• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
javadth

classipress
چند سوال در مورد سیستم اگهی ClassiPress

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام در  سیستم اگهی ClassiPress میشه دسته بندی های وبلاگ رو با دسته بندی بخش ارسال اگهی یکی کرد ؟

یه دسته بندی ها رو به هم وابسته کرد ؟

مثلا ما دسته بندی داریم در بخش وبلاگ با عنوان مشهد

حالا میخوام که این دسته بندی بخش ارسال اگهی هم بشه و برای کاربرا نمایش داده بشه

یا یه دسته بندی ایجاد کنم به نام افر های تور مشهد و بیارم زیر مجموعه دسته اصلی مشهد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ali56
      سلام دوستان
      من میخام از کلاسی پرس استفاده کنم البته نه برای سایت آگهی، چون تقریبا امکانات خوبی داره که نیاز من و رفع میکنه
      حالا کسی هست تو خریدش بتونه کمکی کنه و هزینه رو بهم بگه
      در ضمن اگر کسی با این قالب کار کرده درصد رضایتش و بگه ممنون میشم
      البته بعضی مشکلاتش و حل کردم مثلا با افزونه جلالی ست کردمش فایل زبانشو طبق چیزی که خودم میخام تغییر دادم
      یه چیز مهم و میخام بدونم یه جا خوندم که این قالب سئوی خوبی نداره ! کسی میدونه؟
    • توسط ali56
      سلام
      من میخوام پوسته classipress نصب کنم ولی با فعال کردن افزونه جلالی این ارورو میده wp-jalali\inc\widgets-core.php on line 4
      خیلی سرچ کردم تو انجمنها ولی مشکلم حل نشد
      این کد و حذف کردم

do_action('widgets_init');

این دو تا کد و با هم جا به جا کردم

add_action('init', 'cp_widgets_init', 1);
      add_action('widgets_init', 'cp_widgets_init');

ولی باز هم نشد . افزونه رو که غیر فعال کردم از تنظیمات ساختار تاریخ و به این صورت گذاشتم l j F Y نشد باز به این صورت نمایش میده
      پنجشنبه 14 فوریه 2013
      لطفا راهنمایی کنید