رفتن به مطلب

تأثیر نحوه ی نوشتن مطالب در سئو ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام . من یک سئوال در زمینه سئو دارم که اگه لطف کنید جواب بدید و راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم .

میخواستم بدونم آیا نحوه ی نوشتن مطالب و عناوین در سئو تأثیر داره یا خیر ؟

مثلا بعضی سایتها ، مطالب و عناوین رو بصورت زبان رسمی نمی نویسن و با زبان گفتاری و معمولی ( غیررسمی ) می نویسن .

آیا واسه گوگل فرقی داره که مطلب و عنوان مطلب ، به زبان رسمی باشه یا غیررسمی ؟ آیا این چیزا در سئو تأثیر داره ؟

لینک به ارسال

نگارش مطلب یکی از مهم ترین عوامل در سئو هست.

بهتره نحوه نگارش  طوری باشه که کاربرها جستجو میکنن، عناوین مطالب رسمی باشه و توضیحات اگه رسمی هم نبود مشکلی ایجاد نمیکنه

مثلا اگه مطلبی درباره طراحی قالب وردپرس: بهتره در عنوان و توضیحات و ... طراحی قالب وردپرس بکار بره بعد توی توضیحات میتونید به صورت غیر رسمی هم توضضیح بدید.

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، rezakianoosh گفته است :

نگارش مطلب یکی از مهم ترین عوامل در سئو هست.

بهتره نحوه نگارش  طوری باشه که کاربرها جستجو میکنن، عناوین مطالب رسمی باشه و توضیحات اگه رسمی هم نبود مشکلی ایجاد نمیکنه

مثلا اگه مطلبی درباره طراحی قالب وردپرس: بهتره در عنوان و توضیحات و ... طراحی قالب وردپرس بکار بره بعد توی توضیحات میتونید به صورت غیر رسمی هم توضضیح بدید.

تشکر از راهنماییتون ، ولی منظور بنده این نبود که بخوام کلمات کلیدی رو غیررسمی عنوان کنم ؛ منظورم این بود که به فرض یک عنوان واسه یک قالب وردپرس میخوایم منتشر کنیم .

در حالت عادی مثلا میگیم : جدیدترین قالب شرکتی وردپرس را دانلود نمایید

بعد به صورت غیررسمی میگیم : جدیدترین قالب شرکتی وردپرس رو دانلود کنین

آیا اینجوری مشکلی ایجاد میکنه از لحاظ سئو ؟

لینک به ارسال
نقل قول

تشکر از راهنماییتون ، ولی منظور بنده این نبود که بخوام کلمات کلیدی رو غیررسمی عنوان کنم ؛ منظورم این بود که به فرض یک عنوان واسه یک قالب وردپرس میخوایم منتشر کنیم .

بهتره به این شکل عنوان رو بنویسین : دانلود قالب وردپرس شرکتی - پوسته فلان نسخه 2.3

اینطوری هم از کلمات قالب و پوسته که یک مفهوم رو دارند استفاده کردید و هم 3 عبارت برتر جستجو قالب وردپرس که ( دانلود قالب وردپرس ، قالب وردپرس ، قالب وردپرس شرکتی ) هست در عنوان استفاده کردید .

به نظرم این بهترین عنوان میتونه باشه

موفق باشید

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...
در در 3/10/2017 at 17:15، آرشام . رادمهر گفته است :

در حالت عادی مثلا میگیم : جدیدترین قالب شرکتی وردپرس را دانلود نمایید

بعد به صورت غیررسمی میگیم : جدیدترین قالب شرکتی وردپرس رو دانلود کنین

آیا اینجوری مشکلی ایجاد میکنه از لحاظ سئو ؟

درود

اصلا مشکلی نیست. سایت های مطرح آموزش کامپیوتر هست که به همین زبان خودمانی می نویسند ولی کلمات کلیدی رو مطابق سرچ کاربران می نویسند. مثل سایت علم فردا

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، dreamsss2011 گفته است :

درود

اصلا مشکلی نیست. سایت های مطرح آموزش کامپیوتر هست که به همین زبان خودمانی می نویسند ولی کلمات کلیدی رو مطابق سرچ کاربران می نویسند. مثل سایت علم فردا

بله دقیقا کاملاً با شما موافقم مهم بکار بردن عبارتهای پرسرچ و همسو با محتوای پست هست....

طبق مثالی هم که خودتون زدین

---- جدیدترین قالب شرکتی وردپرس رو دانلود کنین ----

عبارات کلیدی به درستی جای گرفته

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...