رفتن به مطلب

روش های درآمد از سایتتونو به اشتراک بذارین

4M!R

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه دوستان و همکاران گرامی

این تاپیک رو زدم و امیدوارم یه تاپیک جامع به کمک دوستان باشه تا همکاران روش های درامدی خودشونو به اشتراک بذارن؟

مثلا اگه با شرکت های تبلیغات کلیکی همکاری می کنن؟ کدوم شرکت بهتره؟ چه سایز بنری خوبه و کلیک خوری بهتری داره ؟

همچنین  به معرفی سایت های تبلیغاتی  کم اعتبار  بپردازند (تا بقیه دوستان اطلاع داشته باشن)

لینک به ارسال

تقریبا از اوایل شروع کار با سایت تبلیغات کلیکی ای نتورک  همکاری داشتیم و  اوایل  تعداد شمارش کلیک خوب بود ولی یکی دو ماه اخیر  بدون دلیل منطقی شمارش کلیک های غیرواقعی اضافه شد و در مورد بنر های نمایش داده شده در موبایل به صورت کلیک دو مرحله ای قرار دادن که درامد رو به شدت کاهش داد و تصمیم داریم به دنبال روش جدیدی برای کسب درامد باشیم

خوشحال میشم تجربیاتتونو به اشتراک بذارین

لینک به ارسال

استارتاپ از طریق تبلیغات رو زیاد نمیپسندم چون هرطور فکر کنم بالاخره یه سری مزاحمتی واسه کاربر داره مگه سایت هایی مثل ورزش 3 و امثالهم

از سایت تا حالا درآمد کسب نکردم و تجربه ای توی کسب درآمد از سایت ندارم.

برای دل خودم و دانش و کمک به همنوعام مینویسم.

اما قطعا یه کار جذابه که تخصصی می طلبه.

به هرحال این یه مقدمه بود که بگم خیلی دوست دارم از سایتم اگر درامد کسب میکنم اون درامد بخاطر اسپانسرینگ ( چیزی که تو ایران وجود نداره ) باشه.

و من با خیال راحت و کمترین مزاحمت برای مخاطبام مطلب تولید کنم.

پ.ن: دوستان ببخشن اگه اسپم به حساب میاد. جایی بهتر از این جا برای بیان پیدا نکردم!

لینک به ارسال

متاسفانه تمام سایت های کلیکی روش جدیدی در پیش گرفته اند که آمار ها واقعی نشون نمیده و درامدش ارزشی نداره

هنوز هم بسیار از افراد اولین چیز مد نظرشون رتبه الکسا است به نظر من رتبه الکسا را بالا ببرید و آگهی مستقیم بگیرید بهتره تا آگهی کلیکی بگذارید

یا اینکه مطلب اختصاصی داشته باشید با مخاطب خاص خودش و مطالب را غیر رایگان بگذارید 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...