• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
runy

خرابی منوی آبشاری

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

منوی آبشاری سایت من خوب عمل نمی کنه. وقتی میرم روش منو باز میشه ولی تا موس می خواه بره روی یکی از زیر منو ها منو بسته شده

خودتون ببینید http://nedaj.ir در بالا قسمت گالری عکس بروید منوش باز نمی مونه چرا؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر منظور منوی بالاست واسه من مشکلی نداشت

اکثر این موارد مربوط به تنظیمات اندازه , padding , margin آیتمهای منو هست

که باید برای هر نگارش مرورگری فیکس کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط masoudch
      سلام دوستان
      من میخوام یه منوی آبشاری درست کنم اما برای استایل دادن (انیمیشن) به کلاس menu1 مشکل دارم. لطفا راهنمایی کنید.

ممنون

<!DOCTYPE html> <html> <head> <meta charset="utf-8"> <title>dropdown</title> <link rel="stylesheet" href="style.css"> </head> <body> <nav> <ul> <li>Style 1 <ul class="drop-menu menu-1"> <li>yek</li> <li>do</li> <li>se</li> <li>chahar</li> <li>panj</li> <li>shesh</li> </ul> </li> <li>Style 2 <ul class="drop-menu menu-2"> <li>yek</li> <li>do</li> <li>se</li> <li>chahar</li> <li>panj</li> <li>shesh</li> </ul> </li> <li>Style 3 <ul class="drop-menu menu-3"> <li>yek</li> <li>do</li> <li>se</li> <li>chahar</li> <li>panj</li> <li>shesh</li> </ul> </li> <li>Style 4 <ul class="drop-menu menu-4"> <li>yek</li> <li>do</li> <li>se</li> <li>chahar</li> <li>panj</li> <li>shesh</li> </ul> </li> </ul> </nav> </body> </html>  
      قسمت css:
      nav { padding: 50px; text-align: center; } nav ul { list-style: none; padding: 0; margin: 0; display: inline-block; background: #ddd; border-radius: 5px; } nav ul li { float: left; width: 150px; height: 65px; line-height: 65px; position: relative; text-transform: uppercase; font-size: 14px; color: rgba(0, 0, 0, 0.7); cursor: pointer; } nav ul li:hover { background: #d5d5d5; border-radius: 5px; } nav ul .drop-menu { position: absolute; top: 100%; left: 0%; width: 100%; padding: 0; } nav ul .drop-menu li { background: #666; color: rgba(255, 255, 255, 0.7); } nav ul .drop-menu li:hover { background: #606060; } nav ul .drop-menu li:last-child { border-radius: 0px 0px 5px 5px; } nav ul .drop-menu li { display: none; } nav ul li:hover >.drop-menu li { display: block; } /* ============= MENU 1 ============= */ nav ul li:hover >.drop-menu .menu-1 li { opacity: 0; animation: animation-name: menu1; animation-duration: 300ms; animation-timing-function: ease-in-out; fill-mode: forwards; } @keyframes menu1 { 0%; opacity: 0; transform: rotateY(-90deg) translateY(30px); 100%; opacity: 1; transform: rotateY(0deg) translateY(0px); }