رفتن به مطلب

افت رنکینگ سایت بعد از نصب افزونه سئو وردپرس

Mohammad_E

پست های پیشنهاد شده

سلام بر دوستان

وب سایت من از سال 92 بالاست و بیش از 2000 مطلب ارسال کردم ، بازدید ورودی که وبگذر میداد تا 6000 هزارتا میرسید و رتبه الکسای سایت هم تا 3500 در کشور.

من چند هفته پیش افزونه wordpress seo رو نصب کردم و نقشه سایت و فایل های xml دیگه رو در وب مستر هم ثبت کردم. از زمان نصب این افزونه بازدید ورودی سایتم حداکثر 2000 هزارتا شده و رتبه الکسای سایت هم 9000 هزار ، و هر روز هم وضع بدتر میشه !!!

ممنون میشم در این مورد تجربیاتتون رو ارائه بدید ، این مشکل حل بشه!

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، 4M!R گفته است :

ادرس سایتتون؟

از پاپ اپ یا لایت باکس تو سایتتون استفاده نمی کنین؟

از پاپ آپ استفاده میکنم اما احتمالش خیلی خیلی کمه که از اون باشه ، چرا که از سال های قبل هم استفاده میکردم!! سایت رو ببینید.

لینک به ارسال
در 26 دقیقه قبل، Mohammad_E گفته است :

از پاپ آپ استفاده میکنم اما احتمالش خیلی خیلی کمه که از اون باشه ، چرا که از سال های قبل هم استفاده میکردم!! سایت رو ببینید.

لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، Mohammad_E گفته است :

سلام بر دوستان

وب سایت من از سال 92 بالاست و بیش از 2000 مطلب ارسال کردم ، بازدید ورودی که وبگذر میداد تا 6000 هزارتا میرسید و رتبه الکسای سایت هم تا 3500 در کشور.

من چند هفته پیش افزونه wordpress seo رو نصب کردم و نقشه سایت و فایل های xml دیگه رو در وب مستر هم ثبت کردم. از زمان نصب این افزونه بازدید ورودی سایتم حداکثر 2000 هزارتا شده و رتبه الکسای سایت هم 9000 هزار ، و هر روز هم وضع بدتر میشه !!!

ممنون میشم در این مورد تجربیاتتون رو ارائه بدید ، این مشکل حل بشه!

سلام دوست عزیز 

سایت خودتون رو توی گوگل کنسول اضافه کنید و چکاپ کنید ببینید مشکلی وجود دارد یا خیر

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

طبق بررسی از وب مستر ، از قبل گوگل گزارش کد مخرب در سایت رو داده بود (این مورد 3 بار هم قبلا اتفاق افتاده)، الان دیگه کاملا مطمئن شدم مشکل دلیل افت رنگینگ اسکریپت آمار گیر وب گذر هست، بعد از حذف و درخواست بررسی مجدد از گوگل مشکل برطرف و آمار و رنگینک سایت داره به روال سابق برمیگرد.

لازم به ذکر هست این اسکریپ در سایت دیگه ام هم با کدهای جاوا اسکریپتم تداخل داره!

نیاز دیدم به دوستان عزیز هم اطلاع بدم این مورد رو

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...