقط نمونه کار و مطالب خودش رو ببینه و هیچ کس دیگه ایی به اون دسترسی نداشته باشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...